Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattcup 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattcup 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Askøy OL
Dato: onsdag 10 februar 2016

DA

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christiane TrösseVaregg Fleridrett49.17
2Tonje Aasheim NymarkAskøy OL53.55+4.18
3Marianne SkeiTIF Viking58.40+9.03
Kristin LöfgrenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Ragnhild BohneVaregg Fleridrettdiskvalifisert

HA

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett35.43
2Alan CherryVaregg Fleridrett37.26
3Jan KocbachFana IL37.53
4Magne KnudsenGneist, IL40.56
5Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett41.13
6Tom Eirik EikangerIL Gular41.47
7Tore NymarkAskøy OL43.30
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett44.01
9Oskar RøenVaregg Fleridrett47.44
10Arve SolliAskøy OL47.55
11Bjørn HøllelandFana IL50.42
12Anders Tønnessen RødFana IL50.46
13Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett51.15
14Ronny RykkjeVaregg Fleridrett53.34
15Bjart Are HellenTIF Viking54.32
16Mathias RosenlundVaregg Fleridrett55.38
17Trond DøskelandFana IL56.01
18Knut KjurkjebergTIF Viking56.23
19Tore Svein NeseAskøy OL56.25
20Kjetil DammTIF Viking57.55
21Jonathan AlbonVaregg Fleridrett58.39
22Øistein StemmeHordaveg BIL1.00.37
23Sverre OttesenVaregg Fleridrett1.01.23
24Lars FjellangerFana IL1.30.38
Sturle NordeideGneist, ILdiskvalifisert
Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrettikke startet
Knut A MolvikGneist, ILikke startet
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrettikke startet
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

DB

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora Aasheim NymarkTIF Viking34.41
2Kirsti LysakerFana IL41.31
3Siren GreveBergens TF45.09
4Tove AasheimAskøy OL53.42
5Siri Elisabet HelleFana IL1.40.11
Birte NordeideGneist, ILdiskvalifisert

HB

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik BohneVaregg Fleridrett35.02
2Magnus NatåsBergens TF40.20
3Ørjan Eirik ValestrandFana IL41.55
4Kjell Erik MyreHordaveg BIL42.38
5Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett42.42
6Matti TorgersenBergens TF43.19
7Olav LofthusHordaveg BIL43.20
8Erik JohannessenHordaveg BIL44.34
9Svein RosselandHordaveg BIL45.47
10Stein Ove DyngelandStatoil BIL45.52
11Jan HauglandÅrstad IL48.34
12Martin StustadNOR49.54
13Sturla StemshaugNOR50.27
14Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett55.19
15Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett55.20
16Kristian Hj. FalchIL Gular1.01.11
17Knut HestenesNOR1.18.45
Atle AlvheimFana ILdiskvalifisert
Birk Bell LysakerFana ILikke startet

DC

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rannveig SolliAskøy OL31.25
2Berit HegdalBergens TF35.17
3Mai Helen LingaIL Gular39.43
May-lill DammTIF Vikingdiskvalifisert
Ylva Svanberg HelleTIF Vikingdiskvalifisert
Nina SoligardBergens TFdiskvalifisert

HC

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas GrønbechAskøy OL28.43
2Øistein PaulsenBergens TF49.31
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor