Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: tirsdag 10 mai 2016

D/H-10N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Strømme LidTIF Viking14.38
2Bendik Liam HaukelandFana IL15.19+0.41
3Karoline StrandenesFana IL16.17+1.39
4Dorthea Hennø HaugenFana IL16.21+1.43
5Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett22.08+7.30
6Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett23.03+8.25
7Iselin SteinerFana IL26.24+11.46
8Sanne Ystebø VachFana IL26.56+12.18
9Thord Nystuen SolliAskøy OL32.59+18.21
10Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett40.13+25.35
Marie ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

D11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andrea Hennø HaugenFana IL17.20
2Iris SkageGneist, IL37.27+20.07
Helene NysæterBergens TFikke startet

H11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Enes HeggøyAskøy OL17.11
2Even TørresdalBergens TF18.44+1.33
3Hans RogstadkjernetBergens TF18.53+1.42
Christian DaleBergens TFikke startet

D13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingeborg StrandenesFana IL17.20

H13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas BrackeTIF Viking13.43

Åpen N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Terje HaukelandFana IL15.26
2Hildegunn EnesAskøy OL17.15+1.49
3Marianne LinløkkenFana IL26.24+10.58
4Aasfrid TysværVaregg Fleridrett40.13+24.47
4Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett40.13+24.47
Jon DaleBergens TFikke startet

D11-13

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Therese Gurvin SkaalandFana IL31.35

H11-13

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL29.05
2Sondre BataldenFana IL29.24+0.19
Olve HeklandIL Gularikke startet

Åpen C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar KayserFana IL23.01
2Karen Clementsen KayserFana IL25.58+2.57
3Mette GurvinFana IL31.37+8.36
4Jan R LienBergens TF38.19+15.18
5Inge DaleGneist, IL45.21+22.20
6Ingrid RollFana IL46.34+23.33
Anders Seeberg HalvorsenBergens TFdiskvalifisert
Eva KrzywinskiBergens TFdiskvalifisert
Aslaug Klakeg ForlandAskøy OLbrutt

H12-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birk Bell LysakerFana IL30.33
2Ulrik HellenTIF Viking35.07+4.34
3Magnus Strømme LidTIF Viking52.13+21.40
4Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett1.55.12+1.24.39
Andreas DaleBergens TFikke startet
Lars EvensenGneist, ILikke startet
Mathias HeradstveitGneist, ILikke startet
Magnus LehmannVaregg Fleridrettikke startet
Tage RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

D12-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular39.49
2Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular45.28+5.39
3Marie Roll-TørnqvistFana IL49.36+9.47
4Tuva LilletvedtFana IL55.24+15.35
5Kristine Bog VikaneFana IL1.11.09+31.20

D50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid RognsvågOs Orienteringsklubb34.47
2Nina SoligardBergens TF35.59+1.12
3Rannveig SolliAskøy OL37.38+2.51
4Britt KarlsenAskøy OL38.32+3.45
5Anne Kjersti DaltveitFana IL43.05+8.18
6Hege FjellbirkelandIL Gular45.35+10.48
7Mette RogneVaregg Fleridrett48.04+13.17
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett51.24+16.37
9Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett59.51+25.04
10Herdis AlvheimFana IL1.04.03+29.16
Linda KlanderudÅrstad ILikke startet
Torild MyrliTIF Vikingikke startet

D65-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd SognnæsBergens TF42.41
2Bjørg KocbachBergens TF44.55+2.14
3Berit HegdalBergens TF50.02+7.21
4Astri Ese HoleBergens TF1.14.16+31.35
5Kari SecherBergens TF1.17.49+35.08
6Astrid OrmbergFana IL1.19.29+36.48

Åpen B

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rune MonsenAskøy OL46.05
2Tore LidTIF Viking48.12+2.07
3Karianne AlsakerÅrstad IL51.31+5.26
4Axel IngvaldsenTIF Viking53.22+7.17
5Kjell SkageGneist, IL59.58+13.53
6Lise Balestrand GrønbechAskøy OL1.01.09+15.04
7Kjersti FollesøyAskøy OL1.02.28+16.23
8May-lill DammTIF Viking1.02.56+16.51
9Erling Bell LysakerFana IL1.03.49+17.44
10Øistein PaulsenBergens TF1.15.01+28.56
11Annhild FetveitFana IL1.19.11+33.06
12Nina Christin NæsheimTIF Viking1.27.01+40.56
13Helene Reime HellemVaregg Fleridrett1.52.51+1.06.46
Andreas BergeOs Orienteringsklubbbrutt
Sjur LehmannVaregg Fleridrettikke startet
Pål Espen NordhaugKonnerud ILikke startet
Helge RosenlundVaregg Fleridrettikke startet

H15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas NysæterBergens TF1.02.29
2Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular1.11.02+8.33
3Scott JuvikIL Gular1.13.06+10.37
Halvor Fetveit SundalFana ILbrutt

D17-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL41.50
2Karianne StrømmeTIF Viking46.07+4.17
3Tove AasheimAskøy OL46.52+5.02
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking49.26+7.36
5Mari Strømme LidTIF Viking50.26+8.36
6Ingunn Torød BusetGneist, IL51.19+9.29
7Rannveig NordhagenFana IL51.54+10.04
8Ingrid SandvollGneist, IL53.50+12.00
9Kirsti LysakerFana IL54.25+12.35
10Lise ChristensenTIF Viking54.52+13.02
11Gunhild ForlandAskøy OL59.55+18.05
12Hanne DaltveitFana IL1.00.33+18.43
13Julie Roll TørnqvistFana IL1.02.21+20.31
14Marian KjellevoldIL Gular1.02.31+20.41
15Sigrid SøvikGneist, IL1.05.00+23.10
16Ida LehmannVaregg Fleridrett1.12.50+31.00
17Gro Birkeland SøvikGneist, IL1.25.32+43.42
Toril Aasheim NymarkAskøy OLikke startet

H50-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd EiknerFana IL36.30
2Tore JuvikIL Gular39.19+2.49
3Arne JohannesenIL Gular39.25+2.55
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett42.49+6.19
5Tord Bell MykingFana IL44.01+7.31
6Ole TørnqvistFana IL45.33+9.03
7Jan Petter HansenIL Gular47.56+11.26
8Torgeir StrandFana IL48.10+11.40
9Tore Svein NeseAskøy OL51.08+14.38
10Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett51.17+14.47
11Alfon Harald JohansenBergens TF1.05.03+28.33
12Knut A MolvikGneist, IL1.12.05+35.35
13Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett1.29.03+52.33
14David Johan TjøswoldBergens TF1.29.39+53.09
Halvdan Ramberg MoeFana ILdiskvalifisert
Jan SteinegerGneist, ILikke startet

H65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Arve SolliAskøy OL41.14
2Atle AlvheimFana IL49.58+8.44
3Jørn TorgersenTIF Viking53.36+12.22
4Magne RaadalFana IL1.00.38+19.24
5Dagfinn HoleBergens TF1.04.09+22.55
6Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.14.31+33.17
7Jan Olav OrmbergFana IL1.16.45+35.31
8Lars Olav TveitaFana IL1.22.27+41.13
9Per Olaf TangenFana IL1.50.36+1.09.22
Per VikaneFana ILdiskvalifisert

Åpen AK

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Tønnessen RødFana IL36.58
2Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett47.18+10.20
3Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett56.46+19.48
4Marcel NiederhauserAskøy OL57.56+20.58
5Jan Egil Velure TrettenBergens TF1.02.01+25.03
Bård HeklandIL Gularikke startet
Pål ThomassenVaregg Fleridrettikke startet

H17-

30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alan CherryVaregg Fleridrett41.58
2Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett42.11+0.13
3Göran WinbladRehns BK42.35+0.37
4Rune NygaardIL Gular46.35+4.37
5Trygve BuanesTIF Viking47.02+5.04
6Andreas G. PoldenGneist, IL48.37+6.39
7Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett51.39+9.41
8Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett52.30+10.32
9Oskar RøenVaregg Fleridrett53.09+11.11
10Tore NymarkAskøy OL53.52+11.54
11Helge NysæterBergens TF56.15+14.17
12Kristian RykkjeVaregg Fleridrett57.15+15.17
13Ronny RykkjeVaregg Fleridrett58.17+16.19
14Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett59.01+17.03
15Magne KnudsenGneist, IL59.51+17.53
16Bjart Are HellenTIF Viking1.02.51+20.53
17Sturle NordeideGneist, IL1.03.33+21.35
18Yngve NymarkAskøy OL1.07.42+25.44
19Ross JuvikIL Gular1.08.03+26.05
20Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.08.09+26.11
21Eyvind TangenBergens TF1.10.18+28.20
22Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett1.10.43+28.45
23Kjetil DammTIF Viking1.11.22+29.24
24Sverre Johan NærheimIL Gular1.13.47+31.49
25Knut UtneFana IL1.16.54+34.56
26Lok Hin MaVaregg Fleridrett1.23.18+41.20
27Andreas GrønbechAskøy OL1.23.47+41.49
28Mads Jørgen SkageGneist, IL1.24.43+42.45
Stig MjelstadTIF Vikingdiskvalifisert
Bjørge SolliAskøy OLdiskvalifisert
Øyvind JohannessenGneist, ILikke startet

D19-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helen MartinsenIL Gular1.01.19
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.06.30+5.11
3Constance StorvestreVaregg Fleridrett1.19.41+18.22
4Mariell ArntzenGneist, IL1.24.10+22.51
5Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett1.29.08+27.49
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor