Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Årstad IL
Dato: tirsdag 30 august 2016

D/H-10N

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johannes LavikVaregg Fleridrett25.36
2Andreas Strømme LidTIF Viking29.47+4.11
3Bendik L HaukelandFana IL30.38+5.02
4Kirill EikangerGneist, IL33.43+8.07
5Thord Nystuen SolliAskøy OL38.53+13.17
6Jakob Iversen PausAskøy OL38.57+13.21
7Sigurd GrydelandFana IL40.27+14.51
8Stine Marie Tefre GriegFana IL44.46+19.10
9Tobias MikkelsenIL Gular49.03+23.27
10Karolinre StrandBergens TF50.58+25.22
11Dorthea Hennø HaugenFana IL51.18+25.42
12Fredrik BlomquistBergens TF1.24.43+59.07

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene NysæterBergens TF38.34

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tomas ChernovIL Gular42.38

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL24.50

H13-16N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vemund WannagFana IL26.46
2Anders S HalvorsenBergens TF35.07+8.21
3Andreas KragsethIL Gular51.29+24.43
4Benjamin StautlandIL Gular51.43+24.57
Jonas BrackeTIF Vikingdiskvalifisert

Åpen N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Ane V LavikVaregg Fleridrett25.45
2Jan Terje HaukelandFana IL30.29+4.44
3Merete HaukelandFana IL30.49+5.04
4Helge NysæterBergens TF38.40+12.55
5Bjørge SolliAskøy OL38.55+13.10
6Anette StrandBergens TF50.58+25.13
7Mathias KøppenVaregg Fleridrett56.38+30.53
8Sondre KøppenVaregg Fleridrett56.54+31.09
9Astri Ese HoleBergens TF1.24.37+58.52
Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrettdiskvalifisert

D11-13

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL36.03
2Therese Gurvin SkaalandFana IL1.22.37+46.34

H11-13

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian DaleBergens TF30.35
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett31.25+0.50
3Brage Bell LysakerFana IL33.10+2.35
4Hans RogstadkjernetBergens TF1.20.25+49.50
5Even TørresdalBergens TF1.20.43+50.08

Åpen C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen Clementsen KayserFana IL31.35
2Anne WestergårdVaregg Fleridrett36.44+5.09
3Sigrunn EliassenBergens TF38.50+7.15
4Ragnar KayserFana IL44.21+12.46
5Grete LindBergens TF49.03+17.28
6Ingrid RollFana IL1.18.35+47.00
7Stein SkaalandFana IL1.22.51+51.16
Arne RyggBergens TFdiskvalifisert
Vibeke NymoVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H12-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett32.03
2Ulrik HellenTIF Viking34.30+2.27
3Birk Bell LysakerFana IL35.40+3.37
4Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett50.38+18.35
5Andreas DaleBergens TF54.23+22.20
6Lars EvensenGneist, IL57.14+25.11
7Mathias HeradstveitGneist, IL59.09+27.06
8Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1.02.00+29.57
9Magnus LehmannVaregg Fleridrett1.17.38+45.35
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Magnus Strømme LidTIF Vikingdiskvalifisert

D12-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL53.03
2Tuva LilletvedtFana IL58.23+5.20
3Oda RognøGneist, IL1.20.53+27.50

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF44.54
2Ingrid SandvollGneist, IL50.40+5.46
3Anne Kjersti DaltveitFana IL59.05+14.11
4Mette RogneVaregg Fleridrett1.03.00+18.06
5Torild MyrliTIF Viking1.05.46+20.52
6Bjørg MidttunBergens TF1.27.34+42.40
7Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb2.11.27+1.26.33
Eli VerstoIL Gulardiskvalifisert

D65-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Berit HegdalBergens TF55.31
2Bjørg KocbachBergens TF59.22+3.51
3Astrid OrmbergFana IL1.16.37+21.06
4Kari SecherBergens TF1.20.54+25.23
5Kirsten L. EggenFana IL1.21.40+26.09

Åpen B

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DaleBergens TF39.30
2Tone RosenlundVaregg Fleridrett51.33+12.03
3Tore LidTIF Viking51.44+12.14
4Andreas BergeOs Orienteringsklubb52.44+13.14
5Halvor Fetveit SundalFana IL53.43+14.13
6May-lill DammTIF Viking1.02.27+22.57
7Axel IngvaldsenTIF Viking1.09.56+30.26
8Karianne AlsakerÅrstad IL1.11.28+31.58
9Øistein PaulsenBergens TF1.17.04+37.34
10Annhild FetveitFana IL1.46.51+1.07.21
11Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb2.18.37+1.39.07
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas NysæterBergens TF48.51
2Mads Jørgen SkageGneist, IL50.16+1.25
3Sigve Rygg EikelandBergens TF56.30+7.39
4Bjørnar Svanberg HelleTIF Viking1.27.47+38.56
Olav Hammersland GarnesGneist, ILdiskvalifisert
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Vegard SkeieBergens TFdiskvalifisert
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFdiskvalifisert

D17-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL41.18
2Mari Strømme LidTIF Viking54.49+13.31
3Kirsti LysakerFana IL56.31+15.13
4Vibeke Tefre GriegFana IL57.47+16.29
5Hanne DaltveitFana IL59.46+18.28
6Ann-Elin BendiksenFana IL1.00.16+18.58
7Ingunn Torød BusetGneist, IL1.01.51+20.33
8Kristine GrønlundFana IL1.03.31+22.13
9Anja WannagFana IL1.13.19+32.01
10Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.14.53+33.35
Runa AlmelandFana ILdiskvalifisert
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Tora Aasheim NymarkTIF Vikingdiskvalifisert

H50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom Eirik EikangerIL Gular37.07
2Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett44.30+7.23
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett46.01+8.54
4Tord Bell MykingFana IL47.45+10.38
5Sigurd EiknerFana IL49.26+12.19
6Tommy SævareidOs Orienteringsklubb50.32+13.25
7Sverre OttesenVaregg Fleridrett51.40+14.33
8Ørjan Eirik ValestrandFana IL53.34+16.27
9Øistein BøeFana IL53.36+16.29
10Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett1.00.59+23.52
11Alfon Harald JohansenBergens TF1.02.06+24.59
12Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.03.32+26.25
13Pål AuglandBergens TF1.06.47+29.40
14Matti TorgersenBergens TF1.12.01+34.54
15Erling StrandBergens TF1.14.15+37.08
16David Johan TjøswoldBergens TF1.20.29+43.22

H65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus NatåsBergens TF56.15
2Magne RaadalFana IL58.13+1.58
3Gunnar KnudsenTIF Viking1.06.56+10.41
4Dagfinn HoleBergens TF1.08.52+12.37
5Atle AlvheimFana IL1.09.58+13.43
6Per VikaneFana IL1.11.25+15.10
7Jan Olav JellestadBergens TF1.16.00+19.45
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.40.55+44.40
9Jan Olav OrmbergFana IL1.42.17+46.02
10Arild EggenFana IL1.43.16+47.01
11Per Olaf TangenFana IL2.00.17+1.04.02
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert
Per VoldFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RosenlundVaregg Fleridrett58.44
2Ole KragsethIL Gular1.09.37+10.53
3Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.14.37+15.53
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas G. PoldenGneist, IL45.23
2Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett49.10+3.47
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett49.48+4.25
4Ronny RykkjeVaregg Fleridrett54.53+9.30
5Göran WinbladRehns BK57.03+11.40
6Øyvind Macody LundVaregg Fleridrett1.01.41+16.18
7Bjart Are HellenTIF Viking1.02.15+16.52
8Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.06.58+21.35
9Sverre Johan NærheimIL Gular1.08.38+23.15
10Kasper ValestrandVaregg Fleridrett1.11.20+25.57
11Knut UtneFana IL1.12.18+26.55
12Bjørn Johannessen FieldGneist, IL1.12.19+26.56
13Anders Tønnessen RødFana IL1.12.39+27.16
14Bård HeklandIL Gular1.22.44+37.21
15Kjetil DammTIF Viking1.44.28+59.05
Stig MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert

D19-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett58.43
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.07.18+8.35
Helen MartinsenIL Gulardiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor