Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pokalkamp 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pokalkamp 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 19 april 2016

Fana IL

50 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sigurd GrydelandD/H-10N (11)39.57+0.2723.30
0Dorthea Hennø HaugenD/H-10N (11)51.33+12.0330.19
0Benedik liam HaukelandD/H-10N (11)23.4513.58
0Karoline StrandenesD/H-10N (11)51.31+12.0130.18
0Stine Marie Tefre GriegD-10 (1)49.0523.22
1Ingeborg StrandenesD13-16N (1)34.2620.15
1Merete  HaukelandÅpen N (9)19.3411.30
1Kristine Bog VikaneD11-13 (2)34.1116.16
1Brage Bell LysakerH11-13 (3)27.2813.04
2Andrea Hennø HaugenD11-12N (5)34.12+2.0620.07
2Therese Gurvin SkaalandD11-13 (2)47.38+13.2722.40
2Sondre BataldenH11-13 (3)39.14+11.4618.40
2Tuva LilletvedtÅpen C (16)29.08+5.4613.52
2Marie Roll-TørnqvistD12-16 (5)1.05.57+25.1520.36
2Atle AlvheimH65- (10)47.11+3.0913.28
3Jan Terje HaukelandÅpen N (9)23.55+4.2114.04
3Birk Bell LysakerH12-14 (9)42.36+6.1413.18
3Erling Bell LysakerÅpen B (14)47.54+8.4314.58
3Per VikaneÅpen AK (5)1.26.10+41.0424.37
4Julie Roll TørnqvistÅpen C (16)37.04+13.4217.39
4Kirsten L. EggenD65- (5)1.19.37+31.5924.52
4Tord Bell MykingH50- (14)45.58+12.3413.08
4Magne RaadalH65- (10)59.49+15.4717.05
5Halvor Fetveit SundalÅpen C (16)37.31+14.0917.51
5Kirsti LysakerD17- (13)48.34+9.2613.52
5Torgeir StrandH50- (14)46.20+12.5613.14
6Karen Clementsen KayserÅpen C (16)38.41+15.1918.25
6Siri Elisabet HelleD50- (8)1.10.17+29.2621.57
6Knut Erik GulbrandsenH65- (10)1.05.51+21.4918.48
7John Olav AlvsvågÅpen N (9)39.34+20.0023.16
7Rannveig NordhagenD17- (13)51.46+12.3814.47
7Per VoldH65- (10)1.06.54+22.5219.06
8Ragnar KayserÅpen C (16)39.39+16.1718.52
8Bjørn BataldenÅpen B (14)55.07+15.5617.13
8Dagrun Daltveit SlettebøD17- (13)52.14+13.0614.55
9Marianne NummedalD17- (13)53.51+14.4315.23
10Annhild FetveitÅpen C (16)41.47+18.2519.53
10Kristine GrønlundD17- (13)54.07+14.5915.27
10Lars FjellangerH50- (14)55.01+21.3715.43
10Lars Olav TveitaH65- (10)1.19.35+35.3322.44
11Ann-Elin BendiksenD17- (13)56.04+16.5616.01
12STEIN sKAALANDÅpen C (16)48.56+25.3423.18
13Vibeke Tefre GriegÅpen C (16)49.20+25.5823.29
14Ketil DøskelandH17- (30)50.21+12.279.40
16Ingrid RollÅpen C (16)1.04.44+41.2230.49
17John Fredrik HatlingH17- (30)53.13+15.1910.14
31Knut UtneH17- (30)1.12.46+34.5213.59
0Anne Kjersti DaltveitD50- (8)diskvalifisert
0Håkon MogstadH50- (14)diskvalifisert
Trond DøskelandÅpen AK (5)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor