Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2-dagers Dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers Dag 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 10 april 2016

N-åpen

1 720 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Niclas GunnerødStokke IL16.549.49
0Ole Magnus StoremyrIL Hauken25.26+4.4714.47
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL51.26+30.4729.54
0Peder MollerudLarvik OK10.256.03
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL51.57+31.1830.12
0Vigdis SigurdsdotterStokke IL27.26+6.4715.56
0Sturla SigurdssonStokke IL27.32+6.5316.00
0Ida Pérez RønnildHedrum OL31.47+11.0818.28
0Linn StrømSandefjord OK14.468.35
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL13.267.48
0Malin Johansson HendenHedrum OL19.2411.16
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn21.21+0.4212.24
0Ingvild RingheimLarvik OK15.118.49
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.3912.00
0Astrid ReuschHeming Orientering23.06+2.2713.25
0Maren Sofie FremstadLarvik OK14.048.10
0Marte EgerKongsberg OL15.118.49
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn15.559.15
0Eirik LestebergKongsberg OL31.08+10.2918.06
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14.008.08
0Sindre FurlandSandefjord OK15.539.14
0Magnus SigurdssonStokke IL13.237.46

D -10

1 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn40.33+16.3921.07
0Ragne KlavenesSandefjord OK23.0712.02
0Elise Nilsen BergFossum IF23.5412.26
0Annika van RaaijHedrum OL23.1212.05
0Ingrid LestebergKongsberg OL33.55+10.0117.39

D 11-12

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16.186.49
2Serine Kierulf DirdalLarvik OK24.44+8.2610.20
3Ylva KlausenSturla, IF26.41+10.2311.09
4Ingeborg EikåsSandefjord OK29.58+13.4012.32

D 11-12N

1 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL15.238.00
2Karoline FjæreHedrum OL23.10+7.4712.03
3Nora Arentz HagenSandefjord OK24.27+9.0412.44
4Ane Kristine EidAsker Skiklubb27.37+12.1414.23

D 13-14

3 180 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL25.358.02
2Mina SchjervenLardal OL26.14+0.398.14
3Malene NysæterSkien OK28.12+2.378.52
4Iselin SørensenSturla, IF29.05+3.309.08
5Ingrid ArentzSturla, IF30.40+5.059.38
6Malene InstanesSturla, IF31.52+6.1710.01
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK35.01+9.2611.00
8Maren BruserudOL Trollo41.37+16.0213.05
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK46.22+20.4714.34
10Lise StrømSandefjord OK49.43+24.0815.38
11Oda Isnes TyseEiker OL1.27.21+1.01.4627.28

D 13-16C

3 250 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL32.3010.00
2Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK35.00+2.3010.46
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn42.35+10.0513.06
4Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb47.55+15.2514.44
5Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn52.50+20.2016.15
6Louise Bentsen MalmquistHedrum OL56.00+23.3017.13
7Anny RogneOL Tønsberg og omegn57.21+24.5117.38
8Tessa VerinderSturla, IF57.41+25.1117.44
9Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.08.45+36.1521.09
10Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1.21.22+48.5225.02
11Maria SkeideSturla, IF1.34.59+1.02.2929.13

D 13-16N

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsta Firing SimonsenAndebu IL32.3212.39
2Mona LollandSandefjord OK37.45+5.1314.41
0Ingvild JohnsenHedrum OLdiskvalifisert
0Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OKbrutt

D 15-16

5 060 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene EgerKongsberg OL38.017.30
2Anna MeenPorsgrunn OL47.40+9.399.25
3Ingvild LangeggenKongsberg OL47.41+9.409.25
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL47.48+9.479.26
5Hanna NysæterSkien OK49.21+11.209.45
6Andrine Harriet FremstadLarvik OK49.34+11.339.47
7Elise AusenPorsgrunn OL52.22+14.2110.20
8Sarah WølloKongsberg OL56.18+18.1711.07
9Andrea VaneboKongsberg OL56.19+18.1811.07
10Mina JørgensenIL Tyrving1.01.56+23.5512.14
11Kathinka RogstadKongsberg OL1.06.52+28.5113.12
12Solveig LetmolieEiker OL1.07.10+29.0913.16
0Elisabeth HesselbergLarvik OKdiskvalifisert
0Hanne VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-A kort

4 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Isnes TyseEiker OL42.1010.20
2Pernille NaufHedrum OL46.50+4.4011.28
3Katrine GjestrumHedrum OL48.22+6.1211.51
4Benedikte BøenPorsgrunn OL50.10+8.0012.17
5Victoria Myklebust StrømHedrum OL50.43+8.3312.25
6Torill Hynne FjæreHedrum OL51.23+9.1312.35
7Ingrid LetmolieEiker OL53.57+11.4713.13

D 17-C

3 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne LarsenPorsgrunn OL34.1210.31
2Kjersti GullordGjø-Vard OL36.43+2.3111.17
3Rita RaastadSkien OK37.54+3.4211.39
4May-Britt ReppesgårdHedrum OL40.24+6.1212.25
5Kristin JohanssonHedrum OL41.27+7.1512.45
6Nina KlausenSturla, IF41.42+7.3012.49
7Silje Skatvedt StensrudOK Horten42.16+8.0413.00
8Hilde Gunn HellenesOK Skeidi42.28+8.1613.04
9Lise EidePorsgrunn OL46.27+12.1514.17
10May NordkveldeHedrum OL49.25+15.1315.12
11Marianne Granum HelsvigKonnerud IL53.30+19.1816.27
12Sissel BentsenHedrum OL1.04.16+30.0419.46
13Heidi EriksenLarvik OK1.05.04+30.5220.01
14Lill BirkelundPorsgrunn OL1.54.02+1.19.5035.05

D 17-18

5 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ella Arentz HagenSandefjord OK42.078.02
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK42.16+0.098.03
3Maria PrestbøenSandefjord OK43.35+1.288.19
4Emilie WestinPorsgrunn OL47.03+4.568.58
5Kristiane RogstadKongsberg OL59.14+17.0711.18
0Kornelia Lønning BrurbergSturla, IFdiskvalifisert

D 19

5 240 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kine GulliksenBækkelagets SK36.086.53
2Bodil HelgerudHalden SK36.57+0.497.03
3Marthe GløersenBækkelagets SK38.08+2.007.16
4Malin SørensenNydalens SK39.35+3.277.33
5Dorte NarumHamar OK40.56+4.487.48
6Åsne Skram TrømborgKongsberg OL42.58+6.508.11
7Sigrid BjørgenHamar OK43.24+7.168.16
8Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering46.44+10.368.55
9Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.34+12.269.16
10Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering48.39+12.319.17
11Sølvi FossøyEiker OL51.18+15.109.47
12Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn51.24+15.169.48
13Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering54.48+18.4010.27
14Kristin Nergaard BergFossum IF1.04.48+28.4012.21
0Siri EidnesOslostudentenes IKdiskvalifisert
0Louise OramBækkelagets SKbrutt

D 40-

4 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL36.128.52
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK36.16+0.048.53
3Gunn Mariken BjervaDrangedal OL37.44+1.329.14
4Ingvild EckdahlOK Horten40.41+4.299.58
5Sara MathisenPorsgrunn OL46.25+10.1311.22
6Tanja InstanesSturla, IF46.43+10.3111.27
7Åse NysæterSkien OK48.39+12.2711.55
8Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn51.17+15.0512.34
9Mai Britt BjørkSandefjord OK53.01+16.4912.59
10Anette FiringAndebu IL55.07+18.5513.30
11Linda FredhMåren OK1.09.30+33.1817.02

D 45-

4 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annette Cecilie ArentzSandefjord OK38.459.29
2Hilde VassendPorsgrunn OL39.33+0.489.41
3Kristin BruserudOL Trollo40.36+1.519.57
4Stine ArntzenSandefjord OK43.51+5.0610.44
5Kristin SørensenSturla, IF45.04+6.1911.02
6Tone SkramRøyken OL46.42+7.5711.26
7Lenka WestinPorsgrunn OL47.17+8.3211.35
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL48.19+9.3411.50
9Aud Ellen BrevikSturla, IF49.00+10.1512.00
10Tone Sølie LysnesHedrum OL55.33+16.4813.36
11Marianne ReuschHeming Orientering58.56+20.1114.26
12Katrine van RaaijHedrum OL1.14.10+35.2518.10

D 50-

3 950 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK37.109.24
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL39.38+2.2810.02
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL40.28+3.1810.14
4Tove HeimdalKonnerud IL40.45+3.3510.18
5Tiri RebårdSandefjord OK43.53+6.4311.06
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL43.55+6.4511.07
7Tone StoklandSandefjord OK45.42+8.3211.34
8Veslemøy SolbergKonnerud IL47.27+10.1712.00
9Anniken AusenPorsgrunn OL48.07+10.5712.10
10Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn50.47+13.3712.51
11Maria PerssonAsker Skiklubb52.13+15.0313.13
12Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL52.22+15.1213.15
13Elisabeth HetlevikKongsberg OL56.46+19.3614.22
14Margrete EngzeliusAsker Skiklubb58.08+20.5814.43
15Jane RødderKongsberg OL1.29.30+52.2022.39
0Hilde KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

D 55-

3 950 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete HoviSkien OK37.119.24
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL42.47+5.3610.49
3Kjersti SkantzeIL Tyrving42.52+5.4110.51
4Ingrid RavnanOL Toten-Troll45.27+8.1611.30
5Kirsti Aas OlsenEiker OL46.34+9.2311.47
6Elisabeth Meum JohansenOK Moss47.04+9.5311.54
7Turid VongravenSkien OK1.02.38+25.2715.51
8Eli Tufte HanssenEiker OL1.16.39+39.2819.24

D 60-

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sirpa LiljaModum OL30.549.41
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK38.04+7.1011.55
3Randi HansenStokke IL42.02+11.0813.10
4Aud KjemperudEiker OL42.59+12.0513.28
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.02.59+32.0519.44
6Vigdis AndersenEiker OL1.14.28+43.3423.20
0Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 65-

3 190 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL38.2912.03
2Margareta BrynhildsenStokke IL48.36+10.0715.14
3Anne Karin StigemoIL Imås49.11+10.4215.25
4Karin KittilsenStokke IL58.10+19.4118.14
5Grethe Lill RyengSturla, IF1.03.45+25.1619.59
6Marit OddenDrangedal OL1.15.54+37.2523.47

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL37.3612.52
2May Helene HansenSandefjord OK42.20+4.4414.29
3Hanne BræckKongsberg OL42.56+5.2014.42
4Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL53.05+15.2918.10
5Astrid GjelstadSandefjord OK1.18.23+40.4726.50
6Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL1.26.31+48.5529.37
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert

D 75-

2 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF36.0412.21
2Marit Økern JensenBærums Skiklub50.10+14.0617.10
3Tirill Liby SeipOK Skeidi58.27+22.2320.01
0Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt

H -10

1 920 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gaute NysæterSkien OK14.117.23

H 11-12

2 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Theodor BjørkSandefjord OK16.577.05
2Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering19.25+2.288.07
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK19.53+2.568.19
4Børge Nilsen BergFossum IF21.44+4.479.05
5Eivind ArenthSturla, IF22.52+5.559.34
6Anders KlavenesSandefjord OK24.41+7.4410.19
7Brage EikåsSandefjord OK25.34+8.3710.41
8Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn25.37+8.4010.43
9Adrian HagenPorsgrunn OL30.10+13.1312.37
10Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL40.48+23.5117.04
0Henrik StoremyrIL Haukendiskvalifisert

H 11-12N

1 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer EckdahlOK Horten17.038.52
2Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn25.08+8.0513.05

H 13-14

3 310 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK22.076.40
2Iver RingheimLarvik OK23.26+1.197.04
3Viljan van RaaijHedrum OL24.22+2.157.21
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL24.55+2.487.31
5Jonas EikåsSandefjord OK26.37+4.308.02
6Tobias MathisenPorsgrunn OL27.02+4.558.10
7Johan EgerKongsberg OL27.43+5.368.22
8Lukas KlausenSturla, IF29.39+7.328.57
9Kristoffer FjæreHedrum OL31.12+9.059.25
10Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn32.16+10.099.44
11Martin AusenPorsgrunn OL39.51+17.4412.02
0Kristian StrømNydalens SKdiskvalifisert

H 13-16C

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjel HeggernesHedrum OL39.3112.09
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn53.59+14.2816.36

H 15-16

5 240 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL36.457.00
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn37.36+0.517.10
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL40.10+3.257.39
4Skjalg NysæterSkien OK41.04+4.197.50
5Sølve DrageKongsberg OL41.19+4.347.53
6Alexander Repstad StoremyrIL Hauken41.59+5.148.00
7Audun Melby JacobsenLardal OL42.10+5.258.02
8Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn44.05+7.208.24
9Even GravningenStokke IL46.25+9.408.51
0Per Anders EckdahlOK Hortendiskvalifisert

H 17-A kort

5 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten TangenMåren OK43.238.34
2Ola LestebergKongsberg OL44.48+1.258.51
3Håkon Nergaard BergStokke IL46.08+2.459.07
4Robin ThorkildsenHedrum OL1.01.09+17.4612.05
5Roger HagenSandefjord OK1.02.56+19.3312.26
6Erlend GjestrumHedrum OL1.25.00+41.3716.47

H 17-C

3 250 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL27.468.32
2Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn30.49+3.039.28
3Jørn LangerudPorsgrunn OL35.24+7.3810.53
4Thor Magne MalmquistHedrum OL47.12+19.2614.31
5Arnfinn SørumSkien OK1.00.55+33.0918.44
0Stig HjelsethOL Tønsberg og omegnbrutt

H 17-18

5 850 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL39.356.45
2Sturla FrydenlundSturla, IF40.40+1.056.57
3Ole Jakob OlsrødStokke IL41.43+2.087.07
4Håkon KornmoPorsgrunn OL43.04+3.297.21
5Håkon LundKongsberg OL43.32+3.577.26
6Ole FlaattenOK Skeidi44.30+4.557.36
7Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb44.51+5.167.40
8Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF55.52+16.179.32
9Simon NysæterSkien OK56.02+16.279.34
0Mathias GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19

5 850 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL33.275.43
2Øystein SørensenNydalens SK34.06+0.395.49
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering36.20+2.536.12
4Øyvind HelgerudHalden SK36.37+3.106.15
5Thomas NipenNydalens SK38.56+5.296.39
6Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL39.24+5.576.44
7Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39.43+6.166.47
8Thore KornmoPorsgrunn OL41.47+8.207.08
9David LøverModum OL42.15+8.487.13
10Raphael FerrandBækkelagets SK42.28+9.017.15
11Ludvig RødnesOppsal Orientering44.47+11.207.39
12Harald HoviSkien OK51.58+18.318.52
13Robert FredriksenNotodden OL53.29+20.029.08
14Helge BakkehøiØstmarka OK54.47+21.209.21
15Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL54.49+21.229.22
16Eirik RavnanOL Toten-Troll1.03.24+29.5710.50
0Fredrik RaastadSkien OKdiskvalifisert

H 40-

5 240 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL36.537.02
2Sturle FurlandSandefjord OK40.24+3.317.42
3Jørgen FjæreHedrum OL42.17+5.248.04
4Trond EvensenOL Tønsberg og omegn44.37+7.448.30
5Kjetil EckdahlOK Horten47.02+10.098.58
6Atle BorgersenHedrum OL55.58+19.0510.40
7Eelco van RaaijHedrum OL59.02+22.0911.15

H 45-

5 060 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode NysæterSkien OK33.216.35
2Øyvind FlaattenOK Skeidi35.55+2.347.05
3Dag AusenPorsgrunn OL37.38+4.177.26
4Anders Kristian HoltHedrum OL37.57+4.367.30
5Per Øivind EgerKongsberg OL39.36+6.157.49
6Bjørn PollandOK Skeidi40.56+7.358.05
7Morten HamreIL Hauken41.31+8.108.12
8Gjermund GravirAsker Skiklubb42.08+8.478.19
9Lars Erik GjeinFossum IF45.16+11.558.56
10Anders GustafssonSturla, IF46.01+12.409.05
11Atle StrømHedrum OL48.16+14.559.32
12Per Erik LarsenSandefjord OK49.17+15.569.44
13Christian ReuschHeming Orientering49.59+16.389.52
14Espen JohnsenHedrum OL52.02+18.4110.16
15Roar MathisenOL Tønsberg og omegn52.10+18.4910.18
16Atle WølloKongsberg OL52.52+19.3110.26
17Rune SørensenSturla, IF54.24+21.0310.45
18Jon SkriubakkenPorsgrunn OL55.03+21.4210.52
19Jørn MyrlandNotodden OL1.06.32+33.1113.08
0Trond FossSandefjord OKdiskvalifisert
0Eirik JørgensenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

5 060 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL35.347.01
2Gjermund RørenEiker OL36.44+1.107.15
3Øyvind DrageKongsberg OL38.25+2.517.35
4Kjell WestinPorsgrunn OL38.59+3.257.42
5Roger LysnesHedrum OL41.37+6.038.13
6Tom GrettebergBotne SK45.59+10.259.05
7Harald BergeLøten o-lag46.34+11.009.12
8Tom AasrumHedrum OL46.58+11.249.16
9Roger Andre VaneboKongsberg OL51.38+16.0410.12
10Sven OhrvikKonnerud IL52.53+17.1910.27
11Rune RøedStokke IL1.09.32+33.5813.44
12Oskar KaaløySandefjord OK1.13.03+37.2914.26
13Per Einar StrømHedrum OL1.13.45+38.1114.34
0Roar NilsenSandefjord OKdiskvalifisert
0Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

4 080 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RaastadSkien OK37.399.13
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.21+0.429.23
3Sigbjørn ModalsliFossum IF40.02+2.239.48
4Morten JohansenOK Moss43.13+5.3410.35
5Jan GlittumOK Skeidi43.43+6.0410.42
6Roy GjerdingOK Moss48.08+10.2911.47
7Donald SkantzeIL Tyrving48.09+10.3011.48
0Onno VerberneOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 60-

3 950 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi28.107.07
2Rune LaurantsenSkien OK32.17+4.078.10
3Per FuruheimSkien OK34.55+6.458.50
4Morten DåsnesRingerike OL35.07+6.578.53
5Geir Holm GundersenSturla, IF36.44+8.349.17
6Dag KristensenOK Skeidi36.46+8.369.18
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL38.59+10.499.52
8Øivind FadumSande Sportsklubb40.20+12.1010.12
9Øyvind GylverAsker Skiklubb41.09+12.5910.25
10Per Chr. HagenBø OL44.21+16.1111.13
11Per Dag NordkveldeHedrum OL47.49+19.3912.06
12Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn48.35+20.2512.17
13Øystein AndersenEiker OL49.59+21.4912.39
14Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn56.48+28.3814.22
0Morten AaltvedtPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Rolf LundeEiker OLdiskvalifisert

H 65-

3 950 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle RemmePorsgrunn OL39.259.58
2Ole JohanssonPorsgrunn OL39.47+0.2210.04
3Runar KittilsenStokke IL41.45+2.2010.34
4Hans Roar BakkenEiker OL42.04+2.3910.38
5Dag Rønning JensenOL Trollo42.05+2.4010.39
6Elling AakreAndebu IL42.33+3.0810.46
7Paul SkjakerHadeland OL43.14+3.4910.56
8Kay JørgensenPorsgrunn OL44.13+4.4811.11
9Jiri UrvalekPorsgrunn OL47.04+7.3911.54
10Øyvind HoveidAsker Skiklubb47.19+7.5411.58
11Ragnar Niemi BergStokke IL49.33+10.0812.32
12Ove Gunnar JacobsenStokke IL51.17+11.5212.58
13Kjell DolvaSkien OK51.25+12.0013.01
14Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK58.46+19.2114.52
15Bjørn Helge CeebergHedrum OL1.00.30+21.0515.18
16Martin NaufHedrum OL1.05.34+26.0916.35
17Trond CeebergAndebu IL1.11.08+31.4318.00

H 70-

3 190 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL30.159.28
2Helge RevhaugRingerike OL30.22+0.079.31
3Widar Taxth LølandHisøy OK32.46+2.3110.16
4Kjell MeenPorsgrunn OL33.35+3.2010.31
5Ragnar HillestadLardal OL33.54+3.3910.37
6Thorolf TrolsrudBotne SK37.38+7.2311.47
7Jakob KløverødPorsgrunn OL37.44+7.2911.49
8Lars Martin GjeinStokke IL38.25+8.1012.02
9Ronald BjervaDrangedal OL39.09+8.5412.16
10Tormod FjæreHedrum OL43.42+13.2713.41
11Magnar ØvreåsBotne SK44.04+13.4913.48
12Svein ThorsenSandefjord TIF46.30+16.1514.34
13Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.01.58+31.4319.25
0Ole Richard BrattbakkSandefjord OKdiskvalifisert
0Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert
0Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert

H 75-

3 190 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Magne KlovningPorsgrunn OL41.5113.07
2Oddvar GjelstadSandefjord OK42.00+0.0913.09
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn44.11+2.2013.51
4Asbjørn BræckKongsberg OL44.28+2.3713.56
5Erling TidemannLommedalens IL44.31+2.4013.57
6Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn45.53+4.0214.23
7Per MeilandLommedalens IL53.41+11.5016.49
8Odd GunbjørnsenKonnerud IL1.09.07+27.1621.40
9Egil RonæssPorsgrunn OL1.09.59+28.0821.56
0Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
0Kåre NilsenSandefjord TIFdiskvalifisert

H 80-

2 920 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF37.0812.43
2Egil RyghOL Tønsberg og omegn46.10+9.0215.48

Direkte A

5 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjar FredheimLillomarka OL40.388.01
2Mikael OlaussonOslostudentenes IK41.02+0.248.06 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Johan T WestlyAsker Skiklubb41.48+1.108.15
4Hanne Maria VisterOslostudentenes IK48.56+8.189.40

Direkte B

3 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar KlavenesSandefjord OK25.567.50
2Monica Melum JohansenOK Moss30.44+4.489.17
3Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK31.14+5.189.26
4Martin LauransenSkien OK31.26+5.309.29
5Kjetil KløvstadSandefjord OK35.56+10.0010.51
6Torbjørn BogenSturla, IF40.03+14.0712.05
7Jorun TrømborgKongsberg OL40.31+14.3512.14
8Haakon PettersenNOTEAM40.51+14.5512.20
9Lillian BergeNOTEAM43.46+17.5013.13
10Wenche EikåsSandefjord OK49.14+23.1814.52
0Snorre FrydenlundSturla, IFbrutt

Direkte C

3 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL34.0910.24
2Hanne FredheimLillomarka OL35.07+0.5810.42
3Harald SkurdalHamar OK37.21+3.1211.23
4Hans Gøran BjørkSandefjord OK46.17+12.0814.06
5Tine VisterNOTEAM47.07+12.5814.21
6Knut BjerknesRøyken OL54.31+20.2216.37
7Ellen RuudEiker OL1.23.34+49.2525.28
0Rigmor NordalNOTEAMbrutt

H17B

3 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom André AlstadsætherEiker OL31.519.37
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL35.05+3.1410.35
0Morten AndresenOK Skeididiskvalifisert

D17B

3 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL29.279.15
2Christine BlixÅs-NMBU Orientering35.34+6.0711.11
3Anikken Gjein DybvikStokke IL47.18+17.5114.52
4Susanne StrømHedrum OL53.26+23.5916.48
5Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.04.51+35.2420.23

H15-16B

3 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL53.3816.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor