Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorientering 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorientering 2016
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 21 mai 2016

Askvoll og Holmedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sveinung FristadH 80- (1)36.0316.50
3Edvin HelleH 60- (8)37.17+3.3510.31

Breimsbygda IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Atle StøyvaH 60- (8)38.39+4.5710.55

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ørjan Eirik ValestrandH 60- (8)37.19+3.3710.32

Fjellhug Vereide IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Magnus EideH 15-16 (3)39.27+7.1111.08

Førde IL

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegar HoleH 13-14 (1)29.1513.40
1Anne Therese KusslidC-open (3)24.2813.17
1Jenny Daling KorsøenD 15-16 (1)50.4714.20
1Andreas HaugH 19- (10)46.488.32
1Knut Even HoleA-open (2)27.5113.00
1Brita Eilertsen GrønliD 70- (1)1.40.3547.00
1Ola HegrenesH 50- (4)35.049.54
1Anja HoleD 13-14 (1)35.0816.25
1Gunnar GytriH 60- (8)33.429.31
2Kjartan HaugerH 19- (10)48.31+1.438.51
2Julie  DalingD 19- (3)50.51+21.5514.21
2Trygve Nummedal OsH 15-16 (3)36.58+4.4210.26
3Torbjørn OsH 19- (10)48.44+1.568.53
3Margunn GryteC-open (3)42.01+17.3322.50
3Silje SørbøD 19- (3)1.01.42+32.4617.25
3Harald HjellbrekkeH 50- (4)52.35+17.3114.51
4Håvard Nummedal OsH 19- (10)49.14+2.268.59
4Johan MagerøyH 50- (4)1.12.40+37.3620.31
6Jostein FedlyH 60- (8)44.09+10.2712.28
7Kurt GrønliH 60- (8)46.36+12.5413.09
7Asgeir ÅrdalH 19- (10)53.22+6.349.44
9Kristian BråtenH 19- (10)56.39+9.5110.20
10Sindre HoffH 19- (10)57.28+10.4010.29
Elias HaugN-open (4)diskvalifisert
Sigrid HaugN-open (4)diskvalifisert
Birk HaugerN-open (4)diskvalifisert
Mattis HaugerN-open (4)diskvalifisert
Elisabeth KusslidN-open (4)utenfor konkurranse

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingunn FristadD 19- (3)28.568.10

Hurdal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Trygve HernannsenH 19- (10)51.29+4.419.23

IL Tambarskjelvar

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anders Os MallasvikC-open (3)36.06+11.3819.37
2Torgeir HerstadA-open (2)47.36+19.4522.14
2Norvald OspehaugH 60- (8)34.49+1.079.50
8Åsmund BerthelsenH 60- (8)55.20+21.3815.37

IL Veten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Elias BergsetH 15-16 (3)32.169.06
5Anders BergsetH 19- (10)50.57+4.099.17

Jølster IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Finn ÅrdalH 50- (4)40.25+5.2111.25

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vigdis SætrenD 50- (1)36.2310.16

Sogndal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Casper AndersenH 19- (10)56.08+9.2010.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor