Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gonsprinten m/MOT.TV-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gonsprinten m/MOT.TV-cup
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 4 september 2016

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Elisabeth RødD 60- (6)49.04+20.0321.31
6Elling AakreH 60- (7)29.46+6.0512.27
7Anette FiringD 40- (9)43.51+10.2515.04
0Åsta Firing SimonsenD 13-16C (1)diskvalifisert

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hjørdis ØvreåsD 70- (5)1.14.33+32.3032.41
9Thorolf TrolsrudH 70- (12)39.55+8.1117.30
0Magnar ØvreåsH 70- (12)brutt

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenH 60- (7)23.419.54

Hedrum OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltH 17- (5)23.437.30
1Kristin JohanssonD 17-C (6)35.0718.28
3Viljan van RaaijH 13-14 (12)19.50+0.358.17
4Torill Hynne FjæreD 17- (8)40.00+15.1613.44
4Magnar ReppesgårdH 70- (12)33.22+1.3814.38
4Anders Kristian HoltH 40- (14)27.43+2.218.46
5Mathea Strøm GrønnD 17- (8)41.39+16.5514.18
5Hanna JohanssonD 15-16 (8)30.36+7.1411.27
6Katrine GjestrumD 17- (8)46.05+21.2115.50
6Jørgen FjæreH 40- (14)30.56+5.349.47
6Per Einar StrømH 50- (9)48.13+20.1315.15
7Jan Ivar GundersenH 50- (9)52.40+24.4016.40
8Susanne StrømD 17- (8)1.22.05+57.2128.12
8Espen JohnsenH 40- (14)34.49+9.2711.01
8Frode GjestrumH 50- (9)57.18+29.1818.07
9Henrik R HoltH 13-14 (12)27.01+7.4611.18
10Anton LommeH 70- (12)41.14+9.3018.05
10Kristoffer FjæreH 13-14 (12)29.24+10.0912.18
0Kristian Juel JohannessenH 15-16 (11)diskvalifisert

IL Hauken

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Henrik Repstad StoremyrH 10-12 (8)18.14+8.0111.41
9Morten HamreH 40- (14)34.58+9.3611.03
Ole Magnus StormyrN-åpen (9)31.1620.18

Kjose IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaD 60- (6)29.0112.43

Lardal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadH 70- (12)31.4413.55
1Liv SchjervenD 40- (9)33.2611.29
1Kristin Melby JacobsenD 13-14 (10)23.189.44
2Audun Melby JacobsenH 15-16 (11)21.13+0.457.56
2Eline SchjervenD 13-14 (10)24.51+1.3310.23
3Mina SchjervenD 13-14 (10)26.46+3.2811.11

Larvik OK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeH 10-12 (8)10.136.32
1Kristian FremstadH 13-16C (1)22.5112.01
1Maren Sofie FremstadD 10-12N (1)28.4818.42
1Iver RingheimH 13-14 (12)19.158.03
2Gerd LangsethD 70- (5)50.44+8.4122.15
2Serine Kierulf DirdalD 10-12 (3)16.20+4.1510.28
2Elisabeth HesselbergD 15-16 (8)26.51+3.2910.03
4Jørgen FrøydH 17- (5)26.54+3.118.30
4Andrine Harriet FremstadD 15-16 (8)27.32+4.1010.18
4Ida Sofie HjortlandD 13-14 (10)27.05+3.4711.19
7Gunvor Aurora MasvikD 17- (8)1.06.14+41.3022.45
8Tor Eivind EdvardsenH 70- (12)39.18+7.3417.14
Kristian Kaupang LyeN-åpen (9)23.5415.31

Notodden OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Elin SlokvikD 17-C (6)38.30+3.2320.15
5Robert FredriksenH 17- (5)42.50+19.0713.33
5Rune EngehultH 40- (14)28.41+3.199.04
5Emma EngehultD 13-14 (10)27.12+3.5411.22
6Åsmund SlokvikH 13-14 (12)24.13+4.5810.07
9Even-Andre ThorbjørnsenH 15-16 (11)29.09+8.4110.55
9Kristin NordgårdD 13-14 (10)47.01+23.4319.40

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Silje Skatvedt StensrudD 17-C (6)40.52+5.4521.30

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helge GisholtH 50- (9)28.008.51
2Hilde Gunn HellenesD 17-C (6)36.42+1.3519.18
2Inge GlittumH 50- (9)33.51+5.5110.42
5Morten AndresenH 50- (9)45.03+17.0314.15

OL Tønsberg og omegn

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenD 10-12 (3)12.057.44
1Lars Loftesnes KaupangH 10-12N (2)16.1210.31
1Trym B IslandH 15-16 (11)20.287.39
3Mathias GløersenH 17- (5)26.19+2.368.19
3Wilma EvensenD 10-12 (3)30.43+18.3819.41
3Morten Krona HaflanH 15-16 (11)22.24+1.568.23
3Karl MikkelsenH 50- (9)34.20+6.2010.51
4Per Jarle EikelandH 50- (9)41.42+13.4213.11
5Linnea EvensenD 17-C (6)46.25+11.1824.25
5Lene LoftesnesD 40- (9)39.37+6.1113.36
5Karin EriksenD 50- (5)47.10+16.3316.12
6Hans StordalH 70- (12)34.53+3.0915.17
6Else StordalD 17-C (6)1.23.00+47.5343.41
6Jakob HjelsethH 15-16 (11)22.57+2.298.35
7Julie EikelandD 15-16 (8)59.31+36.0922.17
7Sondre EvensenH 13-14 (12)24.24+5.0910.12
8Anny RogneD 13-14 (10)44.23+21.0518.34
10Olav Aasmundtveit HoffH 15-16 (11)37.53+17.2514.11
10Mari Loftesnes KaupangD 13-14 (10)48.22+25.0420.14
11Odd Egil FrognerH 70- (12)45.02+13.1819.45
Vlja IslandN-åpen (9)45.0629.17
0Lita Lerke Leodine HjelsethD 13-14 (10)brutt

Porsgrunn OL

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hanne VassendD 15-16 (8)23.228.45
1Hans Christian MeenH 40- (14)25.228.01
2Håkon KornmoH 17- (5)24.49+1.067.51
2Kjell MeenH 70- (12)32.09+0.2514.06
2Camilla L. RosenvoldD 17- (8)33.24+8.4011.28
2Hilde VassendD 40- (9)35.18+1.5212.07
2Hilde Kristine RosenvoldD 50- (5)33.14+2.3711.25
3Atle RemmeH 60- (7)27.12+3.3111.22
3Elise AusenD 15-16 (8)27.27+4.0510.16
3Dag AusenH 40- (14)26.11+0.498.17
3Sara MathisenD 40- (9)37.56+4.3013.02
3Eli Marie WiigD 50- (5)34.26+3.4911.49
4Dagfinn TorpeH 60- (7)27.13+3.3211.23
4Ola MeenH 10-12 (8)14.28+4.159.16
4Rasmus MathisenH 15-16 (11)22.32+2.048.26
4Tobias MathisenH 13-14 (12)21.38+2.239.03
5Alexander Repstad StoremyrH 15-16 (11)22.43+2.158.30
5Anne-Lise Blomhoff RonæssD 70- (5)1.16.50+34.4733.41
5Halvard KornmoH 13-14 (12)23.04+3.499.39
6Inger Marie JohanssonD 60- (6)54.35+25.3423.56
7Ole JohanssonH 60- (7)31.26+7.4513.09
7Maria Gammelsæter MehammerD 13-14 (10)34.07+10.4914.16
10Jon SkriubakkenH 40- (14)40.10+14.4812.42
11Anders L. RosenvoldH 13-14 (12)30.48+11.3312.53
12Egil RonæssH 70- (12)49.55+18.1121.53
0Anna MeenD 15-16 (8)diskvalifisert
0Jostein MehammerH 40- (14)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Øivind FadumH 60- (7)25.41+2.0010.44

Sandefjord OK

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenD 17- (8)24.448.29
1May Helene HansenD 70- (5)42.0318.26
1Tone StoklandD 50- (5)30.3710.31
2Theodor BjørkH 10-12 (8)11.49+1.367.34
2Cornelius BjørkH 13-14 (12)19.47+0.328.16
3Ella Arentz HagenD 17- (8)38.23+13.3913.11
3Benjamin GjoneH 10-12 (8)13.10+2.578.26
3Astrid GjelstadD 70- (5)1.12.56+30.5331.59
4Rakel ØrenD 60- (6)46.52+17.5120.33
4Hilde KløvstadD 50- (5)35.47+5.1012.17
5Gabriel GjoneH 10-12 (8)14.36+4.239.21
5Bjørn Willy HansenH 70- (12)34.24+2.4015.05
6Brage EikåsH 10-12 (8)14.46+4.339.27
7Oddvar GjelstadH 70- (12)39.08+7.2417.09
7Jo Børre EikåsH 40- (14)34.16+8.5410.50
8Jonas EikåsH 13-14 (12)25.40+6.2510.44
Daniella GjoneN-åpen (9)17.4911.34
0Mai Britt BjørkD 40- (9)diskvalifisert
0Kjetil KløvstadH 50- (9)diskvalifisert

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Gisle NysæterH 40- (14)26.01+0.398.13
6Ida Therese Guttormsen SørumD 15-16 (8)43.20+19.5816.13
6Trude NysæterD 40- (9)42.59+9.3314.46
6Malene NysæterD 13-14 (10)31.10+7.5213.02
7Skjalg NysæterH 15-16 (11)25.19+4.519.28
8Gaute NysæterH 10-12 (8)33.17+23.0421.20
0Arnfinn SørumH 17-C (1)diskvalifisert

Stokke IL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Karin KittilsenD 60- (6)41.39+12.3818.16
2Niclas GunnerødH 10-12N (2)19.45+3.3312.49
3Lars Martin GjeinH 70- (12)32.13+0.2914.07
3Margareta BrynhildsenD 60- (6)42.10+13.0918.29
4Elin GravningenD 40- (9)38.43+5.1713.18
5Runar KittilsenH 60- (7)28.59+5.1812.07
8Anikken Gjein DybvikD 40- (9)57.02+23.3619.35
8Even GravningenH 15-16 (11)27.44+7.1610.23
11Tor Sverre GravningenH 40- (14)41.27+16.0513.07
12Simen GravningenH 13-14 (12)32.12+12.5713.28
12Sigurdur Freyr SigurdssonH 40- (14)50.39+25.1716.01
13Kenneth DybvikH 40- (14)1.08.31+43.0921.40
Alexander DybvikN-åpen (9)29.1819.01
Jens DybvikN-åpen (9)29.0318.51
Vigdis SigurdsdottirN-åpen (9)33.5722.02
Magnus SigurdssonN-åpen (9)13.258.42
Sturla SyversonN-åpen (9)20.5413.34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor