Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2 dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2 dagers
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 9 april 2016

N-åpen

1 850 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Daniella GjoneSandefjord OK18.4910.10
0Andrey TerekhovSandefjord OK13.477.27
0Anabel Aunmo KjellevoldModum OL16.178.48
0Marie SkeideSturla, IF19.2010.27
0Henrik StoremyrIL Hauken16.108.44
0Rigmor NordalNOTEAM32.42+12.0517.40
0Gard ViljugrenSandefjord OK1.00.25+39.4832.39
0Linn StrømSandefjord OK21.39+1.0211.42
0Sondre KornmoPorsgrunn OL16.118.44
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12.306.45
0Tiril HeggernesHedrum OL18.3410.02
0Jon StrandKongsberg OL13.367.21
0Marte EgerKongsberg OL20.3711.08
0Niclas GunnerødStokke IL23.58+3.2112.57
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL25.17+4.4013.40
0Magnus SigurdssonStokke IL16.559.08
0Benjamin HorntvedtSandefjord OK20.59+0.2211.20
0Kristian Kaupang LyeLarvik OK18.5910.15
0Ida Pérez RønnildHedrum OL27.57+7.2015.06
0Astrid ReuschHeming Orientering26.44+6.0714.27
0Sindre FurlandSandefjord OK16.569.09
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.508.01
0Eirik LestebergKongsberg OL27.48+7.1115.01

D-10

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn22.5511.01
0Anita LangeggenKongsberg OL16.237.52
0Ingrid LestebergKongsberg OL28.18+5.2313.36

D11-12

2 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Serine DirdalLarvik OK26.519.29
2Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL32.58+6.0711.38
3Ingeborg EikåsSandefjord OK33.31+6.4011.50
4Iril RingheimLarvik OK33.36+6.4511.52

D11-12N

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL15.507.36
2Karoline FjæreHedrum OL25.48+9.5812.24
3Isabel Aaltvedt RamirezPorsgrunn OL28.15+12.2513.34
4Nora Arentz HagenSandefjord OK29.43+13.5314.17

D13-16C

2 950 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL33.0511.12
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK35.53+2.4812.09
3Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb38.28+5.2313.02
4Lise StrømSandefjord OK41.28+8.2314.03
5Ingvild JohnsenHedrum OL45.45+12.4015.30
6Emilie StørenBø OL46.34+13.2915.47
7Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn46.59+13.5415.55
8Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn50.23+17.1817.04
9Louise Bentsen MalmquistHedrum OL1.12.39+39.3424.37

D13-16N

2 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Kleppan StampeSandefjord OK37.2813.03
2Silje HorntvedtSandefjord OK41.35+4.0714.29
3Mona LollandSandefjord OK42.06+4.3814.40
4Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK44.57+7.2915.39

D17AK

5 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL47.558.55
2Marita Lilja GrønhovdModum OL1.14.54+26.5913.56
3Torill Hynne FjæreHedrum OL1.21.32+33.3715.10
4Solveig BerganNydalens SK1.22.40+34.4515.23
5Kari Rød AakreAndebu IL1.25.58+38.0316.00
6Ingvill LøvertonModum OL1.27.54+39.5916.22
7Ingrid LetmolieEiker OL1.38.28+50.3318.20
0Katrine GjestrumHedrum OLdiskvalifisert

D17C

2 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine AaltvedtPorsgrunn OL35.5512.10
2Monica Tveit TjentlandLardal OL41.03+5.0813.54
3May-Britt ReppesgårdHedrum OL43.17+7.2214.40
4Marianne Granum HelsvigKonnerud IL44.21+8.2615.02
5Inger Anne HeggernesHedrum OL46.27+10.3215.44
6May NordkveldeHedrum OL47.46+11.5116.11
7Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn49.38+13.4316.49
8Janne LarsenPorsgrunn OL50.35+14.4017.08
9Kjersti GullordGjø-Vard OL51.18+15.2317.23
10Lise EidePorsgrunn OL52.34+16.3917.49
11Kristin JohanssonHedrum OL1.01.41+25.4620.54
12Silje Skatvedt StensrudOK Horten1.04.08+28.1321.44
13Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.12.46+36.5124.40
14Sissel BentsenHedrum OL1.14.00+38.0525.05
15Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1.23.07+47.1228.10
0Lene MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Lill BirkelundPorsgrunn OLdiskvalifisert

D17N

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cathrine Næss HoltermannPorsgrunn OL25.148.47
2Terese Pérez RønnildHedrum OL39.19+14.0513.41

D17-18

5 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL50.068.45
2Thea DyrkornEiker OL50.46+0.408.52
3Maiken Økern HågårdKonnerud IL52.43+2.379.12
4Marit Melby JacobsenLardal OL57.10+7.049.59
5Åse BerganNydalens SK59.05+8.5910.19
6Aurora MoholthKongsberg OL1.02.27+12.2110.55
7Emilie WestinPorsgrunn OL1.03.08+13.0211.02
8Idunn HaavengenKongsberg OL1.15.57+25.5113.16
9Kristiane RogstadKongsberg OL1.23.05+32.5914.31
10Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF1.25.55+35.4915.01
11Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.34.49+44.4316.34

D40

5 370 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL59.2111.03
2Sara MathisenPorsgrunn OL1.06.31+7.1012.23
3Kristin EgerKongsberg OL1.10.58+11.3713.12
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.12.37+13.1613.31
5Åse NysæterSkien OK1.21.22+22.0115.09
6Tanja InstanesSturla, IF1.27.30+28.0916.17

D45

5 370 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Løver ThonModum OL54.4610.11
2Aud Ellen BrevikSturla, IF1.00.18+5.3211.13
3Hilde VassendPorsgrunn OL1.02.23+7.3711.37
4Marit EgnerAsker Skiklubb1.04.30+9.4412.00
5Ida Vår DirdalLarvik OK1.05.39+10.5312.13
6Kristin KornmoPorsgrunn OL1.06.16+11.3012.20
7Lenka WestinPorsgrunn OL1.10.41+15.5513.09
8Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.16.19+21.3314.12
9Kristin SørensenSturla, IF1.17.12+22.2614.22
10Marianne ReuschHeming Orientering1.40.18+45.3218.40
11Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.40.57+46.1118.47
12Merete UndelandSturla, IF1.59.38+1.04.5222.16
13Charlotte SkourupSturla, IF2.02.57+1.08.1122.53

D50

4 380 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL42.289.41
2Sissel SkovlyRingerike OL43.05+0.379.50
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL44.37+2.0910.11
4Marianne NjåsteinIL Tyrving45.00+2.3210.16
5Heidi SchatvetNotodden OL47.47+5.1910.54
6Hilde StorløkkenKongsberg OL52.05+9.3711.53
7Tove HeimdalKonnerud IL54.01+11.3312.19
8Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL54.19+11.5112.24
9Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn54.59+12.3112.33
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55.48+13.2012.44
11Eirin MathiesenRingerike OL1.00.17+17.4913.45
12Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.10.13+27.4516.01
13Hilde MoholthKongsberg OL1.12.45+30.1716.36
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.13.53+31.2516.52
15Jane RødderKongsberg OL1.37.03+54.3522.09

D55

4 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HoviSkien OK47.4310.53
2Kjersti SkantzeIL Tyrving52.10+4.2711.54
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll52.21+4.3811.57
4Kirsti Aas OlsenEiker OL1.00.16+12.3313.45
5Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.01.04+13.2113.56
0Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert

D60

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL28.359.37
2Randi Kristin NærumLarvik OK39.15+10.4013.12
3Aud KjemperudEiker OL53.31+24.5618.01
4Randi HansenStokke IL57.38+29.0319.24
5Elisabeth RødAndebu IL1.16.10+47.3525.38

D65

2 970 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL37.5112.44
2Kari StrandeRingerike OL39.26+1.3513.16
3Anne Karin StigemoIL Imås48.35+10.4416.21
4Margareta BrynhildsenStokke IL51.28+13.3717.19
5Grethe Lill RyengSturla, IF53.45+15.5418.05
6Berit GrosvoldEiker OL59.00+21.0919.51
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.05.07+27.1621.55
8Anne Marie CeebergHedrum OL1.17.47+39.5626.11

D70

2 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL32.1313.18
2Sidsel SandelienHeming Orientering42.05+9.5217.23
3Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL58.16+26.0324.04
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL58.42+26.2924.15
5Hjørdis ØvreåsBotne SK59.06+26.5324.25
6Gry Bruland VråleSturla, IF1.00.31+28.1825.00

D75

2 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF41.2717.07
0Anne-Lise Blomhof RonæsPorsgrunn OLdiskvalifisert

H-10

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gaute NysæterSkien OK14.296.57
0Rasmus EngehultNotodden OL17.248.21
0Tollef TjentlandLardal OL25.50+2.5412.25
0Sondre Dahl BorkamoNotodden OL22.5611.01

H11-12

2 830 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor LøkenKongsberg OL19.547.01
2Anders KlavenesSandefjord OK20.44+0.507.19
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK20.45+0.517.19
4Theodor BjørkSandefjord OK21.32+1.387.36
5Hallvard TjentlandLardal OL23.57+4.038.27
6Brage EikåsSandefjord OK26.04+6.109.12
7Oskar BaklidKonnerud IL26.07+6.139.13
8Benjamin GjoneSandefjord OK27.12+7.189.36
9Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL32.11+12.1711.22
10Gabriel GjoneSandefjord OK34.52+14.5812.19
0Adrian HagenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H13-16C

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjel HeggernesHedrum OL32.5011.07
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn33.32+0.4211.22

H13-16N

2 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK38.4013.28

H17AK

6 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering48.587.45
2Brynjar FredheimLillomarka OL50.41+1.438.01
3Ola LestebergKongsberg OL53.50+4.528.31
4Håkon Nergaard BergStokke IL1.10.53+21.5511.14
5Robin ThorkildsenHedrum OL1.27.56+38.5813.56
6Erlend GjestrumHedrum OL1.46.54+57.5616.56

H17C

2 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Einar StrømHedrum OL29.049.51
2Jørn LangerudPorsgrunn OL31.14+2.1010.35
3Ludvig JohnsenHedrum OL34.39+5.3511.44
4Torbjørn BarikmoKongsberg OL42.24+13.2014.22
5Harald SkurdalHamar OK42.56+13.5214.33
6Thor Magne MalmquistHedrum OL54.04+25.0018.19

H17-18

7 250 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tord StrandKongsberg OL57.157.53
2Sindre R HoltHedrum OL57.43+0.287.57
3Tobias KristensenLarvik OK57.56+0.417.59
4Sturla FrydenlundSturla, IF58.58+1.438.08
5Håkon KornmoPorsgrunn OL1.06.34+9.199.10
6Simon NysæterSkien OK1.10.09+12.549.40
7Ole Jakob OlsrødStokke IL1.11.04+13.499.48
8Håvard Landro SvingheimKonnerud IL1.11.21+14.069.50
9Henrik HaugKongsberg OL1.21.06+23.5111.11
0Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFdiskvalifisert
0Håkon LundKongsberg OLdiskvalifisert
0Jens Didrik BergLarvik OKdiskvalifisert
0Simen Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert

H40

7 250 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL1.05.159.00
2Espen RøsteKongsberg OL1.05.50+0.359.04
3Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.17.36+12.2110.42
4Atle BorgersenHedrum OL1.47.11+41.5614.47

H45

6 310 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd StrandKongsberg OL48.597.45
2Frode NysæterSkien OK49.48+0.497.53
3Dag AusenPorsgrunn OL50.51+1.528.03
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK54.24+5.258.37
5Per Øivind EgerKongsberg OL55.07+6.088.44
5Lars BaklidKonnerud IL55.07+6.088.44
7Rune EngehultNotodden OL58.04+9.059.12
8Anders Kristian HoltHedrum OL58.30+9.319.16
9Jørn MyrlandNotodden OL58.58+9.599.20
10Hans Christian MeenPorsgrunn OL59.05+10.069.21
11Lars Erik GjeinFossum IF1.01.20+12.219.43
12Jens TjentlandLardal OL1.02.38+13.399.55
13Svein GranerudAsker Skiklubb1.04.56+15.5710.17
14Tom KristensenLarvik OK1.06.26+17.2710.31
15Øyvind StørenBø OL1.07.49+18.5010.44
16Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.08.21+19.2210.49
17Atle StrømHedrum OL1.10.04+21.0511.06
18Espen JohnsenHedrum OL1.15.00+26.0111.53
19Ingar AasestadHedrum OL1.17.10+28.1112.13
20Rune SørensenSturla, IF1.18.05+29.0612.22
21Atle WølloKongsberg OL1.23.16+34.1713.11
0Jostein MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

H50

6 310 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BujordetKristiansand OK47.347.32
2Helge GisholtOK Skeidi49.22+1.487.49
3Kristian KihleRingerike OL50.33+2.598.00
4Øyvind DrageKongsberg OL50.45+3.118.02
5Svein-Erik SøgårdKongsberg OL52.09+4.358.15
6Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn55.13+7.398.45
7Jan GatevoldPorsgrunn OL57.10+9.369.03
8Lars D. FjeldstadRingerike OL1.01.21+13.479.43
9Njål SvingheimKonnerud IL1.07.21+19.4710.40
10Tom GrettebergBotne SK1.09.00+21.2610.56
11Harald BergeLøten o-lag1.09.06+21.3210.57
12Geir FrøytlogEgersund OK1.13.01+25.2711.34
13Roger Andre VaneboKongsberg OL1.15.01+27.2711.53
13Nils BerganNydalens SK1.15.01+27.2711.53
15Snorre FrydenlundSturla, IF1.20.18+32.4412.43
16Torgeir BrandalKongsberg OL1.40.35+53.0115.56
17Kolbjørn KasinKongsberg OL1.42.15+54.4116.12

H55

5 370 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode LøsetRingerike OL50.539.28
2Onno VerberneOL Toten-Troll51.05+0.129.30
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.18+0.259.33
4Ole Johnny PetersenEiker OL55.06+4.1310.15
5Rune KittelsenKristiansand OK56.37+5.4410.32
6Roar TønnessenKongsberg OL1.18.09+27.1614.33
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

H60

4 380 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi33.347.39
2Morten DåsnesRingerike OL37.49+4.158.38
3Terje LudvigsenLarvik OK41.07+7.339.23
4Øivind FadumSande Sportsklubb42.23+8.499.40
5Morten AaltvedtPorsgrunn OL43.18+9.449.53
6Per FuruheimSkien OK44.10+10.3610.05
7Erik LindströmModum OL44.35+11.0110.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Per Chr. HagenBø OL45.58+12.2410.29
9Geir Holm GundersenSturla, IF46.47+13.1310.40
10Øyvind GylverAsker Skiklubb49.20+15.4611.15
11Rolf LundeEiker OL53.00+19.2612.06
12Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.00.07+26.3313.43
13Even Tore SteinsholtLardal OL1.00.20+26.4613.46
14Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.01.51+28.1714.07
15Per Dag NordkveldeHedrum OL1.02.46+29.1214.19
16Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.03.25+29.5114.28
17Dag KristensenOK Skeidi1.23.45+50.1119.07

H65

4 380 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle RemmePorsgrunn OL47.4910.55
2Kay JørgensenPorsgrunn OL47.56+0.0710.56
3Runar KittilsenStokke IL49.17+1.2811.15
4Hans Roar BakkenEiker OL50.02+2.1311.25
5Dag Rønning JensenOL Trollo50.43+2.5411.34
6Elling AakreAndebu IL51.03+3.1411.39
7Nils-Petter WiikDriv IL51.05+3.1611.39
8Paul SkjakerHadeland OL51.50+4.0111.50
9Sveinung RekaaNotodden OL53.21+5.3212.10
10Ingar HåkonsenKongsberg OL57.54+10.0513.13
11Martin NaufHedrum OL1.01.04+13.1513.56
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.03.39+15.5014.31
13Hans Lyder HaareKonnerud IL1.06.17+18.2815.07
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.08.23+20.3415.36
15Ole JohanssonPorsgrunn OL1.16.08+28.1917.22
16Terje StrømNOTEAM1.18.33+30.4417.56
17Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.18.35+30.4617.56
18Trond CeebergAndebu IL1.30.35+42.4620.40

H70

2 970 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL31.0810.28
2Carl Ove BergOK Skeidi34.00+2.5211.26
3Kjell MeenPorsgrunn OL35.32+4.2411.57
4Widar Taxth LølandHisøy OK35.58+4.5012.06
5Helge FossheimHedrum OL36.38+5.3012.20
6Jakob KløverødPorsgrunn OL37.53+6.4512.45
7Kjell StenstadvoldIL Tyrving37.58+6.5012.47
8Rolf GjølbergLarvik OK40.06+8.5813.30
9Bjørn SandelienHeming Orientering40.16+9.0813.33
10Magnar ØvreåsBotne SK43.25+12.1714.37
11John Ivar KjellevoldModum OL46.53+15.4515.47
12Thorolf TrolsrudBotne SK47.05+15.5715.51
13Lasse VråleSturla, IF51.09+20.0117.13
14Arne LandeBø OL52.19+21.1117.36
15Svein ThorsenSandefjord TIF53.42+22.3418.04
0Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert
0Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
0Henning GaarderKonnerud ILdiskvalifisert
0Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert

H75

2 970 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn39.5313.25
2Per Øystein AndersenLarvik OK40.02+0.0913.28
3Lars Magne KlovningPorsgrunn OL48.48+8.5516.25
4Anton LommeHedrum OL49.35+9.4216.41
5Kåre NilsenSandefjord TIF49.38+9.4516.42
6Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn49.49+9.5616.46
7Ronald MalcolmLarvik OK51.19+11.2617.16
8Knut KjemhusKongsberg OL53.26+13.3317.59
9Steinar RuudKonnerud IL54.39+14.4618.24
10Magnar ReppesgårdHedrum OL55.24+15.3118.39
11Egil RonæssPorsgrunn OL1.13.38+33.4524.47
12Helge HalvorsenLarvik OK1.23.03+43.1027.57

H80

2 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Åge ØsternKongsberg OL30.0112.24
2Tor DrageHaugerud IF37.19+7.1815.25
3Leiv HopeKongsberg OL39.56+9.5516.30
4Brynjar RøgebergSandefjord TIF44.28+14.2718.22
0Egil RyghOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
0Arne LieStokke ILdiskvalifisert

H85

2 420 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge TvedtenLarvik OK38.3715.57

D13-14

3 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL39.1110.13
2Ida Sofie HjortlandLarvik OK45.05+5.5411.46
3Kristin M. JacobsenLardal OL50.38+11.2713.13
4Åsne HaavengenKongsberg OL56.25+17.1414.43
5Mina SchjervenLardal OL58.41+19.3015.19
6Iselin SørensenSturla, IF1.08.59+29.4818.00
7Malene InstanesSturla, IF1.15.30+36.1919.42
8Une HoltermannPorsgrunn OL1.16.13+37.0219.53
9Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.19.18+40.0720.42
10Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.20.46+41.3521.05
11Emma EngehultNotodden OL1.21.32+42.2121.17
12Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1.22.29+43.1821.32
13Mari ØverbyKongsberg OL2.07.49+1.28.3833.22
0Nora Småge HilsenKonnerud ILdiskvalifisert
0Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

D15-16

5 370 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL45.298.28
2Helene EgerKongsberg OL47.33+2.048.51
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52.08+6.399.42
4Ingvild LangeggenKongsberg OL53.56+8.2710.02
5Hanna NysæterSkien OK1.02.29+17.0011.38
6Anna MeenPorsgrunn OL1.05.13+19.4412.08
7Andrea VaneboKongsberg OL1.20.11+34.4214.55
8Kathinka RogstadKongsberg OL1.20.38+35.0915.00
9Elise StørenBø OL1.30.07+44.3816.46
10Sarah WølloKongsberg OL1.40.26+54.5718.42
0Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Solveig LetmolieEiker OLdiskvalifisert

D19

7 250 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine GulliksenBækkelagets SK55.177.37
2Ingjerd MyhreJärla Orientering57.35+2.187.56
3Bodil HelgerudHalden SK1.00.19+5.028.19
4Malin SørensenNydalens SK1.01.11+5.548.26
5Dorte NarumHamar OK1.07.23+12.069.17
6Åsne Skram TrømborgKongsberg OL1.12.31+17.1410.00
7Sigrid BjørgenHamar OK1.16.47+21.3010.35
8Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn1.21.00+25.4311.10
9Siri MoholthKongsberg OL1.26.08+30.5111.52
10Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.27.28+32.1112.03
11Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.27.29+32.1212.04
12Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering1.32.07+36.5012.42

H13-14

4 230 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK39.019.13
2Iver RingheimLarvik OK41.28+2.279.48
3Johan EgerKongsberg OL43.53+4.5210.22
4Jonas EikåsSandefjord OK46.01+7.0010.52
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL49.35+10.3411.43
6Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF51.35+12.3412.11
7Halvard KornmoPorsgrunn OL1.08.26+29.2516.10
8Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn1.10.24+31.2316.38
9Rolf Trygve HaugKongsberg OL1.11.52+32.5116.59
10Kristoffer FjæreHedrum OL1.17.37+38.3618.20
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert
0Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert

H15-16

5 720 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL44.267.46
2Alexander Repstad StoremyrIL Hauken47.58+3.328.23
3Skjalg NysæterSkien OK49.35+5.098.40
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL52.36+8.109.11
5Audun M. JacobsenLardal OL53.19+8.539.19
6Johan Kristian UndelandSturla, IF56.07+11.419.48
7Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn56.51+12.259.56
8Trym B IslandOL Tønsberg og omegn57.44+13.1810.05
9Even GravningenStokke IL1.00.35+16.0910.35
10Sølve DrageKongsberg OL1.09.36+25.1012.10
11Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.18.13+33.4713.40
0Sivert Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert

H19

8 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL1.00.456.46
2Øyvind HelgerudHalden SK1.06.15+5.307.23
3Thore KornmoPorsgrunn OL1.09.24+8.397.44
4Jørn SundbyLarvik OK1.09.43+8.587.46
5Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.10.47+10.027.53
6Bjørn HaavengenKongsberg OL1.11.29+10.447.58
7Dag Steinar RagvinBø OL1.12.56+12.118.08
8Erik Feyling HaareKonnerud IL1.16.32+15.478.32
9Steinar LandeBø OL1.20.24+19.398.58
10Øyvind HyllesethSkien OK1.20.30+19.458.59
11Eirik RavnanOL Toten-Troll1.27.26+26.419.45
12Harald KvisliNotodden OL1.32.05+31.2010.16
13Robert FredriksenNotodden OL1.42.19+41.3411.25
14Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL1.57.21+56.3613.05
0Øystein SørensenNydalens SKdiskvalifisert

Direkte A

6 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald HoviSkien OK54.318.39
2Lars FremstadLarvik OK58.36+4.059.18
3Pål Martin EidAsker Skiklubb1.03.15+8.4410.02
4Steinar ØvreåsBotne SK1.09.15+14.4410.59
5Sindre Eia HoltungOL Trollo1.19.59+25.2812.41

Direkte B

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne FredheimLillomarka OL52.5612.18
2Kari HoltHedrum OL1.05.07+12.1115.08
3Lillian BergeNOTEAM1.07.41+14.4515.44
4Haakon PettersenNOTEAM1.29.46+36.5020.52

Direkte C

2 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn44.4315.00
2Cora EbnerKongsberg OL44.58+0.1515.05
3Mia EngehultNotodden OL58.59+14.1619.47
4Ellen RuudEiker OL1.04.40+19.5721.42
5Else Resaland WiikDriv IL1.15.13+30.3025.14

D17B

3 830 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti MyhreKongsberg OL51.1813.23
2Celine Vik OlsenLarvik OK55.20+4.0214.26
3Ann-Karin LestebergKongsberg OL55.59+4.4114.37
4Victoria Myklebust StrømHedrum OL56.42+5.2414.48
5Kristin HjortlandLarvik OK1.01.52+10.3416.09
6Christine BlixÅs-NMBU Orientering1.13.23+22.0519.09
7Susanne StrømHedrum OL1.20.04+28.4620.54
8Nina Marie UndelandSturla, IF1.21.52+30.3421.22
9Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL1.31.18+40.0023.50

H15-16B

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn BogenSturla, IF1.24.2419.57
2Kristian Juel JohannessenHedrum OL1.24.59+0.3520.05

H17B

4 230 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi55.4513.10
2Kjetil JacobsenHamar OK58.22+2.3713.47
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL58.23+2.3813.48
4Anders FrøytlogWiderøe Bedrift1.00.00+4.1514.11
5Tommy SæterKongsberg OL1.01.28+5.4314.31
6Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.03.56+8.1115.06
7Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL1.49.43+53.5825.56
8Karl Anton UndelandSturla, IF1.50.29+54.4426.07
0Erling Dahl BorkamoNotodden OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor