Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 26 april 2016

D-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanna MjelstadTIF Viking34.13
2Stine Marie Tefre GriegFana IL45.59+11.46

D13-15

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular28.09
2Svanhild Grevskott BåtnesVaregg Fleridrett29.08+0.59
3Marie Roll-TørnqvistFana IL32.17+4.08
4Sofie Boga AsphaugGneist, IL34.12+6.03

D16-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tonje Aasheim NymarkAskøy OL19.49
2Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett20.18+0.29
3Tora Aasheim NymarkTIF Viking20.33+0.44
4Mari Strømme LidTIF Viking21.38+1.49
5Julie Roll TørnqvistFana IL22.15+2.26
6Ingunn Torød BusetGneist, IL22.31+2.42
7Ida LehmannVaregg Fleridrett24.24+4.35
8Sofie YstebøTIF Viking24.33+4.44
9Hanne DaltveitFana IL26.57+7.08
10Nora Berge ErikssonVaregg Fleridrett31.22+11.33
11Lene Therese ErichsenVaregg Fleridrett31.36+11.47

D19-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siri KollerudLillomarka OL20.28
2Mariell ArntzenGneist, IL20.47+0.19
3Karianne StrømmeTIF Viking21.30+1.02
4Vilde Hopland SkageGneist, IL22.01+1.33
5Olena StrugalovaVaregg Fleridrett22.37+2.09
6Gunhild ForlandAskøy OL22.45+2.17
7Stine BjørkevollOdda OL23.15+2.47
8Kristine GrønlundFana IL24.50+4.22
9Bønes LindaVaregg Fleridrett51.00+30.32

D40-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit NipenGneist, IL21.32
2Ingrid SandvollGneist, IL22.19+0.47
3Lise ChristensenTIF Viking24.31+2.59
4Tove AasheimAskøy OL26.53+5.21
5Tone RosenlundVaregg Fleridrett26.59+5.27
6Linda KlanderudÅrstad IL27.04+5.32
6Vibeke NymoVaregg Fleridrett27.04+5.32
8Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett27.25+5.53
9Trude KyrkjebøTIF Viking27.31+5.59
10Torild MyrliTIF Viking28.29+6.57
11Lise Balestrand GrønbechAskøy OL29.20+7.48
12Bodil HåheimIL Gular33.38+12.06
13Eli VerstoIL Gular33.45+12.13
14May-lill DammTIF Viking35.18+13.46
15Kjersti BergeIL Gular35.24+13.52
16Vibeke Tefre GriegFana IL45.56+24.24

D60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF23.29
2Bjørg KocbachBergens TF27.16+3.47
3Bjørg MidttunBergens TF28.14+4.45
4Berit HegdalBergens TF28.39+5.10
5Anne Kjersti DaltveitFana IL32.59+9.30
6Astri Ese HoleBergens TF37.52+14.23
7Anne GjestemoenBergens TF38.47+15.18
8Kari SecherBergens TF40.01+16.32
9Else Lerche RaadalFana IL41.03+17.34
10Ingrid RollFana IL50.00+26.31
11Kari NatåsBergens TF52.29+29.00
Kjellaug HodnekvamBergens TFdiskvalifisert

DN

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrunn EliassenBergens TF14.21
2Nora Egeland StoroGneist, IL16.37+2.16
3Mariell SkageGneist, IL17.03+2.42
4Marie ThomassenVaregg Fleridrett19.15+4.54
5Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.58+5.37
6Marie StoltzVaregg Fleridrett21.19+6.58
7Camilla Sagen-HafstadVaregg Fleridrett21.40+7.19
8Ella Sofie AmundsenVaregg Fleridrett26.54+12.33
9Steiner Iselin LinløkkenFana IL28.09+13.48
10Britt SolheimVaregg Fleridrett30.02+15.41
11Hanne Kindt-LienVaregg Fleridrett30.49+16.28
12Silja Iden NjåstadVaregg Fleridrett31.59+17.38
13Mukhidinova SofiyaVaregg Fleridrett43.32+29.11

HN

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Lukas de HoogVaregg Fleridrett13.35
2Hans RogstadkjernetBergens TF14.19+0.44
3Vegard DaleTIF Viking14.25+0.50
4Marius GuibertTIF Viking14.27+0.52
5Jonas BrackeTIF Viking14.28+0.53
6Andreas Strømme LidTIF Viking14.47+1.12
7Johannes AskelandTIF Viking19.14+5.39
8Axel TveitVaregg Fleridrett30.48+17.13
9Tallak Heldal HøilandVaregg Fleridrett32.04+18.29

H-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Bell LysakerFana IL30.53
2Cornelius GlittenbergGneist, IL1.03.54+33.01

H13-15

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tage RosenlundVaregg Fleridrett18.06
2Erik BohneVaregg Fleridrett18.19+0.13
3Aksel MjelstadTIF Viking18.53+0.47
4Jon William HammerBergens TF18.59+0.53
5Andreas NysæterBergens TF19.30+1.24
6Sigve Rygg EikelandBergens TF20.25+2.19
7Birk Bell LysakerFana IL20.28+2.22
8Lars EvensenGneist, IL20.37+2.31
9Andreas DaleBergens TF21.02+2.56
10Ulrik HellenTIF Viking21.20+3.14
11Mathias HeradstveitGneist, IL21.38+3.32
12Mads Jørgen SkageGneist, IL24.11+6.05
13Sindre Haaland WesterbøGneist, IL25.15+7.09
14Magnus Strømme LidTIF Viking25.41+7.35
15Sondre BataldenFana IL34.41+16.35
16Magnus LehmannVaregg Fleridrett35.16+17.10
17Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF37.24+19.18

H16-18

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut KyrkjebøTIF Viking15.57
2Mathias RosenlundVaregg Fleridrett19.29+3.32
3Aune DørmænenVaregg Fleridrett19.47+3.50
4Andreas GrønbechAskøy OL20.58+5.01
5Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett21.06+5.09

H19-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett15.17
2Göran WinbladRehns BK15.32+0.15
3Andreas G. PoldenGneist, IL15.56+0.39
4Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett16.14+0.57
5Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett16.31+1.14
5Trygve BuanesTIF Viking16.31+1.14
7Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett17.00+1.43
8Erlend GjestemoenBergens TF17.40+2.23
9Hin Ma LokVaregg Fleridrett17.48+2.31
10Øyvind JohannessenGneist, IL17.52+2.35
11Kristian RykkjeVaregg Fleridrett18.42+3.25
12Eirik BjørkevollOdda OL18.43+3.26
13Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett18.59+3.42
14Kasper ValestrandVaregg Fleridrett19.53+4.36
15Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett20.01+4.44
16André DyrstadGneist, IL21.25+6.08
17Knut UtneFana IL21.44+6.27
Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert

H40-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn HøllelandFana IL17.01
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering17.41+0.40
3Helge NysæterBergens TF18.12+1.11
4Tore NymarkAskøy OL18.30+1.29
5Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19.07+2.06
6Svein Ove BåtnesVaregg Fleridrett19.35+2.34
7Petter Oen-SivertsenTIF Viking19.44+2.43
8John Fredrik HatlingFana IL19.56+2.55
9Pål ThomassenVaregg Fleridrett19.57+2.56
10Sverre Johan NærheimIL Gular20.24+3.23
11Tom JohannessenGneist, IL20.34+3.33
12Kjetil DammTIF Viking21.29+4.28
13Bjart Are HellenTIF Viking21.43+4.42
14Ole TørnqvistFana IL22.28+5.27
15Magnus NatåsBergens TF22.32+5.31
16Arne JohannesenIL Gular23.03+6.02
17Tommy SævareidOs Orienteringsklubb23.05+6.04
18Lars H SmedsrudVaregg Fleridrett23.20+6.19
19Lars FjellangerFana IL25.14+8.13
20Pål Espen NordhaugKonnerud IL26.00+8.59
21Sjur LehmannVaregg Fleridrett28.21+11.20
22Stig MjelstadTIF Viking28.46+11.45
23Bjørn BataldenFana IL29.06+12.05
24Matti TorgersenBergens TF29.25+12.24
25Knut GjestemoenBergens TF30.43+13.42
Sindre EkrheimBergens TFdiskvalifisert
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert

H60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne RaadalFana IL27.07
2Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking27.33+0.26
3Jan Terje MikkelsenTIF Viking28.46+1.39
4Jan Olav OrmbergFana IL31.53+4.46
5Axel IngvaldsenTIF Viking34.24+7.17
6Halvdan Ramberg MoeFana IL34.29+7.22
7Per Olaf TangenFana IL50.03+22.56
8Per MathismoenFana IL51.30+24.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor