Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 5 desember 2015

Klasser: Visa alla | D17- | D-16 | H-16 | H17-

H17-

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders NordbergNydalens SK31.07
2Bojan BlumensteinNydalens SK31.35+0.28
3Karl FremstadHalden SK31.42+0.35
4Thomas NipenNydalens SK31.44+0.37
5Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn31.49+0.42
6Gisle NysæterSkien OK31.52+0.45
7Mathias NipenIL Tyrving32.00+0.53
8Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.11+1.04
9Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn32.13+1.06
10Tobias KristensenLarvik OK32.18+1.11
11Henrik EijsinkNydalens SK32.40+1.33
12Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL33.00+1.53
13Dag Steinar RagvinBø OL33.26+2.19
14Øyvind HyllesethSkien OK33.31+2.24
15Hallvard Arntzen FossSandefjord OK33.40+2.33
16Fredrik PollandOK Skeidi34.37+3.30
17Øyvind FlaattenOK Skeidi34.46+3.39
18Anders Kristian HoltHedrum OL34.51+3.44
19Helge GisholtOK Skeidi35.07+4.00
20Arve GlittumOK Skeidi35.35+4.28
21Tom KristensenLarvik OK36.07+5.00
22Ole FlaattenOK Skeidi37.11+6.04
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK37.26+6.19
24Jørgen FjæreHedrum OL37.42+6.35
25Jens Didrik BergLarvik OK39.51+8.44
26Inge GlittumOK Skeidi40.03+8.56
27Simon NysæterSkien OK40.12+9.05
28Bjørn PollandOK Skeidi40.20+9.13
29Harald HoviSkien OK40.36+9.29
30Dag KristensenOK Skeidi45.41+14.34
31Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn46.50+15.43
32Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL47.49+16.42
33Ragnar HillestadLardal OL47.57+16.50
34Arild RørholtOK Skeidi48.55+17.48
35Ole Edvard HjortlandLarvik OK50.15+19.08
36Carl Ove BergOK Skeidi50.38+19.31
37Martin EdvardsenLarvik OK53.02+21.55
38Atle RemmePorsgrunn OL53.40+22.33
39Olav NipenIL Tyrving53.57+22.50
40Jon Øivind PedersenOK Skeidi57.14+26.07
41Jiri UrvalekPorsgrunn OL57.33+26.26
42Øivind PedersenOK Skeidi58.23+27.16
43Per Øystein AndersenLarvik OK1.01.20+30.13
44Trond SolbergOK Skeidi1.03.01+31.54
45Lars Martin GjeinStokke IL1.07.12+36.05
46Bjørn LiePorsgrunn OL1.18.48+47.41
0Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor