Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

Porsgrunn OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H13-16 (11)1.09.48
1. Rasmus Mathisen18.203+0.4418.203+0.44
2. Alexander Repstad Storemyr18.49137.092-1+0.07
3. Rasmus Mathisen15.592+0.1353.0820+0.20+0.13
4. Alexander Repstad Storemyr16.4011.09.481-1
1Porsgrunn OL 1D13-16 (9)1.19.45
1. Hanne Vassend18.21118.211
2. Anna Meen22.543+0.1941.15100.00
3. Hanne Vassend17.48159.0310
4. Anna Meen20.424+2.181.19.45100.00
2Porsgrunn OL 1D50 (3)1.44.48+18.20
1. Anniken Ausen30.072+9.1530.072+9.15
2. Eli Marie Wiig28.202+4.4958.2720+14.04+4.49
3. Anniken Ausen24.162+3.491.22.4320+17.53+3.49
4. Eli Marie Wiig22.052+0.271.44.4820+18.20+0.27
2Porsgrunn OL 1H17 (17)59.57+0.40
1. Thore Kornmo15.243+0.0415.243+0.04
2. Håkon Kornmo16.032+0.0431.272-1+0.08+0.04
3. Thore Kornmo14.572+0.0346.2420+0.01-0.07
4. Håkon Kornmo13.332+0.3959.5720+0.40+0.39
3Porsgrunn OL 2D17 (10)1.21.26+7.30
1. Sara Mathisen21.134+2.0921.134+2.09
2. Hilde Kristine Rosenvold21.153+2.2842.283-1+4.00+1.51
3. Sara Mathisen20.095+2.361.02.3730+6.19+2.19
4. Hilde Kristine Rosenvold18.492+1.111.21.2630+7.30+1.11
4Porsgrunn OL 2D13-16 (9)1.32.56+13.11
1. Elise Ausen22.242+4.0322.242+4.03
2. Une Holtermann26.554+4.2049.194+2+8.04+4.01
3. Maria Gammelsæter Mehammer23.414+5.531.13.0040+13.57+5.53
4. Elise Ausen19.562+1.321.32.5640+13.11-0.46
5Porsgrunn OL 1D17 (10)1.27.33+13.37
1. Camilla L. Rosenvold23.347+4.3023.347+4.30
2. Hilde Vassend23.474+5.0047.215-2+8.53+4.23
3. Camilla L. Rosenvold20.436+3.101.08.0450+11.46+2.53
4. Hilde Vassend19.295+1.511.27.3350+13.37+1.51
5Porsgrunn OL 2H17 (17)1.09.11+9.54
1. Magne Wiig Mathisen17.168+1.5617.168+1.56
2. Dag Ausen19.337+3.3436.496-2+5.30+3.34
3. Magne Wiig Mathisen16.176+1.2353.0660+6.43+1.13
4. Dag Ausen16.056+3.111.09.115-1+9.54+3.11
6Porsgrunn OL 3D17 (10)1.32.54+18.58
1. Anita Beitdokken22.246+3.2022.246+3.20
2. Kristin Kornmo27.326+8.4549.5660+11.28+8.08
3. Anita Beitdokken19.504+2.171.09.4660+13.28+2.00
4. Kristin Kornmo23.086+5.301.32.5460+18.58+5.30
9Porsgrunn OL 4D17 (10)2.01.46+47.50
1. Janne Larsen32.0010+12.5632.0010+12.56
2. Siv Wiersdalen35.168+16.291.07.169-1+28.48+15.52
3. Janne Larsen29.0710+11.341.36.2390+40.05+11.17
4. Siv Wiersdalen25.239+7.452.01.4690+47.50+7.45
11Porsgrunn OL 3H17 (17)1.22.21+23.04
1. Anders Holst20.5311+5.3320.5311+5.33
2. Jon Skriubakken23.5412+7.5544.4712+1+13.28+7.55
3. Anders Holst18.199+3.251.03.0610-2+16.43+3.15
4. Jon Skriubakken19.1511+6.211.22.2111+1+23.04+6.21
Porsgrunn OL 2H13-16 (11)diskvalifisert
1. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1H50 (7)diskvalifisert
1. Dagfinn Torpediskvalifisertdiskvalifisert
2. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
3. Dagfinn Torpediskvalifisertdiskvalifisert
4. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4H17 (17)diskvalifisert
1. Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor