Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 4 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 4 Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 6 september 2016

D-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Erica EikangerGneist, IL26.1011.22

D13-15

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Roll-TørnqvistFana IL26.3311.32

D16-18

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett24.488.33
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL24.54+0.068.35
3Mari Strømme LidTIF Viking25.29+0.418.47
4Tora Aasheim NymarkTIF Viking25.57+1.098.56
5Ingunn Torød BusetGneist, IL26.03+1.158.58
6Runa AlmelandFana IL29.42+4.5410.14
7Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett31.08+6.2010.44
8Ragnhild BohneVaregg Fleridrett31.45+6.5710.56

D19-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine GrønlundFana IL27.009.18
2Gunhild ForlandAskøy OL27.28+0.289.28
3Valentina DimitrovaGneist, IL29.20+2.2010.06
4Marianne NummedalFana IL30.43+3.4310.35
5Ingrid EggenHaugesund IL Orientering31.20+4.2010.48
6Lise ChristensenTIF Viking32.26+5.2611.11
7Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb37.03+10.0312.46
8Marie DymbeGneist, IL40.58+13.5814.07

D40-

2 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina GogaBergens TF20.599.07
2Linda RykkjeStord Orientering21.52+0.539.30
3Marit NipenGneist, IL23.00+2.0110.00
4Ylva Svanberg HelleTIF Viking23.20+2.2110.08
5Vibeke ØyeIL Gular26.05+5.0611.20
6Lise Balestrand GrønbechAskøy OL28.23+7.2412.20
7May-lill DammTIF Viking29.34+8.3512.51
8Anne WestergårdVaregg Fleridrett30.19+9.2013.10
9Karen Clementsen KayserFana IL30.23+9.2413.12
10Mette RogneVaregg Fleridrett30.29+9.3013.15
11Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett33.50+12.5114.42
12Marianne DymbeGneist, IL39.55+18.5617.21
13Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb42.26+21.2718.26
14Vibeke NymoVaregg Fleridrett53.35+32.3623.17

D60-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina SoligardBergens TF24.2210.35
2Bjørg KocbachBergens TF25.35+1.1311.07
3Bjørg MidttunBergens TF31.34+7.1213.43
4Berit HegdalBergens TF35.13+10.5115.18
5Astrid OrmbergFana IL38.47+14.2516.51
6Kari SecherBergens TF39.31+15.0917.10
7Ingrid RollFana IL58.29+34.0725.25

DN

1 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid AndersenGneist, IL16.5914.09
2Ingrid DøskelandFana IL23.11+6.1219.19
3Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett26.22+9.2321.58

HN

1 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius GuibertTIF Viking11.019.10
2Rasmus JordeVaregg Fleridrett12.12+1.1110.10
3Andreas KragsethIL Gular14.00+2.5911.40
4Kirill EikangerGneist, IL16.47+5.4613.59
5Knut Indrehus VikaneIL Gular17.47+6.4614.49
6Teodor HeldalNOTEAM22.47+11.4618.59
7Martin Berg HansenGneist, IL33.02+22.0127.31
8David NordvikGneist, IL33.08+22.0727.36

H-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett30.4713.23

H13-15

2 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik BohneVaregg Fleridrett17.557.47
2Andreas NysæterBergens TF20.05+2.108.43
3Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett21.01+3.069.08
4Mathias HeradstveitGneist, IL21.07+3.129.10
5Olav Hammersland GarnesGneist, IL21.35+3.409.23
6Tage RosenlundVaregg Fleridrett23.07+5.1210.03
7Sigve Rygg EikelandBergens TF23.11+5.1610.04
8Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb23.39+5.4410.16
9Lars EvensenGneist, IL24.20+6.2510.34
10Sindre WestrebøGneist, IL25.15+7.2010.58
11Magnus Strømme LidTIF Viking28.49+10.5412.31
12Martin Krokeide OttesenTIF Viking30.59+13.0413.28
13Halvor Fetveit SundalFana IL32.34+14.3914.09
14Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett33.26+15.3114.32
0Andreas DaleBergens TFdiskvalifisert
0Artem SapontzisGneist, ILdiskvalifisert
0Birk Bell LysakerFana ILutenfor konkurranse

H16-18

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias RosenlundVaregg Fleridrett24.308.26
2Andreas GrønbechAskøy OL26.43+2.139.12

H19-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Johannessen FieldGneist, IL22.377.47
2Sturle NordeideGneist, IL23.39+1.028.09
3Ingvar KalbergNOTEAM24.00+1.238.16
4Andreas BergeOs Orienteringsklubb26.25+3.489.06
5Göran WinbladRehns BK26.38+4.019.11
6Knut UtneFana IL29.56+7.1910.19

H40-

2 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronny RykkjeVaregg Fleridrett22.247.43
2Tore NymarkAskøy OL22.26+0.027.44
3Kristian LøvåsVaregg Fleridrett24.31+2.078.27
4Sverre OttesenVaregg Fleridrett25.46+3.228.53
5Tommy SævareidOs Orienteringsklubb26.24+4.009.06
6Kjetil DammTIF Viking27.45+5.219.34
7Ole TørnqvistFana IL27.49+5.259.35
8Stig MjelstadTIF Viking28.01+5.379.39
9Richard Zeiner-GundersenFossum IF29.45+7.2110.15
10Eirik VikaneIL Gular30.13+7.4910.25
11Tore LidTIF Viking43.11+20.4714.53
12David Johan TjøswaldBergens TF44.20+21.5615.17
13Sindre EkrheimBergens TF44.47+22.2315.26
0Helge NysæterBergens TFdiskvalifisert
0Ketil NummedalFana ILutenfor konkurranse
Knut GjestemoenBergens TFdiskvalifisert

H60-

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan Eirik ValestrandFana IL25.2211.01
2Atle AlvheimFana IL25.31+0.0911.05
3Harald LyngtunFana IL27.19+1.5711.52
4Per HauglandÅrstad IL30.11+4.4913.07
5Axel IngvaldsenTIF Viking34.51+9.2915.09
6Jan Olav OrmbergFana IL37.33+12.1116.19
7Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb37.48+12.2616.26
8Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking39.11+13.4917.02
0Vyacheszav MukhidinovVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor