Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

D13-16

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11.19.45
Hanne Vassend18.21118.211
Anna Meen22.543+0.1941.15100.00
Hanne Vassend17.48159.0310
Anna Meen20.424+2.181.19.45100.00
2Lardal OL 11.24.38+4.53
Kristin Melby Jacobsen22.293+4.0822.293+4.08
Mina Schjerven22.35145.042-1+3.49
Eline Schjerven21.102+3.221.06.1420+7.11+3.22
Mina Schjerven18.2411.24.3820+4.53
3Larvik OK 11.28.46+9.01
Ida Sofie Hjortland24.164+5.5524.164+5.55
Elisabeth Hesselberg22.442+0.0947.003-1+5.45-0.10
Ida Sofie Hjortland21.263+3.381.08.2630+9.23+3.38
Elisabeth Hesselberg20.203+1.561.28.4630+9.01-0.22
4Porsgrunn OL 21.32.56+13.11
Elise Ausen22.242+4.0322.242+4.03
Une Holtermann26.554+4.2049.194+2+8.04+4.01
Maria Gammelsæter Mehammer23.414+5.531.13.0040+13.57+5.53
Elise Ausen19.562+1.321.32.5640+13.11-0.46
5Notodden OL 12.10.46+51.01
Emma Engehult31.465+13.2531.465+13.25
Kristin Nordgård49.425+27.071.21.2850+40.13+26.48
Emma Engehult24.325+6.441.46.0050+46.57+6.44
Kristin Nordgård24.465+6.222.10.4650+51.01+4.04
6OL Tønsberg og omegn 22.09.50+50.05
Lita Lerke Leodine Hjelseth33.207+14.5933.207+14.59
Anny Rogne38.437+16.081.12.0370+30.48+15.49
Lita Lerke Leodine Hjelseth29.496+12.011.41.526-1+42.49+12.01
Anny Rogne27.587+9.342.09.5060+50.05+7.16
7OL Tønsberg og omegn 12.10.32+50.47
Mari Loftesnes Kaupang33.176+14.5633.176+14.56
Julie Eikeland32.036+9.281.05.2060+24.05+9.09
Mari Loftesnes Kaupang37.557+20.071.43.157+1+44.12+20.07
Julie Eikeland27.176+8.532.10.3270+50.47+6.35
8Sandefjord OK 12.37.27+1.17.42
Gjendine Gjelstad Rebård50.178+31.5650.178+31.56
Emilie Kleppan Stampe48.438+26.081.39.0080+57.45+25.49
Gjendine Gjelstad Rebård28.248+10.362.07.2480+1.08.21+10.36
Emilie Kleppan Stampe30.038+11.392.37.2780+1.17.42+9.21
Hedrum OL 1diskvalifisert
Hanna Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
Ylva Aasestaddiskvalifisertdiskvalifisert
Hanna Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor