Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

Andebu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Andebu IL 1H50 (7)1.39.56+18.47
1. Runar Kittilsen25.553+4.5725.553+4.57
2. Elling Aakre27.545+5.2353.495+2+10.06+5.09
3. Runar Kittilsen22.553+4.411.16.444-1+14.47+4.41
4. Elling Aakre23.124+4.001.39.5640+18.47+4.00

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Hedrum OL 1H13-16 (11)1.13.11+3.23
1. Viljan van Raaij18.182+0.4218.182+0.42
2. Henrik R Holt20.094+1.2038.273+1+1.25+0.43
3. Viljan van Raaij16.483+1.0255.1530+2.27+1.02
4. Henrik R Holt17.563+1.161.13.1130+3.23+0.56
5Hedrum OL 1H50 (7)1.50.41+29.32
1. Helge Fossheim25.594+5.0125.594+5.01
2. Jan Ivar Gundersen27.274+4.5653.2640+9.43+4.42
3. Magnar Reppesgård31.075+12.531.24.335+1+22.36+12.53
4. Helge Fossheim26.085+6.561.50.4150+29.32+6.56
7Hedrum OL 2H13-16 (11)1.52.11+42.23
1. Kristoffer Fjære31.257+13.4931.257+13.49
2. Kristian Juel Johannessen28.536+10.041.00.1870+23.16+9.27
3. Brynjel Heggernes26.377+10.511.26.5570+34.07+10.51
4. Kristoffer Fjære25.167+8.361.52.1170+42.23+8.16
8Hedrum OL 1D17 (10)1.58.45+44.49
1. Torill Hynne Fjære26.338+7.2926.338+7.29
2. Tone Sølie Lysnes36.319+17.441.03.0480+24.36+17.07
3. Kristin Johansson27.108+9.371.30.1480+33.56+9.20
4. Torill Hynne Fjære28.3110+10.531.58.4580+44.49+10.53
9Hedrum OL 2H17 (17)1.18.20+19.03
1. Anders Kristian Holt19.1110+3.5119.1110+3.51
2. Espen Johnsen21.2610+5.2740.379-1+9.18+5.27
3. Roger Lysnes20.3311+5.391.01.1090+14.47+5.29
4. Anders Kristian Holt17.107+4.161.18.2090+19.03+4.16
10Hedrum OL 1H17 (17)1.19.43+20.26
1. Sindre R Holt15.454+0.2515.454+0.25
2. Ludvig Johnsen25.4413+9.4541.2910+6+10.10+9.45
3. Robin Thorkildsen23.0513+8.111.04.3411+1+18.11+8.01
4. Sindre R Holt15.093+2.151.19.4310-1+20.26+2.15
Hedrum OL 1D13-16 (9)diskvalifisert
1. Hanna Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ylva Aasestaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hanna Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Lardal OL 1D13-16 (9)1.24.38+4.53
1. Kristin Melby Jacobsen22.293+4.0822.293+4.08
2. Mina Schjerven22.35145.042-1+3.49
3. Eline Schjerven21.102+3.221.06.1420+7.11+3.22
4. Mina Schjerven18.2411.24.3820+4.53
4Lardal OL 1D17 (10)1.22.26+8.30
1. Marit Melby Jacobsen19.282+0.2419.282+0.24
2. Linn Hege Roso24.585+6.1144.264+2+5.58+5.34
3. Marit Melby Jacobsen18.523+1.191.03.1840+7.00+1.02
4. Liv Schjerven19.083+1.301.22.2640+8.30+1.30

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Larvik OK 1D17 (10)1.16.06+2.10
1. Aina Viena19.413+0.3719.413+0.37
2. Ingrid Undstad18.47138.281-2
3. Elin Bjerva18.192+0.4656.472+1+0.29+0.29
4. Aina Viena19.194+1.411.16.0620+2.10+1.41
3Larvik OK 1D13-16 (9)1.28.46+9.01
1. Ida Sofie Hjortland24.164+5.5524.164+5.55
2. Elisabeth Hesselberg22.442+0.0947.003-1+5.45-0.10
3. Ida Sofie Hjortland21.263+3.381.08.2630+9.23+3.38
4. Elisabeth Hesselberg20.203+1.561.28.4630+9.01-0.22
10Larvik OK 2D17 (10)2.05.19+51.23
1. Aurora Masvik31.139+12.0931.139+12.09
2. Marthe Hansen41.5110+23.041.13.0410+1+34.36+22.27
3. Aurora Masvik28.119+10.381.41.15100+44.57+10.21
4. Antonette Hesselberg24.048+6.262.05.19100+51.23+6.26
13Larvik OK 2H17 (17)1.26.57+27.40
1. Lise Horntvedt25.4114+10.2125.4114+10.21
2. Erik Holter19.136+3.1444.5413-1+13.35+3.14
3. Lise Horntvedt24.2514+9.311.09.19130+22.56+9.21
4. Erik Holter17.389+4.441.26.57130+27.40+4.44
Larvik OK 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Peder Torhaug-Molleruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Peder Torhaug-Molleruddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Larvik OK 1H17 (17)diskvalifisert
1. Jørgen Frøyddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jens Didrik Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lars Ole Engebakkendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jørgen Frøyddiskvalifisertdiskvalifisert

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Notodden OL 1H50 (7)1.24.22+3.13
1. Petter Løe23.202+2.2223.202+2.22
2. Hugo Christensen22.473+0.1646.0720+2.24+0.02
3. Petter Løe18.492+0.351.04.5620+2.59+0.35
4. Hugo Christensen19.262+0.141.24.2220+3.13+0.14
5Notodden OL 1D13-16 (9)2.10.46+51.01
1. Emma Engehult31.465+13.2531.465+13.25
2. Kristin Nordgård49.425+27.071.21.2850+40.13+26.48
3. Emma Engehult24.325+6.441.46.0050+46.57+6.44
4. Kristin Nordgård24.465+6.222.10.4650+51.01+4.04
14Notodden OL 1H17 (17)1.56.19+57.02
1. Robert Fredriksen21.0412+5.4421.0412+5.44
2. Magne Klovning39.0814+23.091.00.1214+2+28.53+23.09
3. Robert Fredriksen20.0410+5.101.20.16140+33.53+5.00
4. Magne Klovning36.0314+23.091.56.19140+57.02+23.09
Notodden OL 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 2H17 (17)diskvalifisert
1. Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rune Engehultdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Rune Engehultdiskvalifisertdiskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 1H17 (17)59.17
1. Anders Krona Haflan15.20115.201
2. Mathias Gløersen15.59131.1910
3. Øystein Fruseth Christiansen15.043+0.1046.23100.00
4. Anders Krona Haflan12.54159.1710
2OL Tønsberg og omegn 1H13-16 (11)1.10.10+0.22
1. Trym B Island17.36117.361
2. Jakob Hjelseth19.262+0.3737.02100.00
3. Trym B Island15.46152.4810
4. Jakob Hjelseth17.222+0.421.10.102+1+0.22+0.22
3OL Tønsberg og omegn 1H50 (7)1.32.34+11.25
1. Per Jarle Eikeland26.385+5.4026.385+5.40
2. Karl Mikkelsen22.31149.093-2+5.26
3. Per Jarle Eikeland23.464+5.321.12.5530+10.58+5.32
4. Karl Mikkelsen19.393+0.271.32.3430+11.25+0.27
5OL Tønsberg og omegn 2H13-16 (11)1.25.43+15.55
1. Morten Krona Haflan28.026+10.2628.026+10.26
2. Olav Aasmundtveit Hoff20.565+2.0748.585-1+11.56+1.30
3. Morten Krona Haflan18.305+2.441.07.2850+14.40+2.44
4. Olav Aasmundtveit Hoff18.154+1.351.25.4350+15.55+1.15
6OL Tønsberg og omegn 3H13-16 (11)1.37.25+27.37
1. Sondre Evensen21.464+4.1021.464+4.10
2. Vetle Mathisen35.547+17.0557.406+2+20.38+16.28
3. Sondre Evensen18.024+2.161.15.4260+22.54+2.16
4. Vetle Mathisen21.436+5.031.37.2560+27.37+4.43
6OL Tønsberg og omegn 2D13-16 (9)2.09.50+50.05
1. Lita Lerke Leodine Hjelseth33.207+14.5933.207+14.59
2. Anny Rogne38.437+16.081.12.0370+30.48+15.49
3. Lita Lerke Leodine Hjelseth29.496+12.011.41.526-1+42.49+12.01
4. Anny Rogne27.587+9.342.09.5060+50.05+7.16
6OL Tønsberg og omegn 2H50 (7)2.17.16+56.07
1. Odd Harald Nilsen27.006+6.0227.006+6.02
2. Odd Egil Frogner43.576+21.261.10.5760+27.14+21.12
3. Odd Harald Nilsen31.486+13.341.42.4560+40.48+13.34
4. Odd Egil Frogner34.316+15.192.17.1660+56.07+15.19
7OL Tønsberg og omegn 1D13-16 (9)2.10.32+50.47
1. Mari Loftesnes Kaupang33.176+14.5633.176+14.56
2. Julie Eikeland32.036+9.281.05.2060+24.05+9.09
3. Mari Loftesnes Kaupang37.557+20.071.43.157+1+44.12+20.07
4. Julie Eikeland27.176+8.532.10.3270+50.47+6.35

Porsgrunn OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (11)1.09.48
1. Rasmus Mathisen18.203+0.4418.203+0.44
2. Alexander Repstad Storemyr18.49137.092-1+0.07
3. Rasmus Mathisen15.592+0.1353.0820+0.20+0.13
4. Alexander Repstad Storemyr16.4011.09.481-1
1Porsgrunn OL 1D13-16 (9)1.19.45
1. Hanne Vassend18.21118.211
2. Anna Meen22.543+0.1941.15100.00
3. Hanne Vassend17.48159.0310
4. Anna Meen20.424+2.181.19.45100.00
2Porsgrunn OL 1D50 (3)1.44.48+18.20
1. Anniken Ausen30.072+9.1530.072+9.15
2. Eli Marie Wiig28.202+4.4958.2720+14.04+4.49
3. Anniken Ausen24.162+3.491.22.4320+17.53+3.49
4. Eli Marie Wiig22.052+0.271.44.4820+18.20+0.27
2Porsgrunn OL 1H17 (17)59.57+0.40
1. Thore Kornmo15.243+0.0415.243+0.04
2. Håkon Kornmo16.032+0.0431.272-1+0.08+0.04
3. Thore Kornmo14.572+0.0346.2420+0.01-0.07
4. Håkon Kornmo13.332+0.3959.5720+0.40+0.39
3Porsgrunn OL 2D17 (10)1.21.26+7.30
1. Sara Mathisen21.134+2.0921.134+2.09
2. Hilde Kristine Rosenvold21.153+2.2842.283-1+4.00+1.51
3. Sara Mathisen20.095+2.361.02.3730+6.19+2.19
4. Hilde Kristine Rosenvold18.492+1.111.21.2630+7.30+1.11
4Porsgrunn OL 2D13-16 (9)1.32.56+13.11
1. Elise Ausen22.242+4.0322.242+4.03
2. Une Holtermann26.554+4.2049.194+2+8.04+4.01
3. Maria Gammelsæter Mehammer23.414+5.531.13.0040+13.57+5.53
4. Elise Ausen19.562+1.321.32.5640+13.11-0.46
5Porsgrunn OL 1D17 (10)1.27.33+13.37
1. Camilla L. Rosenvold23.347+4.3023.347+4.30
2. Hilde Vassend23.474+5.0047.215-2+8.53+4.23
3. Camilla L. Rosenvold20.436+3.101.08.0450+11.46+2.53
4. Hilde Vassend19.295+1.511.27.3350+13.37+1.51
5Porsgrunn OL 2H17 (17)1.09.11+9.54
1. Magne Wiig Mathisen17.168+1.5617.168+1.56
2. Dag Ausen19.337+3.3436.496-2+5.30+3.34
3. Magne Wiig Mathisen16.176+1.2353.0660+6.43+1.13
4. Dag Ausen16.056+3.111.09.115-1+9.54+3.11
6Porsgrunn OL 3D17 (10)1.32.54+18.58
1. Anita Beitdokken22.246+3.2022.246+3.20
2. Kristin Kornmo27.326+8.4549.5660+11.28+8.08
3. Anita Beitdokken19.504+2.171.09.4660+13.28+2.00
4. Kristin Kornmo23.086+5.301.32.5460+18.58+5.30
9Porsgrunn OL 4D17 (10)2.01.46+47.50
1. Janne Larsen32.0010+12.5632.0010+12.56
2. Siv Wiersdalen35.168+16.291.07.169-1+28.48+15.52
3. Janne Larsen29.0710+11.341.36.2390+40.05+11.17
4. Siv Wiersdalen25.239+7.452.01.4690+47.50+7.45
11Porsgrunn OL 3H17 (17)1.22.21+23.04
1. Anders Holst20.5311+5.3320.5311+5.33
2. Jon Skriubakken23.5412+7.5544.4712+1+13.28+7.55
3. Anders Holst18.199+3.251.03.0610-2+16.43+3.15
4. Jon Skriubakken19.1511+6.211.22.2111+1+23.04+6.21
Porsgrunn OL 2H13-16 (11)diskvalifisert
1. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1H50 (7)diskvalifisert
1. Dagfinn Torpediskvalifisertdiskvalifisert
2. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
3. Dagfinn Torpediskvalifisertdiskvalifisert
4. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4H17 (17)diskvalifisert
1. Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert

Sandefjord OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 1H50 (7)1.21.09
1. Roar Nilsen20.58120.581
2. Arne Håkon Jørgensen22.452+0.1443.43100.00
3. Roar Nilsen18.1411.01.5710
4. Arne Håkon Jørgensen19.1211.21.0910
1Sandefjord OK 1D50 (3)1.26.28
1. Tone Stokland20.52120.521
2. Tiri Rebård23.31144.2310
3. Tone Stokland20.2711.04.5010
4. Tiri Rebård21.3811.26.2810
1Sandefjord OK 1D17 (10)1.13.56
1. Signe Bredholt Jørgensen19.04119.041
2. Maria Prestbøen19.412+0.5438.452+1+0.17+0.17
3. Signe Bredholt Jørgensen17.33156.181-1
4. Maria Prestbøen17.3811.13.5610
3Sandefjord OK 3H17 (17)1.06.38+7.21
1. Hallvard Arntzen Foss15.587+0.3815.587+0.38
2. Martin Mehlum Hasle18.365+2.3734.344-3+3.15+2.37
3. Hallvard Arntzen Foss16.045+1.1050.3840+4.15+1.00
4. Martin Mehlum Hasle16.004+3.061.06.383-1+7.21+3.06
4Sandefjord OK 1H13-16 (11)1.21.35+11.47
1. Jonas Eikås22.075+4.3122.075+4.31
2. Cornelius Bjørk19.453+0.5641.524-1+4.50+0.19
3. Jonas Eikås20.266+4.401.02.1840+9.30+4.40
4. Cornelius Bjørk19.175+2.371.21.3540+11.47+2.17
6Sandefjord OK 2H17 (17)1.10.25+11.08
1. Knut Ivar Johansen19.089+3.4819.089+3.48
2. Trond Gjelstad18.064+2.0737.147-2+5.55+2.07
3. Knut Ivar Johansen17.118+2.1754.2570+8.02+2.07
4. Trond Gjelstad16.004+3.061.10.256-1+11.08+3.06
7Sandefjord OK 2D17 (10)1.38.11+24.15
1. Mai Britt Bjørk22.175+3.1322.175+3.13
2. Stine Arntzen27.567+9.0950.137+2+11.45+8.32
3. Mai Britt Bjørk24.167+6.431.14.2970+18.11+6.26
4. Stine Arntzen23.427+6.041.38.1170+24.15+6.04
8Sandefjord OK 1D13-16 (9)2.37.27+1.17.42
1. Gjendine Gjelstad Rebård50.178+31.5650.178+31.56
2. Emilie Kleppan Stampe48.438+26.081.39.0080+57.45+25.49
3. Gjendine Gjelstad Rebård28.248+10.362.07.2480+1.08.21+10.36
4. Emilie Kleppan Stampe30.038+11.392.37.2780+1.17.42+9.21
12Sandefjord OK 1H17 (17)1.24.42+25.25
1. Jo Børre Eikås23.2213+8.0223.2213+8.02
2. Per Erik Larsen20.569+4.5744.1811-2+12.59+4.57
3. Jo Børre Eikås21.4312+6.491.06.0112+1+19.38+6.39
4. Per Erik Larsen18.4110+5.471.24.42120+25.25+5.47

Skien OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Skien OK 3H17 (17)1.07.22+8.05
1. Skjalg Nysæter15.516+0.3115.516+0.31
2. Gisle Nysæter17.223+1.2333.133-3+1.54+1.23
3. Skjalg Nysæter16.597+2.0550.1230+3.49+1.55
4. Gisle Nysæter17.107+4.161.07.224+1+8.05+4.16
7Skien OK 2H17 (17)1.11.46+12.29
1. Herman Aarstrand Kirste15.505+0.3015.505+0.30
2. Bjørn Richard Kirste20.238+4.2436.1350+4.54+4.24
3. Herman Aarstrand Kirste14.54151.0750+4.44
4. Bjørn Richard Kirste20.3912+7.451.11.467+2+12.29+7.45
8Skien OK 1H17 (17)1.16.04+16.47
1. Fredrik Raastad15.222+0.0215.222+0.02
2. Espen Raastad23.4611+7.4739.088+6+7.49+7.47
3. Fredrik Raastad15.354+0.4154.4380+8.20+0.31
4. Espen Raastad21.2113+8.271.16.0480+16.47+8.27
Skien OK 1D50 (3)diskvalifisert
1. Rita Raastaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rita Kirstediskvalifisertdiskvalifisert
3. Rita Raastaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Rita Kirstediskvalifisertdiskvalifisert

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
Stokke IL 1H13-16 (11)diskvalifisert
1. Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor