Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Jaktstart nattløp finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Jaktstart nattløp finale
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 2 mars 2016

Damer - kort løype

1 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK33.2217.28

Damer - mellomlang løype

3 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LamarkGanddal IL43.0413.40
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.30+1.2614.07
3Kristin SkadsemGanddal IL56.03+12.5917.47

Damer - lang løype

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vibeke LamarkGanddal IL56.2813.26
2Anne Marie GauselGanddal IL1.14.30+18.0217.44

Herrer - kort løype

1 910 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL23.5212.29
2Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL25.49+1.5713.30
3Erlend BremnesGanddal IL28.33+4.4114.56
3Aksel DommersnesGanddal IL28.33+4.4114.56
5Arild SvihusGanddal IL30.07+6.1515.46
6Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.01.54+38.0232.24

Herrer - mellomlang løype

3 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb36.4411.39
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb37.32+0.4811.54
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb39.42+2.5812.36
4Kjell Olav GjerdeStavanger Orienteringsklubb42.24+5.4013.27
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL45.15+8.3114.21
6Raymond B PettersenÅlgård Orientering46.05+9.2114.37
7Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb48.58+12.1415.32
8Bjarne GimreGanddal IL49.09+12.2515.36

Herrer - lang løype

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38.569.16
2Paul Terje HaarrGanddal IL43.35+4.3910.22
3Per Martin StoklandGanddal IL44.06+5.1010.30
4Trond LamarkGanddal IL44.17+5.2110.32
5Per Olav HaarrGanddal IL46.04+7.0810.58
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb47.23+8.2711.16
7Per Ingar HadlandGanddal IL48.55+9.5911.38
8Svein-Erik KvameGanddal IL49.09+10.1311.42
9Rune HatleAvinor Sola BIL50.35+11.3912.02

Herrer - XLang

5 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb43.578.28
2Kristian Frafjord HaarrGanddal IL44.53+0.568.38
3Per Ivar StoklandGanddal IL45.07+1.108.41
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)45.09+1.128.41
5Arild AasheimGanddal IL45.10+1.138.42
5Morten Bjerga SundliGanddal IL45.10+1.138.42
7Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering45.12+1.158.42
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb45.40+1.438.47
9Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb49.30+5.339.32
10Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)58.21+14.2411.14
0Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Damer- XLang

5 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.569.25
2Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti50.29+1.339.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor