Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 14 april 2016

H17-

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun HeimdalKonnerud IL15.46
2Mathias DrageKongsberg OL16.03+0.17
3Emil AhlbäckFossum IF16.32+0.46
4Jørgen BaklidKonnerud IL17.44+1.58
5Erik Feyling HaareKonnerud IL18.10+2.24
6Håkon LundKongsberg OL18.11+2.25
7Sturla FrydenlundSturla, IF18.32+2.46
8Øyvind DrageKongsberg OL19.25+3.39
9Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn19.28+3.42
10Joar GjerdahlKonnerud IL19.37+3.51
11Kaspar LiljaModum OL20.35+4.49
12Erik SaugerudKonnerud IL20.37+4.51
13Eirik H. JohannessenRøyken OL21.08+5.22
14Lars BaklidKonnerud IL21.19+5.33
15Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF21.28+5.42
16Anton PlaianAsker Skiklubb22.06+6.20
17Harald ThonSturla, IF22.07+6.21
18Trond LundIL Tyrving22.40+6.54
19Erik RåbergOK Tyr23.14+7.28
20Ola PermanOK Tyr23.37+7.51
21Øystein RognebakkeSturla, IF23.44+7.58
22Håkon Nergaard BergStokke IL24.12+8.26
23Morten TangenMåren OK24.13+8.27
24Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL24.34+8.48
25Jan Morten AndersenSturla, IF24.55+9.09
26Atle StrømHedrum OL26.03+10.17
27Snorre FrydenlundSturla, IF26.06+10.20
28Bjorn BaklidKonnerud IL26.28+10.42
29Rune SørensenSturla, IF27.11+11.25
30Arno Lilja GrønhovdModum OL27.52+12.06
31Espen MelheimSturla, IF28.11+12.25
32Jan Egil HauglandRøyken OL28.28+12.42
33Atle WølloKongsberg OL29.03+13.17
33Jørn Idar EllingsenKonnerud IL29.03+13.17
35Ukjent Røyken OL29.44+13.58
36Kjell EikenNorges Bank BIL29.51+14.05
37Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering30.02+14.16
38Hans Lyder HaareKonnerud IL31.45+15.59
39Egil HusethKamp/Vestheim IF32.07+16.21
40Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL35.43+19.57
41Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF36.34+20.48
42Roar NydalAsker Skiklubb36.59+21.13
43Torbjørn BogenSturla, IF39.51+24.05
44Lasse VråleSturla, IF49.11+33.25
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eivind HeiebråtenRøyken OLdiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILikke startet
Njål SvingheimKonnerud ILikke startet

D17-

31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane DyrkornEiker OL20.38
2Thea DyrkornEiker OL20.58+0.20
3Maiken Økern HågårdKonnerud IL21.45+1.07
4Maria BrodinFossum IF22.33+1.55
5Kornelia Lønning BrurbergSturla, IF25.10+4.32
6Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL25.23+4.45
7Isa HeggedalKonnerud IL25.26+4.48
8Eline DrageKongsberg OL25.49+5.11
9Ingrid TronshaugStokke IL26.06+5.28
10Kristin SørensenSturla, IF27.22+6.44
11Sirpa LiljaModum OL27.39+7.01
12Gunhild HennumLierbygda OL28.46+8.08
13Idunn HaavengenKongsberg OL28.55+8.17
14Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL29.36+8.58
15Charlotte SkourupSturla, IF31.12+10.34
16Aud Ellen BrevikSturla, IF31.18+10.40
17Tanja InstanesSturla, IF31.34+10.56
18Marita Lilja GrønhovdModum OL31.44+11.06
19Tove HeimdalKonnerud IL31.45+11.07
20Tone SkramRøyken OL31.55+11.17
21Kristiane RogstadKongsberg OL34.13+13.35
22Mette SpangbergKonnerud IL34.25+13.47
23Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL34.59+14.21
24Enikø BertalanAsker Skiklubb35.38+15.00
25Margrete EngzeliusAsker Skiklubb36.16+15.38
26Anne Moian NydalAsker Skiklubb41.41+21.03
27Cathrine LøyningFossum IF48.47+28.09
28Merete UndelandSturla, IF50.45+30.07
29Gry Bruland VråleSturla, IF51.01+30.23
30Jane RødderKongsberg OL1.02.19+41.41
Solveig SletnerRøyken OLdiskvalifisert
Ina Cecilie LandroKonnerud ILikke startet

H -16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL13.31
2Johan Kristian UndelandSturla, IF15.57+2.26
3Sølve DrageKongsberg OL16.07+2.36
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF18.14+4.43
5Håkon HauglandRøyken OL22.18+8.47
6Sigurd SmemoSturla, IF22.24+8.53
7Jon Argie GabrilloRøyken OL25.25+11.54
8Daniel NystuenRøyken OL27.13+13.42
9Oscar MelheimSturla, IF28.44+15.13
10Olav MelheimSturla, IF31.04+17.33
11Simen KolbergsrudRøyken OL36.42+23.11
12Ola KjølstadRøyken OL37.35+24.04
13Noah Rølles IssowitschRøyken OL37.37+24.06
14Stephan PedersenRøyken OL37.40+24.09
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Eivind Bogen ArenthSturla, IFikke startet

D -16

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helene EgerKongsberg OL15.18
2Marlin HaavengenKongsberg OL15.40+0.22
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL16.46+1.28
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.07+2.49
5Christine HoenEiker OL19.50+4.32
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL21.09+5.51
7Mille JægtvikKonnerud IL22.33+7.15
8Ingeborg KvarmeRøyken OL23.53+8.35
9Marie KvarmeRøyken OL24.27+9.09
10Mina Akiko Horni-JohnsenRøyken OL24.28+9.10
11Malene InstanesSturla, IF24.41+9.23
12Sarah WølloKongsberg OL25.35+10.17
13Hedda SpangbergKonnerud IL26.48+11.30
14Solveig LetmolieEiker OL27.15+11.57
15Anni SaarelaKonnerud IL27.19+12.01
16Nora Haakstad EllingsenKonnerud IL30.38+15.20
17Silje CarlsenRøyken OL35.17+19.59
18Magdalen HavnenRøyken OL39.33+24.15
19Tessa VerinderSturla, IF39.42+24.24
20Celine SanneRøyken OL43.54+28.36
Ingrid Bogen ArenthSturla, IFikke startet
Elin HeitmannKonnerud ILikke startet
Vera Gano MønnichRøyken OLikke startet
Mari Landro SvingheimKonnerud ILikke startet

Rekrutt

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Felix Mortvedt Røyken OL14.40
Oskar BaklidKonnerud IL14.08
Herman Haakstad EllingsenKonnerud IL23.46
Marthe Graff-WiikRøyken OL15.32
Aurora Ness GundersveenRøyken OL23.22
Eira Harbo-HaaseRøyken OL17.39
Hevik Sandvold HermansenRøyken OL27.11
Mathias HernesRøyken OL30.28
Mats JohnsenRøyken OL13.33
Kristian JuvaRøyken OL30.08
Maria Stendal KaupandRøyken OL28.09
Jostein LianRøyken OL17.25
Kristin LianRøyken OL19.49
Andrea OpsahlRøyken OL13.20
Bendik Borgen RasmussenRøyken OL28.48
Alfred Berglund SandeRøyken OL16.14
Jonas SanneRøyken OL13.34
Linus Hognestad SennelsRøyken OL28.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor