Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: onsdag 19 oktober 2016

DA

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagrun Daltveit SlettebøFana IL54.14
2Christiane TrösseVaregg Fleridrett57.00+2.46
3Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.01.30+7.16
4Marianne NygaardTIF Viking1.05.48+11.34
5Rannveig NordhagenFana IL1.06.56+12.42
6Mariann ScheiTIF Viking1.14.57+20.43
Lise ChristensenTIF Vikingdiskvalifisert
Helen MartinsenIL Gularikke startet

HA

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan KocbachFana IL39.36
2Tom Eirik EikangerIL Gular43.49+4.13
3Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett43.55+4.19
4Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett44.25+4.49
5Magne KnudsenGneist, IL44.38+5.02
6Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett49.41+10.05
7Anders Tønnessen RødFana IL50.44+11.08
8Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett52.02+12.26
9Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett53.07+13.31
10Øistein StemmeHordaveg BIL53.59+14.23
11Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL55.43+16.07
12Bjørn HøllelandFana IL56.01+16.25
13Trond DøskelandFana IL1.00.03+20.27
14Mathias RosenlundVaregg Fleridrett1.01.08+21.32
15Torgeir StrandFana IL1.08.08+28.32
16Tore Svein NeseAskøy OL1.09.58+30.22
17Svein LingaIL Gular1.15.39+36.03
18Kjetil DammTIF Viking1.17.48+38.12
19Bjart Are HellenTIF Viking1.19.02+39.26
20Knut A MolvikGneist, IL1.37.53+58.17
21Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.44.49+1.05.13
Jan Petter HansenIL Gularikke startet
Andreas NysæterBergens TFikke startet
Sverre OttesenVaregg Fleridrettikke startet
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TFikke startet

DB

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking56.06
2Siren GreveBergens TF58.49+2.43
3Linda KlanderudÅrstad IL59.43+3.37
4Tove AasheimAskøy OL1.01.18+5.12
5Ylva Svanberg HelleTIF Viking1.04.01+7.55
6Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.14.45+18.39
7Anne FjeldstadÅrstad IL1.25.48+29.42
8Anne Kjersti DaltveitFana IL1.33.55+37.49
9Birte NordeideGneist, IL2.07.15+1.11.09
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marie Roll-TørnqvistFana ILdiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
Ingrid SandvollGneist, ILikke startet

HB

32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik HellenTIF Viking50.45
2Øistein BøeFana IL50.52+0.07
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL51.24+0.39
4Knut UtneFana IL52.21+1.36
5Jan HauglandÅrstad IL53.26+2.41
6Magnus NatåsBergens TF53.42+2.57
7Kjell Erik MyreHordaveg BIL55.05+4.20
8Marcel NiederhauserAskøy OL57.22+6.37
9Stein Ove DyngelandStatoil BIL59.23+8.38
10Erling StrandBergens TF1.00.45+10.00
11Kristian LøvåsVaregg Fleridrett1.03.03+12.18
12Sturle NordeideGneist, IL1.03.26+12.41
13Sturla Stemshaug 1.04.02+13.17
14Martin Stustad 1.05.24+14.39
15Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.06.39+15.54
16Heikki Savolainen 1.07.18+16.33
17Helge RosenlundVaregg Fleridrett1.09.03+18.18
18Matti TorgersenBergens TF1.09.15+18.30
19Helge EmhjellenIL Gular1.11.06+20.21
20Svein RosselandHordaveg BIL1.12.32+21.47
21Erik JohannessenHordaveg BIL1.13.59+23.14
22Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett1.14.29+23.44
23Dag SlettenBergens TF1.17.10+26.25
24Rasmus JordeVaregg Fleridrett1.20.38+29.53
25Per HauglandÅrstad IL1.25.40+34.55
26Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking1.35.33+44.48
27Knut Hestenes 1.51.07+1.00.22
Jan Erik ClaussenFana ILdiskvalifisert
Kristian Hj. FalchIL Gulardiskvalifisert
Vemund HansenTIF Vikingdiskvalifisert
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ole TørnqvistFana ILdiskvalifisert
Atle AlvheimFana ILikke startet
Andreas BergeOs Orienteringsklubbikke startet
Olav LofthusHordaveg BILikke startet
Birk Bell LysakerFana ILikke startet
Bjørn-Inge SkageGneist, ILikke startet
Per VikaneFana ILikke startet

DC

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina SoligardBergens TF26.53
2Bjørg KocbachBergens TF27.06+0.13
3Hedda Erica EikangerGneist, IL27.51+0.58
4Liv Sylvi MeyerGneist, IL29.28+2.35
5May-lill DammTIF Viking30.17+3.24
6Karen Clementsen KayserFana IL32.23+5.30
7Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett33.55+7.02
8Mai Helen LingaIL Gular34.37+7.44
9Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb36.25+9.32

HC

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars SveenBergenslærerne BIL24.33
2Tor J. SamuelsenBergens TF31.26+6.53
3Ragnar KayserFana IL32.40+8.07
4Matias Døsen PontoppidanOs Orienteringsklubb33.00+8.27
5Brage Bell LysakerFana IL34.09+9.36
6Tord Bell MykingFana IL34.13+9.40
7Axel IngvaldsenTIF Viking35.40+11.07
8Otto Grahl-NielsenBergens TF40.02+15.29
9Øyvind VarneGneist, IL47.33+23.00
10Jonas BrackeTIF Viking1.02.50+38.17
11Endre BjørndalVaregg Fleridrett1.20.12+55.39
Petter JørgensenGneist, ILdiskvalifisert
Øistein PaulsenBergens TFdiskvalifisert
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Erling Bell LysakerFana ILikke startet
Jan Olav OrmbergFana ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor