Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Torsdagsløp November

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Torsdagsløp November
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 november 2015

Lang

5 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.386.02
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb35.06+2.286.29
3Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)35.37+2.596.35
4Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti35.39+3.016.36
5Per Olav HaarrGanddal IL36.16+3.386.42
6Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.55+6.177.12
7Øyvind  RummelhoffVaulen Ok39.44+7.067.21
8Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44.18+11.408.12
9Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb46.43+14.058.39
10Lenart Lykkedal PedersenStavanger Orienteringsklubb48.45+16.079.01
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb48.49+16.119.02
12Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb49.18+16.409.07
13Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb55.07+22.2910.12

Mellom

4 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb31.097.14
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31.57+0.487.25
3Nils John VestølNOTEAM32.42+1.337.36
4Sturle RummelhoffVaulen Ok39.00+7.519.04
5Arne NygaardNOTEAM43.13+12.0410.03
6Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb45.00+13.5110.27
7Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb45.01+13.5210.28
8Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL45.18+14.0910.32
9Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb47.26+16.1711.01
10Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb52.27+21.1812.11
11Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb53.45+22.3612.30
12Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb53.46+22.3712.30

Kort

2 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrete SæbbøStavanger Orienteringsklubb18.178.18
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.25+2.089.16
3Sara FærevågStavanger Orienteringsklubb20.27+2.109.17
4Mathea KarlsenStavanger Orienteringsklubb20.29+2.129.18
5Anders NorabergNOTEAM23.01+4.4410.27
6Therese Immerstein NorabergMulticonsult ASA25.01+6.4411.22
7Anna Alexandra WirowskiGanddal IL30.12+11.5513.43
8Pernille HovstadGanddal IL30.18+12.0113.46
9Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.21+17.0416.04
10Fredrik HovstadGanddal IL38.36+20.1917.32
11Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb51.18+33.0123.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor