Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finndulten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: søndag 12 juni 2016

N-åpen

2 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL30.4914.00
Max Alexander NybråtenIL Tyrving21.219.42
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL24.4511.14
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL23.5110.50
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL24.3011.08

D -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ida Marianne BergersenEidskog OL27.4612.37
Oda Marissa BergersenEidskog OL27.5712.42

D 17-

5 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cassie TrewinIL Tyrving57.4410.10

D 17-N

2 210 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SimonsenOK Øst37.3617.00
2Tina BjørnstadRaumar Orientering38.42+1.0617.30
3Marissa Penelope BergersenEidskog OL38.51+1.1517.34

D 40-

4 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Sofie NybråtenLunderseter IL1.02.0212.58

D 50-

4 470 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unn Hilde HeggedalKongsberg IL51.0811.26
2Ida EngenRaumar Orientering1.06.48+15.4014.56
3Mette SolbergseterAustmarka IL1.27.31+36.2319.34

D 60-

3 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig BillingsøEidskog OL46.1911.56
2Lis DæhliLøten o-lag47.38+1.1912.16
3Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK57.27+11.0814.48

H -10

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Asbjørn LandeEidskog OL18.458.31
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL31.3914.23

H 11-12

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ragnar LandeEidskog OL36.4616.20

H 11-12N

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering27.2912.29

H 17-

7 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard HagaNydalens SK45.496.32
2Jim Øystein NybråtenIL Tyrving47.16+1.276.45
3Lukas LilandNydalens SK50.10+4.217.10
4Björn BeckiusVästerås SOK56.08+10.198.01
5Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL58.27+12.388.21
6Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering1.00.29+14.408.38
7Eivind LandeEidskog OL1.18.13+32.2411.10
8Ole Harald L. KvesethGrue IL1.23.50+38.0111.58
9Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.26.00+40.1112.17
0Tobias BeckiusOK Tyrdiskvalifisert

H 17-A kort

4 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.20.5716.56

H 17-C

2 760 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK31.1011.17
2Egil SolbergseterAustmarka IL39.53+8.4314.27
3Morten EngebretsenRaumar Orientering42.38+11.2815.26

H 17-N

2 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst1.01.0227.37

H 40-

5 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Örjan BeckiusOK Tyr59.4510.32
2Agnar RenolenWing OK1.01.32+1.4710.51

H 50-

4 780 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Erik SøgårdKongsberg IL39.168.12
2Sigurd DæhliLøten o-lag39.37+0.218.17
3Rune ØstliBrandval/Kongsvinger OK40.11+0.558.24
4Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK43.17+4.019.03
5Børge PedersenNydalens SK47.46+8.309.59
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll48.05+8.4910.03
7Jon Ivar BergersenEidskog OL51.22+12.0610.44
8Knut EngenRaumar Orientering51.23+12.0710.44
9Petter GullikstadRøros IL52.34+13.1810.59
10Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK55.36+16.2011.37
11Svein ThorsbergGrue IL57.00+17.4411.55
12Tor StrandRaumar Orientering57.57+18.4112.07
13Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL1.02.25+23.0913.03
14Stein Magnus MoenGrue IL1.04.23+25.0713.28

H 60-

4 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK43.559.49
2Kjell Magne NordviGrue IL48.56+5.0110.56
3Tor SolbergseterAustmarka IL54.02+10.0712.05
4Lars OlssonVästvärmlands OK56.31+12.3612.38
5Bengt SvedjebySkattkärrs SOK58.50+14.5513.09
6Jan SveenRaumar Orientering1.20.17+36.2217.57

H 65-

4 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein NordviElverum OK53.1611.54
2Leif BillingsøEidskog OL59.23+6.0713.17

H 70-

3 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonny HalvorsrudEidskog OL47.1412.10
2Klaus EngenEidskog OL56.20+9.0614.31

Damer åpen

3 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Finsrud LandeEidskog OL1.05.1116.47

Herrer åpen

3 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens-Henrik SimonsenOK Øst53.4813.51
2Niklas StolpeEidskog OL1.21.00+27.1220.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor