Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Ålgård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Ålgård
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 9 januar 2016

Damer - kort løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna TaksdalGanddal IL33.02
2André SirevågNOTEAM37.40+4.38
3Karine H. FossNTNUI37.42+4.40
4Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL40.14+7.12
5Solveig MælandÅlgård Orientering52.02+19.00
6Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA52.20+19.18
7Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.08.06+35.04

Damer - mellomlang løype

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb48.33
2Ingrid LamarkGanddal IL51.55+3.22
3Anne Marie GauselGanddal IL55.24+6.51
4Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb55.29+6.56
5Anna BerthelsenStavanger kommune BIL57.11+8.38
6Anita Glenne KallhovdEgersund OK59.46+11.13
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.02.20+13.47
8Eli FrafjordGanddal IL1.04.37+16.04
9Marie WathneSandnes IL (Rogaland)1.04.46+16.13
10Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.07.54+19.21
11Kristin SkadsemGanddal IL1.08.46+20.13
12Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.10.04+21.31
13Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.11.07+22.34
14Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.12.57+24.24
15Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.13.33+25.00
16Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.15.06+26.33
17Inger Skretting OpstadEgersund OK1.19.24+30.51
18Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.37.56+49.23
19Aslaug LuraSandnes Sparebank1.39.08+50.35
20Margaret MalminSUS BIL1.39.42+51.09
21Gro Mariero TotlandNOTEAM1.49.34+1.01.01
0Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer - lang løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL52.23
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)54.19+1.56
3Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti55.43+3.20
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)59.06+6.43
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.01.12+8.49
6Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.22+9.59
7Kristina VollHaugesund IL Orientering1.10.34+18.11
8Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.14.19+21.56
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.18.04+25.41
10Vibeke LamarkGanddal IL1.22.58+30.35
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.28.17+35.54
12May MelingStavanger Orienteringsklubb1.48.33+56.10

Herrer - kort løype

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind LamarkGanddal IL31.16
2Jonas Årvik SandalGanddal IL38.21+7.05
2Per Frode SandalGanddal IL38.21+7.05
4Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb39.38+8.22
5Magne MælandÅlgård Orientering42.34+11.18
6Paul R. CarrCapgemini BIL43.00+11.44
7Peter FrafjordStatoil BIL50.46+19.30
8Espen SimonsenNOTEAM52.04+20.48
9Erlend BremnesGanddal IL52.33+21.17
10Daniel de Jong NjaaGanddal IL52.34+21.18
11Aksel DommersnesGanddal IL52.37+21.21
12Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.05.29+34.13

Herrer - mellomlang løype

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils John VestølNOTEAM38.15
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb38.30+0.15
3Per Ingar HadlandGanddal IL45.12+6.57
4Arnfinn RømuldStatoil BIL47.04+8.49
5Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb47.34+9.19
6Tor Sverre SkåraEgersund OK48.01+9.46
7Ole Petter HaukaasSola BIL50.38+12.23
8Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb52.51+14.36
9Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb55.03+16.48
10Frank HansenEgersund OK56.02+17.47
11Anders NorabergNOTEAM57.54+19.39
12Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb58.11+19.56
13Ole Kristian TaksdalGanddal IL58.18+20.03
14Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb58.40+20.25
15Øivind HansenGanddal IL58.55+20.40
16Henrik Haga NesseHaugesund IL Orientering59.24+21.09
17Ernst KristensenStatoil BIL1.00.13+21.58
18Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb1.00.57+22.42
19Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.01.06+22.51
20Børje SvenssonForsand IL1.03.00+24.45
21Jan ArendalStatoil BIL1.05.32+27.17
22Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.07.45+29.30
23Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1.10.30+32.15
24Ole AuklendSkattesport BIL1.10.58+32.43
25Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb1.11.50+33.35
26Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.16.06+37.51
27Lars Ernst RavndalRogaland Radio1.17.12+38.57

Herrer - lang løype

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stig AlvestadGanddal IL42.05
2Jonas K EspedalNTNUI43.54+1.49
3Ørjan RavndalÅlgård Orientering46.16+4.11
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)47.34+5.29
5Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb49.59+7.54
6Fredrik OmdalNTNUI50.36+8.31
7Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL50.41+8.36
8Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)51.18+9.13
9Morten Bjerga SundliGanddal IL52.08+10.03
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb54.47+12.42
11Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb56.14+14.09
12Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering58.15+16.10
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb59.21+17.16
14Per Ivar StoklandGanddal IL59.24+17.19
15Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.02.27+20.22
16Per Olav HaarrGanddal IL1.04.05+22.00
17Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.05.06+23.01
18Svein-Erik KvameGanddal IL1.05.23+23.18
19Inge LølandNOTEAM1.06.03+23.58
20Paul Terje HaarrGanddal IL1.06.33+24.28
21Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering1.08.42+26.37
22Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.10.37+28.32
23Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.10.51+28.46
24Trond LamarkGanddal IL1.11.29+29.24
25Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)1.15.30+33.25
26Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.18.16+36.11
27Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.24.25+42.20
0Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
0Runar Eike ToftStatoil BILdiskvalifisert
0Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - Ny

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas de Jong NjaaGanddal IL25.54
2Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)41.08+15.14

Damer - Ny

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie SurdalNOTEAM21.06
2Katharina Harestad HaukaasNOTEAM21.07+0.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor