Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 7 juni 2016

D/H-10N

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius GuibertTIF Viking8.51
2Andreas Strømme LidTIF Viking9.10
3Axel TveitVaregg Fleridrett11.52
4Benedicte DaleBergens TF11.58
5Isak AmundsenVaregg Fleridrett12.18
6Tollak Heldal HøilandVaregg Fleridrett13.53
7Karoline StrandenesFana IL14.02
8Eilif HøilandVaregg Fleridrett14.15
9Jakob Iversen PausAskøy OL16.04
10Øyunn B. MossigeAskøy OL16.08
11Thord Nystuen SolliAskøy OL16.10
12Emil Øye KragsethIL Gular16.24
13Ella AmundsenVaregg Fleridrett16.40
14Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett18.27
15Josefine BlomquistBergens TF24.38
16Mathilde GustavsenBergens TF24.39
17Johanne Velure TrettenBergens TF27.12
18Fredrik BlomquistBergens TF29.25
Marie ThomassenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lea SkaugeIL Gularikke startet

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren Krokeide OttesenTIF Viking9.42
2Iris SkageGneist, IL13.15
Silja Iden NjåstadVaregg Fleridrettikke startet

H11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian DaleBergens TF11.59

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL11.03

H13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas BrackeTIF Viking8.43
2Jørgen Vatshelle HalvorsenFana IL24.42
Andreas KragsethIL Gularikke startet

Åpen N

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi DaleBergens TF12.11
2Vibeke ØyeIL Gular16.26
3Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett18.30
4Iselin Linløkken SteinerFana IL18.33
4Sanne Ystebø WachsFana IL18.33
6Anne WestergårdVaregg Fleridrett19.55
7Randi HoleBergens TF24.32
8Jan Egil Velure TrettenBergens TF27.10
9Jesper BlomquistBergens TF29.26
10Mira MukhidinovaVaregg Fleridrett50.54
11Sofiya MukhidinovaVaregg Fleridrett52.10
Marianne LinløkkenFana ILdiskvalifisert
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert
Kjersti FollesøyAskøy OLikke startet

D11-13

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese Gurvin SkaalandFana IL24.36

H11-13

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Artem SapontzisGneist, IL19.20
2Brage Bell LysakerFana IL20.25
3Hans RogstadkjernetBergens TF20.53
4Even TørresdalBergens TF21.04
5Sondre BataldenFana IL31.45
6Olve HeklandIL Gular36.08

Åpen C

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina GogaBergens TF17.01
2Sigrunn EliassenBergens TF20.54
3Siren VatshelleFana IL21.51
4Helene Reime HellemVaregg Fleridrett22.07
5Helge BohneVaregg Fleridrett23.17
6Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23.37
7Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett23.48
8Mette GurvinFana IL25.29
9Hanna HøllelandFana IL35.23
10Ørn MidttunBergens TF40.15
11Ingrid RollFana IL46.28
12Per MathismoenFana IL47.13
13Eva KrzywinskiBergens TF49.24
Jan R LienBergens TFdiskvalifisert

H12-14

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF23.01
2Tage RosenlundVaregg Fleridrett26.32
3Ulrik HellenTIF Viking26.33
4Birk Bell LysakerFana IL26.45
5Sindre Haaland WesterbøGneist, IL35.18
6Lars EvensenGneist, IL38.13
7Anders S. HalvorsenBergens TF48.08
8Magnus Strømme LidTIF Viking48.46
9Fredrik BlichfeldtOsterøy IL1.09.15

D12-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL35.47
2Kristine Bog VikaneFana IL40.46
Tuva LilletvedtFana ILikke startet

D50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF27.50
2Ingrid SandvollGneist, IL28.23
3Turid RognsvågOs Orienteringsklubb28.43
4Britt KarlsenAskøy OL32.49
5Rannveig SolliAskøy OL33.16
6Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett38.32
7Anne GjestemoenBergens TF54.26
8Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb1.19.25
Eli VerstoIL Gularikke startet

D65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF31.16
2Berit HegdalBergens TF31.45
3Bjørg KocbachBergens TF36.56
4Astrid OrmbergFana IL40.37
5Astri Ese HoleBergens TF52.18
Kari SecherBergens TFdiskvalifisert

Åpen B

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone RosenlundVaregg Fleridrett31.34
2Tore LidTIF Viking33.21
3Erling Bell LysakerFana IL34.41
4Martin Krokeide OttesenTIF Viking34.47
5Axel IngvaldsenTIF Viking35.14
6Andreas BergeOs Orienteringsklubb35.40
7Per HauglandÅrstad IL35.46
8Kjell SkageGneist, IL36.46
9Halvor Fetveit SundalFana IL41.44
10Katrine Haaland LeveraasHaukeland sykehus idrettslag (HSI)41.55
11Otto Grahl-NielsenBergens TF42.46
12May-lill DammTIF Viking43.55
13Arild Frank OlsenBergens TF44.21
14Ragnar KayserFana IL45.13
15Jan Olav OrmbergFana IL45.38
16Annhild FetveitFana IL47.25
17Espen SeebergBergens TF49.07
18Sindre EkrheimBergens TF52.58
19Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb54.52
20Øistein PaulsenBergens TF57.17
21Bjørn BataldenFana IL1.00.21
Inger BjergaVaregg Fleridrettikke startet

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Scott JuvikIL Gular54.44
2Kaspar AuglandBergens TF56.57
3Eirik Bjerke OtteråTIF Viking1.08.59
4Magnus GjerstadOsterøy IL1.09.32
Johan EikangerIL Gularikke startet
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

D17-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karianne StrømmeTIF Viking45.05
2Mari Strømme LidTIF Viking49.00
3Rannveig NordhagenFana IL50.25
4Siri KollerudLillomarka OL50.30
5Lise ChristensenTIF Viking52.42
6Ann-Elin BendiksenFana IL53.09
7Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett53.17
8Olena StrugalovaVaregg Fleridrett53.30
9Ragnhild BalsvikOsterøy IL54.38
10Tora Aasheim NymarkTIF Viking54.58
11Tove AasheimAskøy OL56.02
12Kristine GrønlundFana IL1.01.23
13Ingunn Torød BusetGneist, IL1.03.13
14Lise Balestrand GrønbechAskøy OL1.12.09
15Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.13.03
16Ida LehmannVaregg Fleridrett1.13.22
17Gunhild ForlandAskøy OL1.16.07
18Julie Roll TørnqvistFana IL1.23.44
Lene RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Idun Magdalene Bøyum AuglandBergens TFikke startet
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrettikke startet

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL36.42
2Tore JuvikIL Gular38.03
3Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett39.11
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett43.54
5Tord Bell MykingFana IL46.26
6Ole TørnqvistFana IL48.38
7Ørjan Eirik ValestrandFana IL50.41
8Tommy SævareidOs Orienteringsklubb51.39
9Håkon MogstadFana IL56.01
10Pål AuglandBergens TF58.03
11Egil KarlsenAskøy OL1.00.10
12Knut GjestemoenBergens TF1.04.28
13Jan Terje MikkelsenTIF Viking1.08.10
14Erling StrandBergens TF1.10.59
15Matti TorgersenBergens TF1.31.49
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrettikke startet
Tom Eirik EikangerIL Gularikke startet

H65-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Arve SolliAskøy OL41.56
2Tor SørevikTIF Viking45.31
3Dagfinn HoleBergens TF52.00
4Magne RaadalFana IL57.54
5Kristian Hj. FalchIL Gular1.02.02
6Per VoldFana IL1.11.13
7Lars Olav TveitaFana IL1.17.04
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.17.59
Jørn TorgersenTIF Vikingbrutt
Per VikaneFana ILikke startet

Åpen AK

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar RøenVaregg Fleridrett45.14
2Helge RosenlundVaregg Fleridrett48.14
3Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett49.23
4Pål ThomassenVaregg Fleridrett1.04.12
5Mads Jørgen SkageGneist, IL1.05.38
6Fredrik ThorkildsenBSI - Orientering1.19.51
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett37.12
2Göran WinbladRehns BK41.32
3Trygve BuanesTIF Viking42.15
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett47.11
5Jonathan AlbonVaregg Fleridrett47.39
6Andreas G. PoldenGneist, IL49.35
7Espen RognsvågOs Orienteringsklubb51.03
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett51.46
9Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett55.32
10Mathias RosenlundVaregg Fleridrett56.29
11Bjart Are HellenTIF Viking58.47
12Håkon ReikvamIL Gular1.03.35
13Kjetil DammTIF Viking1.05.46
14Sverre Johan NærheimIL Gular1.06.31
15Eyvind TangenBergens TF1.08.35
16Bård HeklandIL Gular1.11.47
17Håvard AustevollOs Orienteringsklubb1.20.22
18Knut UtneFana IL1.21.44
19Andreas GrønbechAskøy OL1.22.19
20Lars FjellangerFana IL1.45.48
Tormod SkaugeIL Gularikke startet

D19-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett48.35
2Henriette AlbonVaregg Fleridrett57.47
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL58.58
4Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett1.02.41
Mariell ArntzenGneist, ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor