Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Osterøy IL
Dato: tirsdag 20 september 2016

D-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Nina MykingOsterøy ILikke startet

D13-15

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie Roll-TørnqvistFana IL24.05
2Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett26.05+2.00

D16-18

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL20.45
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett21.51+1.06
3Tora Aasheim NymarkTIF Viking22.53+2.08
4Hanne DaltveitFana IL23.07+2.22
5Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett23.37+2.52
6Ingunn Torød BusetGneist, IL25.16+4.31
7Benedicte JohannessenGneist, IL26.24+5.39
8Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett29.38+8.53

D19-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL22.46
2Kristine GrønlundFana IL24.32+1.46
3Mariell ArntzenGneist, IL24.36+1.50
4Gunhild ForlandAskøy OL25.04+2.18
5Ann-Elin BendiksenFana IL27.47+5.01
6Beda Maria JohansonFana IL38.57+16.11

D40-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda RykkjeStord Orientering19.40
2Nina GogaBergens TF20.25+0.45
3Ylva Svanberg HelleTIF Viking20.57+1.17
4Vibeke NymoVaregg Fleridrett23.17+3.37
5May-lill DammTIF Viking25.40+6.00
6Lise Balestrand GrønbechAskøy OL28.37+8.57
7Randi Holm MykingOsterøy IL32.44+13.04
Lise ChristensenTIF Vikingikke startet
Torild MyrliTIF Vikingikke startet
Anne WestergårdVaregg Fleridrettikke startet

D60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF20.52
2Bjørg KocbachBergens TF21.45+0.53
3Berit HegdalBergens TF23.30+2.38
4Anne Kjersti DaltveitFana IL28.00+7.08
5Astrid OrmbergFana IL28.46+7.54
6Astri Ese HoleBergens TF34.10+13.18
7Kjellaug HodnekvamBergens TF34.22+13.30
8Kari SecherBergens TF35.06+14.14
9Else Lerche RaadalFana IL36.04+15.12

DN

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett11.52
2Bodil JohansonHSI19.46+7.54

HN

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonas BrackeTIF Viking12.12
2Eric MykingOsterøy IL21.53+9.41
3Dagfinn GjerstadOsterøy IL22.14+10.02
4Mussie OukbeOsterøy IL22.28+10.16

H13-15

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas DaleBergens TF14.02
2Erik BohneVaregg Fleridrett14.28+0.26
3Tage RosenlundVaregg Fleridrett15.31+1.29
4Ulrik HellenTIF Viking16.28+2.26
5Mathias HeradstveitGneist, IL16.49+2.47
6Eirik Bjerke OtteråTIF Viking16.50+2.48
7Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.03+3.01
8Andreas NysæterBergens TF17.22+3.20
9Fredrik BlichfeldtOsterøy IL18.00+3.58
10Sigve Rygg EikelandBergens TF18.51+4.49
11Lars EvensenGneist, IL19.27+5.25
12Sindre Haaland WesterbøGneist, IL20.59+6.57
13Rasmus JordeVaregg Fleridrett21.25+7.23
14Halvor Fetveit SundalFana IL23.40+9.38
15Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF24.25+10.23
16Anders S HalvorsenOsterøy IL33.37+19.35

H16-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus GjerstadOsterøy IL15.45
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett20.04+4.19
3Andreas GrønbechAskøy OL21.29+5.44

H19-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett15.38
2Göran WinbladRehns BK16.01+0.23
3Kristian RykkjeVaregg Fleridrett16.16+0.38
4Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.46+1.08
5Andreas G. PoldenGneist, IL17.17+1.39
6Bjørn Johannessen FieldGneist, IL19.58+4.20
7Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.48+5.10
8Knut UtneFana IL23.52+8.14

H40-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne AadlandSamnanger IL17.56
2Bjart Are HellenTIF Viking19.18+1.22
3Tore NymarkAskøy OL19.28+1.32
4Helge NysæterBergens TF20.09+2.13
5Kristian LøvåsVaregg Fleridrett20.52+2.56
6Tom JohannessenGneist, IL21.26+3.30
7Sverre Johan NærheimIL Gular21.35+3.39
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett22.33+4.37
9Helge RosenlundVaregg Fleridrett22.36+4.40
10Ole TørnqvistFana IL23.25+5.29
11Kjetil DammTIF Viking24.14+6.18
12Knut A MolvikGneist, IL25.07+7.11
13Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett25.53+7.57
14Tore Svein NeseAskøy OL26.29+8.33
15Matti TorgersenBergens TF29.38+11.42
16Jan HauglandÅrstad IL30.22+12.26
17Sindre EkrheimBergens TF39.06+21.10
18John Olav MykingOsterøy IL45.08+27.12
19Karl Johan ReigstadOsterøy IL48.08+30.12
Ronny RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL20.02
2Magne RaadalFana IL20.40+0.38
3Erling StrandBergens TF22.34+2.32
4Jan Olav OrmbergFana IL27.44+7.42
5Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL29.13+9.11
6Per VikaneFana IL30.43+10.41
7Axel IngvaldsenTIF Viking33.52+13.50
Harald RisnesFana ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor