Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8-sprintstafett m/KM sprintstafett Vestfold
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 3 september 2016

H17

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 159.17
Anders Krona Haflan15.20115.201
Mathias Gløersen15.59131.1910
Øystein Fruseth Christiansen15.043+0.1046.23100.00
Anders Krona Haflan12.54159.1710
2Porsgrunn OL 159.57+0.40
Thore Kornmo15.243+0.0415.243+0.04
Håkon Kornmo16.032+0.0431.272-1+0.08+0.04
Thore Kornmo14.572+0.0346.2420+0.01-0.07
Håkon Kornmo13.332+0.3959.5720+0.40+0.39
3Sandefjord OK 31.06.38+7.21
Hallvard Arntzen Foss15.587+0.3815.587+0.38
Martin Mehlum Hasle18.365+2.3734.344-3+3.15+2.37
Hallvard Arntzen Foss16.045+1.1050.3840+4.15+1.00
Martin Mehlum Hasle16.004+3.061.06.383-1+7.21+3.06
4Skien OK 31.07.22+8.05
Skjalg Nysæter15.516+0.3115.516+0.31
Gisle Nysæter17.223+1.2333.133-3+1.54+1.23
Skjalg Nysæter16.597+2.0550.1230+3.49+1.55
Gisle Nysæter17.107+4.161.07.224+1+8.05+4.16
5Porsgrunn OL 21.09.11+9.54
Magne Wiig Mathisen17.168+1.5617.168+1.56
Dag Ausen19.337+3.3436.496-2+5.30+3.34
Magne Wiig Mathisen16.176+1.2353.0660+6.43+1.13
Dag Ausen16.056+3.111.09.115-1+9.54+3.11
6Sandefjord OK 21.10.25+11.08
Knut Ivar Johansen19.089+3.4819.089+3.48
Trond Gjelstad18.064+2.0737.147-2+5.55+2.07
Knut Ivar Johansen17.118+2.1754.2570+8.02+2.07
Trond Gjelstad16.004+3.061.10.256-1+11.08+3.06
7Skien OK 21.11.46+12.29
Herman Aarstrand Kirste15.505+0.3015.505+0.30
Bjørn Richard Kirste20.238+4.2436.1350+4.54+4.24
Herman Aarstrand Kirste14.54151.0750+4.44
Bjørn Richard Kirste20.3912+7.451.11.467+2+12.29+7.45
8Skien OK 11.16.04+16.47
Fredrik Raastad15.222+0.0215.222+0.02
Espen Raastad23.4611+7.4739.088+6+7.49+7.47
Fredrik Raastad15.354+0.4154.4380+8.20+0.31
Espen Raastad21.2113+8.271.16.0480+16.47+8.27
9Hedrum OL 21.18.20+19.03
Anders Kristian Holt19.1110+3.5119.1110+3.51
Espen Johnsen21.2610+5.2740.379-1+9.18+5.27
Roger Lysnes20.3311+5.391.01.1090+14.47+5.29
Anders Kristian Holt17.107+4.161.18.2090+19.03+4.16
10Hedrum OL 11.19.43+20.26
Sindre R Holt15.454+0.2515.454+0.25
Ludvig Johnsen25.4413+9.4541.2910+6+10.10+9.45
Robin Thorkildsen23.0513+8.111.04.3411+1+18.11+8.01
Sindre R Holt15.093+2.151.19.4310-1+20.26+2.15
11Porsgrunn OL 31.22.21+23.04
Anders Holst20.5311+5.3320.5311+5.33
Jon Skriubakken23.5412+7.5544.4712+1+13.28+7.55
Anders Holst18.199+3.251.03.0610-2+16.43+3.15
Jon Skriubakken19.1511+6.211.22.2111+1+23.04+6.21
12Sandefjord OK 11.24.42+25.25
Jo Børre Eikås23.2213+8.0223.2213+8.02
Per Erik Larsen20.569+4.5744.1811-2+12.59+4.57
Jo Børre Eikås21.4312+6.491.06.0112+1+19.38+6.39
Per Erik Larsen18.4110+5.471.24.42120+25.25+5.47
13Larvik OK 21.26.57+27.40
Lise Horntvedt25.4114+10.2125.4114+10.21
Erik Holter19.136+3.1444.5413-1+13.35+3.14
Lise Horntvedt24.2514+9.311.09.19130+22.56+9.21
Erik Holter17.389+4.441.26.57130+27.40+4.44
14Notodden OL 11.56.19+57.02
Robert Fredriksen21.0412+5.4421.0412+5.44
Magne Klovning39.0814+23.091.00.1214+2+28.53+23.09
Robert Fredriksen20.0410+5.101.20.16140+33.53+5.00
Magne Klovning36.0314+23.091.56.19140+57.02+23.09
Larvik OK 1diskvalifisert
Jørgen Frøyddiskvalifisertdiskvalifisert
Jens Didrik Bergdiskvalifisertdiskvalifisert
Lars Ole Engebakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Jørgen Frøyddiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 2diskvalifisert
Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
Rune Engehultdiskvalifisertdiskvalifisert
Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
Rune Engehultdiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 4diskvalifisert
Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
Jostein Mehammerdiskvalifisertdiskvalifisert
Lars Ole Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor