Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gonsprinten m/MOT.TV-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gonsprinten m/MOT.TV-cup
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 4 september 2016

N-åpen

1 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alexander DybvikStokke IL29.1819.01
Jens DybvikStokke IL29.0318.51
Daniella GjoneSandefjord OK17.4911.34
Vlja IslandOL Tønsberg og omegn45.0629.17
Kristian Kaupang LyeLarvik OK23.5415.31
Vigdis SigurdsdottirStokke IL33.5722.02
Magnus SigurdssonStokke IL13.258.42
Ole Magnus StormyrIL Hauken31.1620.18
Sturla SyversonStokke IL20.5413.34

D 10-12

1 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn12.057.44
2Serine Kierulf DirdalLarvik OK16.20+4.1510.28
3Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn30.43+18.3819.41

D 10-12N

1 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK28.4818.42

D 13-14

2 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL23.189.44
2Eline SchjervenLardal OL24.51+1.3310.23
3Mina SchjervenLardal OL26.46+3.2811.11
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK27.05+3.4711.19
5Emma EngehultNotodden OL27.12+3.5411.22
6Malene NysæterSkien OK31.10+7.5213.02
7Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL34.07+10.4914.16
8Anny RogneOL Tønsberg og omegn44.23+21.0518.34
9Kristin NordgårdNotodden OL47.01+23.4319.40
10Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn48.22+25.0420.14
0Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

D 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert

D 15-16

2 670 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL23.228.45
2Elisabeth HesselbergLarvik OK26.51+3.2910.03
3Elise AusenPorsgrunn OL27.27+4.0510.16
4Andrine Harriet FremstadLarvik OK27.32+4.1010.18
5Hanna JohanssonHedrum OL30.36+7.1411.27
6Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK43.20+19.5816.13
7Julie EikelandOL Tønsberg og omegn59.31+36.0922.17
0Anna MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-

2 910 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK24.448.29
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL33.24+8.4011.28
3Ella Arentz HagenSandefjord OK38.23+13.3913.11
4Torill Hynne FjæreHedrum OL40.00+15.1613.44
5Mathea Strøm GrønnHedrum OL41.39+16.5514.18
6Katrine GjestrumHedrum OL46.05+21.2115.50
7Gunvor Aurora MasvikLarvik OK1.06.14+41.3022.45
8Susanne StrømHedrum OL1.22.05+57.2128.12

D 17-C

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL35.0718.28
2Hilde Gunn HellenesOK Skeidi36.42+1.3519.18
3Elin SlokvikNotodden OL38.30+3.2320.15
4Silje Skatvedt StensrudOK Horten40.52+5.4521.30
5Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn46.25+11.1824.25
6Else StordalOL Tønsberg og omegn1.23.00+47.5343.41

D 40-

2 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL33.2611.29
2Hilde VassendPorsgrunn OL35.18+1.5212.07
3Sara MathisenPorsgrunn OL37.56+4.3013.02
4Elin GravningenStokke IL38.43+5.1713.18
5Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39.37+6.1113.36
6Trude NysæterSkien OK42.59+9.3314.46
7Anette FiringAndebu IL43.51+10.2515.04
8Anikken Gjein DybvikStokke IL57.02+23.3619.35
0Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert

D 50-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK30.3710.31
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL33.14+2.3711.25
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL34.26+3.4911.49
4Hilde KløvstadSandefjord OK35.47+5.1012.17
5Karin EriksenOL Tønsberg og omegn47.10+16.3316.12

D 60-

2 280 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL29.0112.43
2Karin KittilsenStokke IL41.39+12.3818.16
3Margareta BrynhildsenStokke IL42.10+13.0918.29
4Rakel ØrenSandefjord OK46.52+17.5120.33
5Elisabeth RødAndebu IL49.04+20.0321.31
6Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL54.35+25.3423.56

D 70-

2 280 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK42.0318.26
2Gerd LangsethLarvik OK50.44+8.4122.15
3Astrid GjelstadSandefjord OK1.12.56+30.5331.59
4Hjørdis ØvreåsBotne SK1.14.33+32.3032.41
5Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.16.50+34.4733.41

H 10-12

1 560 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK10.136.32
2Theodor BjørkSandefjord OK11.49+1.367.34
3Benjamin GjoneSandefjord OK13.10+2.578.26
4Ola MeenPorsgrunn OL14.28+4.159.16
5Gabriel GjoneSandefjord OK14.36+4.239.21
6Brage EikåsSandefjord OK14.46+4.339.27
7Henrik Repstad StoremyrIL Hauken18.14+8.0111.41
8Gaute NysæterSkien OK33.17+23.0421.20

H 10-12N

1 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16.1210.31
2Niclas GunnerødStokke IL19.45+3.3312.49

H 13-14

2 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK19.158.03
2Cornelius BjørkSandefjord OK19.47+0.328.16
3Viljan van RaaijHedrum OL19.50+0.358.17
4Tobias MathisenPorsgrunn OL21.38+2.239.03
5Halvard KornmoPorsgrunn OL23.04+3.499.39
6Åsmund SlokvikNotodden OL24.13+4.5810.07
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn24.24+5.0910.12
8Jonas EikåsSandefjord OK25.40+6.2510.44
9Henrik R HoltHedrum OL27.01+7.4611.18
10Kristoffer FjæreHedrum OL29.24+10.0912.18
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL30.48+11.3312.53
12Simen GravningenStokke IL32.12+12.5713.28

H 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian FremstadLarvik OK22.5112.01

H 15-16

2 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn20.287.39
2Audun Melby JacobsenLardal OL21.13+0.457.56
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn22.24+1.568.23
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL22.32+2.048.26
5Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL22.43+2.158.30
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn22.57+2.298.35
7Skjalg NysæterSkien OK25.19+4.519.28
8Even GravningenStokke IL27.44+7.1610.23
9Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL29.09+8.4110.55
10Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn37.53+17.2514.11
0Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-

3 160 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL23.437.30
2Håkon KornmoPorsgrunn OL24.49+1.067.51
3Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn26.19+2.368.19
4Jørgen FrøydLarvik OK26.54+3.118.30
5Robert FredriksenNotodden OL42.50+19.0713.33

H 17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arnfinn SørumSkien OKdiskvalifisert

H 40-

3 160 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL25.228.01
2Gisle NysæterSkien OK26.01+0.398.13
3Dag AusenPorsgrunn OL26.11+0.498.17
4Anders Kristian HoltHedrum OL27.43+2.218.46
5Rune EngehultNotodden OL28.41+3.199.04
6Jørgen FjæreHedrum OL30.56+5.349.47
7Jo Børre EikåsSandefjord OK34.16+8.5410.50
8Espen JohnsenHedrum OL34.49+9.2711.01
9Morten HamreIL Hauken34.58+9.3611.03
10Jon SkriubakkenPorsgrunn OL40.10+14.4812.42
11Tor Sverre GravningenStokke IL41.27+16.0513.07
12Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL50.39+25.1716.01
13Kenneth DybvikStokke IL1.08.31+43.0921.40
0Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 50-

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi28.008.51
2Inge GlittumOK Skeidi33.51+5.5110.42
3Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn34.20+6.2010.51
4Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn41.42+13.4213.11
5Morten AndresenOK Skeidi45.03+17.0314.15
6Per Einar StrømHedrum OL48.13+20.1315.15
7Jan Ivar GundersenHedrum OL52.40+24.4016.40
8Frode GjestrumHedrum OL57.18+29.1818.07
0Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

2 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Chr. HagenBø OL23.419.54
2Øivind FadumSande Sportsklubb25.41+2.0010.44
3Atle RemmePorsgrunn OL27.12+3.3111.22
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL27.13+3.3211.23
5Runar KittilsenStokke IL28.59+5.1812.07
6Elling AakreAndebu IL29.46+6.0512.27
7Ole JohanssonPorsgrunn OL31.26+7.4513.09

H 70-

2 280 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL31.4413.55
2Kjell MeenPorsgrunn OL32.09+0.2514.06
3Lars Martin GjeinStokke IL32.13+0.2914.07
4Magnar ReppesgårdHedrum OL33.22+1.3814.38
5Bjørn Willy HansenSandefjord OK34.24+2.4015.05
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn34.53+3.0915.17
7Oddvar GjelstadSandefjord OK39.08+7.2417.09
8Tor Eivind EdvardsenLarvik OK39.18+7.3417.14
9Thorolf TrolsrudBotne SK39.55+8.1117.30
10Anton LommeHedrum OL41.14+9.3018.05
11Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn45.02+13.1819.45
12Egil RonæssPorsgrunn OL49.55+18.1121.53
0Magnar ØvreåsBotne SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor