Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 5
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 10 mai 2016

Andebu IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Anne HaugbergN-åpen (12)23.0915.19
1Ingrid Knotten HaugbergD 17- (15)24.289.40
2Amalie KvernsmyrD 11-12 (4)19.51+3.1011.53
3Elling AakreH 60- (12)30.55+2.3812.59
6Elisabeth RødD 60- (7)42.01+7.4019.21
6Anette FiringD 40- (9)36.06+9.2015.10
7Rune Firing HaugbergH 17- (10)24.32+6.039.41
10Nils Karsten CeebergH 40- (13)39.05+16.0515.26
0Stian KvernsmyrH 40- (13)diskvalifisert

Botne SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Thorolf TrolsrudH 70- (14)37.49+6.0217.25
8Magnar ØvreåsH 70- (14)40.10+8.2318.30
0Hjørdis ØvreåsD 70- (6)diskvalifisert

Hedrum OL

37 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ida Perez RønnildN-åpen (12)21.0513.57
0Terese Perez RønnildN-åpen (12)21.0013.54
0Hermine GrønnebergN-åpen (12)29.2019.25
1Ylva  AasestadD 13-16C (7)19.0311.24
1Marlene SkramdalD 11-12N (4)16.3210.56
1Anders Kristian HoltH 40- (13)23.009.05
2Sindre R HoltH 17- (10)18.54+0.257.28
2Pernille MoltebergD 13-16C (7)19.13+0.1011.30
2Viljan van RaaijH 13-14 (8)25.02+2.5811.32
2Jørgen FjæreH 40- (13)23.19+0.199.12
3Annika van RaaijD 11-12N (4)27.07+10.3517.57
3Ludvig SkramdalH 11-12N (3)19.20+6.1512.48
3Helge FossheimH 70- (14)32.24+0.3714.55
4Karoline FjæreD 11-12N (4)27.08+10.3617.58
4May NordkveldeD 17-C (8)23.20+7.0213.58
4Astrid Reppesgård LieD 70- (6)54.37+14.3425.10
4Frode GjestrumH 17-C (4)20.37+4.5212.20
5Tone Sølie LysnesD 40- (9)35.31+8.4514.55
5Espen JohnsenH 40- (13)24.25+1.259.39
5Kristoffer FjæreH 13-14 (8)29.10+7.0613.26
6Jarle LysnesH 17- (10)24.04+5.359.30
6Gøril BårnesD 13-16C (7)21.39+2.3612.57
6May-Britt SkramdalD 17-C (8)26.12+9.5415.41
6Atle BorgersenH 40- (13)27.30+4.3010.52
6Kristian Juel JohannessenH 15-16 (6)43.18+20.4517.06
7Kristin JohanssonD 40- (9)38.16+11.3016.04
7Mathea Strøm GrønnD 17- (15)34.15+9.4713.32
8Eelco van RaaijH 40- (13)29.49+6.4911.47
9Martin NaufH 60- (12)36.53+8.3615.29
9Anton LommeH 70- (14)42.17+10.3019.29
9Katrine GjestrumD 17- (15)36.05+11.3714.15
10Torill Hynne FjæreD 17- (15)37.17+12.4914.44
0Ingvild JohnsenD 13-14 (4)diskvalifisert
0Liv Kristin Lian AasestadD 40- (9)diskvalifisert
0Ludvig JohnsenH 17- (10)diskvalifisert
0Per Dag NordkveldeH 60- (12)diskvalifisert
0Pernille NaufD 17- (15)diskvalifisert

IL Tyrving

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Bjørn Tore MathisenH 17- (10)20.29+2.008.05

Lardal OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Thorunn Aamodt OvesenD 70- (6)42.09+2.0619.25
0Ragnar HillestadH 70- (14)diskvalifisert

Larvik OK

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ine StokkenesN-åpen (12)1.02.58+33.3741.41
0Maren Sofie FremstadN-åpen (12)29.2119.26
0Lykke Omlid WisthN-åpen (12)13.389.01
0Sigrid Bakken HamreN-åpen (12)25.2116.47
1Serine Kierulf DirdalD 11-12 (4)16.419.59
1Rita Harriet Bakken FremstadD 17-C (8)16.189.45
1Iver RingheimH 13-14 (8)22.0410.10
1Henrik Omlid JohansenH 11-12N (3)13.058.39
1Lars FremstadH 50- (7)20.578.16
2Elin BjervaD 17- (15)24.50+0.229.48
3Pernille ZagarD 11-12 (4)28.04+11.2316.48
3Jørgen FrøydH 17- (10)20.02+1.337.55
4Ida Vår DirdalD 40- (9)31.51+5.0513.22
6Aurora MasvikD 17- (15)33.40+9.1213.18
7Sara GuldahlD 17-C (8)27.55+11.3716.42
11Antonette HesselbergD 17- (15)40.48+16.2016.07
12Tine VisterD 17- (15)40.50+16.2216.08
13Marthe HansenD 17- (15)44.16+19.4817.29
0Peder Torhaug-MollerudH 13-14 (8)diskvalifisert
0Gerd LangsethD 70- (6)diskvalifisert
0Ana Maria WilhelmsenD 17- (15)diskvalifisert

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Petter LøeH 50- (7)22.03+1.068.42

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Elin-Kristin HemD 17- (15)26.13+1.4510.21

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Silje Skatvedt StensrudD 17-C (8)20.49+4.3112.27

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Helge GisholtH 50- (7)22.12+1.158.46

OL Trollo

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Andreas KristiansenN-åpen (12)28.5119.06
1Maren BruserudD 13-14 (4)29.0513.24
1Kristin BruserudD 40- (9)26.4611.14
3Lasse LauritzenH 17-C (4)19.29+3.4411.40
4Arne NåtedalH 40- (13)23.38+0.389.20
6Åge Dåsvand AbrahamsenH 60- (12)34.20+6.0314.25
8Vilde Eia HoltungD 17- (15)35.42+11.1414.06
9Øyvind KristiansenH 17- (10)32.51+14.2212.59

OL Tønsberg og omegn

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Ada Josefine KnoopN-åpen (12)34.38+5.1722.56
1Mathias GløersenH 17- (10)18.297.18
1Jakob HjelsethH 15-16 (6)22.338.54
1Per Jarle EikelandH 17-C (4)15.459.25
2Wilma EvensenD 11-12N (4)20.17+3.4513.25
2Lene LoftesnesD 40- (9)28.20+1.3411.54
2Lars Loftesnes KaupangH 11-12N (3)18.32+5.2712.16
2Trym B IslandH 15-16 (6)23.53+1.209.26
2Frode RobertsenH 50- (7)21.51+0.548.38
3Mari Loftesnes KaupangD 13-16C (7)19.37+0.3411.44
3Olav Aasmundtveit HoffH 15-16 (6)24.26+1.539.39
4Anne-Berit RasmussenD 60- (7)41.34+7.1319.09
4Julie EikelandD 13-16C (7)19.42+0.3911.47
4Sondre EvensenH 13-14 (8)28.34+6.3013.09
4Tonje RasmussenD 17- (15)27.43+3.1510.57
5Lita Lerke Leodine HjelsethD 13-16C (7)20.31+1.2812.17
5Øystein Fruseth ChristiansenH 17- (10)20.51+2.228.14
5Else StordalD 17-C (8)25.14+8.5615.06
5Terje RasmussenH 60- (12)32.38+4.2113.42
5Hans StordalH 70- (14)36.50+5.0316.58
5Sandra B. RobertsenD 17- (15)31.15+6.4712.21
8Linnea EvensenD 17-C (8)30.43+14.2518.23
0Oddvar BruunH 70- (14)diskvalifisert

Porsgrunn OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Magne KlovningH 70- (14)31.4714.38
2Ole JohanssonH 60- (12)30.43+2.2612.54
3Eli Jorid KlovningD 70- (6)43.10+3.0719.53
7Inger Marie JohanssonD 60- (7)44.55+10.3420.41
0Kjell MeenH 70- (14)diskvalifisert

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øivind FadumH 60- (12)28.1711.53
0Jan Arild RyggH 50- (7)diskvalifisert

Sandefjord OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Daniella GjoneN-åpen (12)22.5215.08
1Tiril RebårdD 50- (3)29.5712.35
1Brage EikåsH 11-12 (4)16.339.54
1May Helene HansenD 70- (6)40.0318.27
2Emilie Kleppan StampeD 13-14 (4)54.24+25.1925.04
2Lillian BergeD 17-C (8)18.38+2.2011.09
2Hilde KløvstadD 50- (3)33.41+3.4414.09
2Anders KlavenesH 11-12 (4)17.44+1.1110.37
2Haakon PettersenH 17-C (4)16.02+0.179.36
2Frank EliassenH 70- (14)31.54+0.0714.42
3Stine ArntzenD 40- (9)29.59+3.1312.35
3Jonas EikåsH 13-14 (8)26.16+4.1212.06
3Benjamin GjoneH 11-12 (4)20.32+3.5912.17
3Per Erik LarsenH 40- (13)23.32+0.329.18
4Ingeborg EikåsD 11-12 (4)33.35+16.5420.06
4Gabriel GjoneH 11-12 (4)21.09+4.3612.39
6Fredrik Berg-NielsenH 13-14 (8)55.22+33.1825.30
6Oddvar GjelstadH 70- (14)37.46+5.5917.24
7Lise StrømD 13-16C (7)27.45+8.4216.37
7Kevin HavenstrømH 13-14 (8)1.05.53+43.4930.21
7Jo Børre EikåsH 40- (13)28.14+5.1411.09
8Svein EriksenH 60- (12)35.35+7.1814.57
9Trond FossH 40- (13)31.00+8.0012.15
0Gjendine Gjelstad RebårdD 13-14 (4)diskvalifisert
0Wenche EikåsD 40- (9)diskvalifisert
0Einar KlavenesH 40- (13)diskvalifisert
0Tone StoklandD 50- (3)diskvalifisert
0Tor-Eivind BergsvågH 60- (12)diskvalifisert
0Bjørn Willy HansenH 70- (14)diskvalifisert
0Arne Håkon JørgensenH 50- (7)diskvalifisert
0Ole Richard BrattbakkH 70- (14)diskvalifisert

Sandefjord TIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Brynjar RøgebergH 80- (1)diskvalifisert

Stokke IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Magnus SigurdssonN-åpen (12)15.1610.06
1Frida DalerD 15-16 (1)41.0817.16
1Inger NergaardD 60- (7)34.2115.49
2Margareta BrynhildsenD 60- (7)36.31+2.1016.49
3Karin KittilsenD 60- (7)41.12+6.5118.59
4Even GravningenH 15-16 (6)26.26+3.5310.26
4Ragnar Niemi BergH 60- (12)31.27+3.1013.12
4Lars Martin GjeinH 70- (14)34.00+2.1315.40
5Randi HansenD 60- (7)41.58+7.3719.20
5Andreas Skjelland HeggH 15-16 (6)35.20+12.4713.57
5Rune RøedH 50- (7)32.39+11.4212.54
7Ove Gunnar JacobsenH 60- (12)35.11+6.5414.46
0Magne KløveH 40- (13)diskvalifisert
0Runar KittilsenH 60- (12)diskvalifisert

Telenor BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Hans Olav SkogstadH 17- (10)25.09+6.409.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor