Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorientering 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorientering 2016
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-open

1 620 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Elias HaugFørde ILdiskvalifisert
Sigrid HaugFørde ILdiskvalifisert
Birk HaugerFørde ILdiskvalifisert
Mattis HaugerFørde ILdiskvalifisert
Elisabeth KusslidFørde ILutenfor konkurranse

D 13-14

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL35.0816.25

D 15-16

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny Daling KorsøenFørde IL50.4714.20

D 50-

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vigdis SætrenMarkane IL36.2310.16

D 70-

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.40.3547.00

H 13-14

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegar HoleFørde IL29.1513.40

H 15-16

3 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten32.169.06
2Trygve Nummedal OsFørde IL36.58+4.4210.26
3Magnus EideFjellhug Vereide IL39.27+7.1111.08

H 50-

3 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola HegrenesFørde IL35.049.54
2Finn ÅrdalJølster IL40.25+5.2111.25
3Harald HjellbrekkeFørde IL52.35+17.3114.51
4Johan MagerøyFørde IL1.12.40+37.3620.31

H 60-

3 540 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL33.429.31
2Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar34.49+1.079.50
3Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL37.17+3.3510.31
4Ørjan Eirik ValestrandFana IL37.19+3.3710.32
5Atle StøyvaBreimsbygda IL38.39+4.5710.55
6Jostein FedlyFørde IL44.09+10.2712.28
7Kurt GrønliFørde IL46.36+12.5413.09
8Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar55.20+21.3815.37

H 80-

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL36.0316.50

H 19-

5 480 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaugFørde IL46.488.32
2Kjartan HaugerFørde IL48.31+1.438.51
3Torbjørn OsFørde IL48.44+1.568.53
4Håvard Nummedal OsFørde IL49.14+2.268.59
5Anders BergsetIL Veten50.57+4.099.17
6Trygve HernannsenHurdal OL51.29+4.419.23
7Asgeir ÅrdalFørde IL53.22+6.349.44
8Casper AndersenSogndal IL56.08+9.2010.14
9Kristian BråtenFørde IL56.39+9.5110.20
10Sindre HoffFørde IL57.28+10.4010.29

D 19-

3 540 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn FristadHalden SK28.568.10
2Julie  DalingFørde IL50.51+21.5514.21
3Silje SørbøFørde IL1.01.42+32.4617.25

C-open

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Therese KusslidFørde IL24.2813.17
2Anders Os MallasvikIL Tambarskjelvar36.06+11.3819.37
3Margunn GryteFørde IL42.01+17.3322.50

A-open

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL27.5113.00
2Torgeir HerstadIL Tambarskjelvar47.36+19.4522.14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor