Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

H13-16

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11.09.48
Rasmus Mathisen18.203+0.4418.203+0.44
Alexander Repstad Storemyr18.49137.092-1+0.07
Rasmus Mathisen15.592+0.1353.0820+0.20+0.13
Alexander Repstad Storemyr16.4011.09.481-1
2OL Tønsberg og omegn 11.10.10+0.22
Trym B Island17.36117.361
Jakob Hjelseth19.262+0.3737.02100.00
Trym B Island15.46152.4810
Jakob Hjelseth17.222+0.421.10.102+1+0.22+0.22
3Hedrum OL 11.13.11+3.23
Viljan van Raaij18.182+0.4218.182+0.42
Henrik R Holt20.094+1.2038.273+1+1.25+0.43
Viljan van Raaij16.483+1.0255.1530+2.27+1.02
Henrik R Holt17.563+1.161.13.1130+3.23+0.56
4Sandefjord OK 11.21.35+11.47
Jonas Eikås22.075+4.3122.075+4.31
Cornelius Bjørk19.453+0.5641.524-1+4.50+0.19
Jonas Eikås20.266+4.401.02.1840+9.30+4.40
Cornelius Bjørk19.175+2.371.21.3540+11.47+2.17
5OL Tønsberg og omegn 21.25.43+15.55
Morten Krona Haflan28.026+10.2628.026+10.26
Olav Aasmundtveit Hoff20.565+2.0748.585-1+11.56+1.30
Morten Krona Haflan18.305+2.441.07.2850+14.40+2.44
Olav Aasmundtveit Hoff18.154+1.351.25.4350+15.55+1.15
6OL Tønsberg og omegn 31.37.25+27.37
Sondre Evensen21.464+4.1021.464+4.10
Vetle Mathisen35.547+17.0557.406+2+20.38+16.28
Sondre Evensen18.024+2.161.15.4260+22.54+2.16
Vetle Mathisen21.436+5.031.37.2560+27.37+4.43
7Hedrum OL 21.52.11+42.23
Kristoffer Fjære31.257+13.4931.257+13.49
Kristian Juel Johannessen28.536+10.041.00.1870+23.16+9.27
Brynjel Heggernes26.377+10.511.26.5570+34.07+10.51
Kristoffer Fjære25.167+8.361.52.1170+42.23+8.16
Larvik OK 1diskvalifisert
Peder Torhaug-Molleruddiskvalifisertdiskvalifisert
Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Peder Torhaug-Molleruddiskvalifisertdiskvalifisert
Iver Ringheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 1diskvalifisert
Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 1diskvalifisert
Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
Audun Melby Jacobsendiskvalifisertdiskvalifisert
Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor