Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: søndag 28 august 2016

N-open

1 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even ErlandFørde IL41.1424.50
0Erik GrønliFørde IL27.5516.49
0Nikolai Stenseth LangelandAskvoll og Holmedal IL21.0812.43
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL43.29+2.1526.11
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL38.3823.16
0Truls Wik TønderAskvoll og Holmedal IL23.1614.00
0Sindre Wik TønderAskvoll og Holmedal IL25.5415.36
0Elias Eliassen FinkFørde ILutenfor konkurranse

D 11-12

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL38.2913.08

D 13-16C

2 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Daling KorsøenFørde IL1.17.1426.21

D 15-16

4 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thale Eliassen FinkFørde IL3.21.4642.12

D 17-

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie  DalingFørde IL1.04.3411.45
0Jenny Daling KorsøenFørde ILdiskvalifisert

D 50-

4 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irene Kroken BergsetIL Veten1.16.2415.58
2Ledig StartnrNOTEAM1.37.25+21.0120.22

D 70-

3 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.17.3324.23

H 11-12

2 930 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL49.3116.53
2Anders VikenFørde IL50.03+0.3217.04
3Håkon GrønliFørde IL51.40+2.0917.38
4Alfred Daling KorsøenFørde IL1.16.00+26.2925.56
5Anders Scheflo  KvålFørde IL1.19.48+30.1727.14
0Oscar Eliassen FinkFørde ILdiskvalifisert

H 13-14

2 930 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven Bergset LangvikIL Veten34.2111.43
2Leif-Inge JevnlidIL Veten39.25+5.0413.27
3Vegar HoleFørde IL42.13+7.5214.24

H 15-16

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten55.0310.01
2Trygve Nummedal OsFørde IL57.05+2.0210.23

H 17-

7 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL1.01.597.51
2Torbjørn OsFørde IL1.02.03+0.047.52
3Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb1.03.29+1.308.03
4Sindre HoffFørde IL1.09.30+7.318.49
5Håkon ReikvamGular IL1.10.09+8.108.54
6Øyvind KorsøenFørde IL1.37.25+35.2612.21
7Jon Anders ScheiFørde IL1.49.44+47.4513.55
8Tor Christopher FinkFørde IL1.50.25+48.2614.00

H 50-

5 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HjellbrekkeFørde IL58.1310.36
2Johan MagerøyFørde IL1.13.57+15.4413.28

H 60-

4 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL39.118.11
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar46.21+7.109.41
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL48.05+8.5410.03
4Kurt GrønliFørde IL51.59+12.4810.52
5Helge ScheiFørde IL1.06.52+27.4113.59
0Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvardiskvalifisert

C-open

2 930 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL44.0415.02
2Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar54.19+10.1518.32
3Anita E. HoleFørde IL54.56+10.5218.44
4Olav HerstadIL Tambarskjelvar56.19+12.1519.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor