Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: søndag 28 august 2016

Askvoll og Holmedal IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nikolai Stenseth LangelandN-open (7)21.0812.43
0Truls Wik TønderN-open (7)23.1614.00
0Sindre Wik TønderN-open (7)25.5415.36
3Edvin HelleH 60- (6)48.05+8.5410.03

Førde IL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Even ErlandN-open (7)41.1424.50
0Erik GrønliN-open (7)27.5516.49
0Erlend Husevåg-LobbenN-open (7)43.29+2.1526.11
0Johan Husevåg-LobbenN-open (7)38.3823.16
1Julie  DalingD 17- (2)1.04.3411.45
1Brita Eilertsen GrønliD 70- (1)1.17.3324.23
1Knut Even HoleC-open (4)44.0415.02
1Gunhild Daling KorsøenD 13-16C (1)1.17.1426.21
1Harald HjellbrekkeH 50- (2)58.1310.36
1Anja HoleD 11-12 (1)38.2913.08
1Sigurd Husevåg-LobbenH 11-12 (6)49.3116.53
1Andreas HaugH 17- (8)1.01.597.51
1Gunnar GytriH 60- (6)39.118.11
1Thale Eliassen FinkD 15-16 (1)3.21.4642.12
2Trygve Nummedal OsH 15-16 (2)57.05+2.0210.23
2Johan MagerøyH 50- (2)1.13.57+15.4413.28
2Torbjørn OsH 17- (8)1.02.03+0.047.52
2Anders VikenH 11-12 (6)50.03+0.3217.04
3Anita E. HoleC-open (4)54.56+10.5218.44
3Håkon GrønliH 11-12 (6)51.40+2.0917.38
3Vegar HoleH 13-14 (3)42.13+7.5214.24
4Alfred Daling KorsøenH 11-12 (6)1.16.00+26.2925.56
4Sindre HoffH 17- (8)1.09.30+7.318.49
4Kurt GrønliH 60- (6)51.59+12.4810.52
5Anders Scheflo  KvålH 11-12 (6)1.19.48+30.1727.14
5Helge ScheiH 60- (6)1.06.52+27.4113.59
6Øyvind KorsøenH 17- (8)1.37.25+35.2612.21
7Jon Anders ScheiH 17- (8)1.49.44+47.4513.55
8Tor Christopher FinkH 17- (8)1.50.25+48.2614.00
0Jenny Daling KorsøenD 17- (2)diskvalifisert
0Oscar Eliassen FinkH 11-12 (6)diskvalifisert
0Elias Eliassen FinkN-open (7)utenfor konkurranse

Gular IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Håkon ReikvamH 17- (8)1.10.09+8.108.54

IL Tambarskjelvar

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders Mallasvik OsC-open (4)54.19+10.1518.32
2Norvald OspehaugH 60- (6)46.21+7.109.41
4Olav HerstadC-open (4)56.19+12.1519.13
0Åsmund BerthelsenH 60- (6)diskvalifisert

IL Veten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Irene Kroken BergsetD 50- (2)1.16.2415.58
1Elias BergsetH 15-16 (2)55.0310.01
1Sven Bergset LangvikH 13-14 (3)34.2111.43
2Leif-Inge JevnlidH 13-14 (3)39.25+5.0413.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ledig StartnrD 50- (2)1.37.25+21.0120.22

Sauda Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Glenn Tore LølandH 17- (8)1.03.29+1.308.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor