Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Os Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 16 august 2016

D/H-10N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirill EikangerGneist, IL29.56
2Marie ThomassenVaregg Fleridrett33.33+3.37
3Nora Egeland StoroGneist, IL33.55+3.59
4Karoline StrandenesFana IL34.53+4.57
5Jakob Iversen PausAskøy OL46.34+16.38
5Thord Nystuen SolliAskøy OL46.34+16.38
7Sigurd GrydelandFana IL53.59+24.03

D11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iris SkageGneist, IL40.28

H11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nikolai PontoppidanOs Orienteringsklubb23.47
2Sondre AksnesIL Gular24.57+1.10

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL22.16

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders S HalvorsenBergens TF33.16
2Jonas BrackeTIF Viking40.25+7.09

Åpen N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål ThomassenVaregg Fleridrett33.38
2Malena Grov OttesenVikebygd IL43.50+10.12
3Mattias Erdal KlausenOs Orienteringsklubb1.18.05+44.27
4Amund Erdal KlausenOs Orienteringsklubb1.18.14+44.36
5Sigrun Erdal KlausenOs Orienteringsklubb1.18.25+44.47
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLdiskvalifisert
Bendik HaukelandFana ILdiskvalifisert
Jan Terje HaukelandFana ILdiskvalifisert
Marit NipenGneist, ILdiskvalifisert

D11-13

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Erica EikangerGneist, IL49.12
2Ingeborg Rygg EikelandBergens TF58.47+9.35

H11-13

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian DaleBergens TF33.27
2Hans RogstadkjernetBergens TF42.40+9.13
3Brage Bell LysakerFana IL43.27+10.00

Åpen C

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon DaleBergens TF33.43
2Ragnhild Marie BøeFana IL39.37+5.54
3Erling Bell LysakerFana IL40.58+7.15
4Håkon OtteråTIF Viking49.38+15.55
5Vibeke NymoVaregg Fleridrett52.05+18.22
6Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett52.08+18.25
7Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb55.11+21.28
8Arne RyggBergens TF1.00.43+27.00
9Kåre RitlandFana IL1.18.32+44.49
Ingunn EikelandBergens TFdiskvalifisert

H12-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett44.44
2Ulrik HellenTIF Viking46.22+1.38
3Birk Bell LysakerFana IL50.13+5.29
4Andreas DaleBergens TF55.32+10.48
5Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1.08.32+23.48
6Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb1.20.53+36.09
7Sindre Haaland WesterbøGneist, IL1.21.50+37.06
8Mathias HeradstveitGneist, IL1.22.08+37.24
9Lars EvensenGneist, IL1.23.08+38.24
10Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.24.02+39.18

D12-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.05.33
2Ragnhild BohneVaregg Fleridrett1.06.52+1.19
3Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.08.33+3.00
4Kristine Bog VikaneFana IL1.08.48+3.15
5Tuva LilletvedtFana IL1.13.23+7.50
6Marie Roll-TørnqvistFana IL1.16.02+10.29

D50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid SandvollGneist, IL51.18
2Torild MyrliTIF Viking59.03+7.45
3Anne GjestemoenBergens TF1.31.57+40.39
4Anne WestergårdVaregg Fleridrett1.32.03+40.45
5Karen Clementsen KayserFana IL1.56.05+1.04.47
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert

D65-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF52.25
2Berit HegdalBergens TF55.20+2.55
3Bjørg KocbachBergens TF1.02.56+10.31

Åpen B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tord Bell MykingFana IL47.10
2Kjell SkageGneist, IL54.27+7.17
3Vidar HaugsvarBergen kommune57.55+10.45
4Halvor Fetveit SundalFana IL1.04.10+17.00
5Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett1.07.59+20.49
6Øistein PaulsenBergens TF1.08.29+21.19
7Andreas BergeOs Orienteringsklubb1.10.17+23.07
8Sunniva TorvundGneist, IL1.14.46+27.36
9Inga Beate BøeFana IL1.16.52+29.42
10Sigrunn EliassenBergens TF1.23.39+36.29
11Annhild FetveitFana IL1.28.01+40.51
12Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.31.27+44.17
13Lene ErichsenVaregg Fleridrett1.31.41+44.31
May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert
Ove FrotvedtFana ILdiskvalifisert

H15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigve Rygg EikelandBergens TF1.12.36
2Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1.36.32+23.56

D17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking51.16
2Mari Strømme LidTIF Viking1.01.22+10.06
3Tove AasheimAskøy OL1.02.46+11.30
4Kirsti LysakerFana IL1.04.57+13.41
5Ina Hopland SkageGneist, IL1.05.00+13.44
6Tora Aasheim NymarkTIF Viking1.24.50+33.34

H50-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett52.36
2Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett53.19+0.43
3Ole TørnqvistFana IL58.16+5.40
4Øistein BøeFana IL1.00.55+8.19
5Bjørn-Inge SkageGneist, IL1.04.00+11.24
6Knut GjestemoenBergens TF1.13.20+20.44
7Alfon Harald JohansenBergens TF1.17.05+24.29
8Erling StrandBergens TF1.29.17+36.41
9Matti TorgersenBergens TF1.36.03+43.27
10Ole-Håkon SælenOs Orienteringsklubb2.15.45+1.23.09
Per Øivind HusbyVaregg Fleridrettbrutt
Halvdan Ramberg MoeFana ILbrutt
Sverre OttesenVaregg Fleridrettbrutt

H65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn TorgersenTIF Viking1.06.08
2Ove OslandBergens TF1.18.38+12.30
3Atle BergsethVaregg Fleridrett1.20.11+14.03
4Jan Olav JellestadBergens TF1.32.34+26.26
5Per Olaf TangenFana IL2.19.50+1.13.42
Dag SlettenBergens TFdiskvalifisert

Åpen AK

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK1.02.27
2Linda RykkjeStord Orientering1.08.30+6.03
3Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.10.41+8.14

H17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett55.00
2Rune NygaardIL Gular56.27+1.27
3Morten WestergårdHalden SK57.26+2.26
4Sindre Østgulen DeiszNTNUI58.03+3.03
5Kenneth WesterheimStord Orientering59.52+4.52
6Andreas G. PoldenGneist, IL1.02.32+7.32
7Trygve BuanesTIF Viking1.07.33+12.33
8Knut KyrkjebøTIF Viking1.09.25+14.25
9Magnus KyrkjebøNTNUI1.10.49+15.49
10Tore NymarkAskøy OL1.11.40+16.40
11Magne KnudsenGneist, IL1.21.01+26.01
12Ronny RykkjeVaregg Fleridrett1.21.24+26.24
13Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett1.25.01+30.01
14Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.26.32+31.32
15Eirik BjørkevollOdda OL1.27.25+32.25
16Sverre Johan NærheimIL Gular1.34.01+39.01
17Vidar ScheiTIF Viking1.35.17+40.17
18Bjørge SolliAskøy OL1.37.23+42.23
19Kjetil DammTIF Viking1.51.29+56.29
Bjørn Johannessen FieldNTNUIdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Stig MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert
Petter Oen-SivertsenTIF Vikingdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Knut UtneFana ILdiskvalifisert
Vegard WestergårdHalden SKdiskvalifisert

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.21.13
2Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett1.30.44+9.31
3Marianne NummedalFana IL2.02.13+41.00
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularbrutt
Sigrid SøvikGneist, ILbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor