Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Ingeborg EideD19-E (51)14.52+1.294.20
34Øyvind WiggenH19-E (69)15.32+1.443.51
40Terje MaroniH19-E (69)15.46+1.583.55

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Nikoline Ekeberg SchjerveD19-E (51)14.11+0.484.08
5Lone BrochmannD19-E (51)14.19+0.564.10
12Marthe GløersenD19-E (51)14.49+1.264.19
16Kine GulliksenD19-E (51)14.56+1.334.21
0Mariann UlvestadD19-E (51)diskvalifisert

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Ingrid LundanesD19-E (51)15.01+1.384.22

Fossum IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tim RobertsonH19-E (69)14.27+0.393.35
9Sigrid AlexandersenD19-E (51)14.42+1.194.17
11Emil AhlbäckH19-E (69)14.41+0.533.39
14Olai Stensland LillevoldH19-E (69)14.53+1.053.42
25Borger MelsomH19-E (69)15.09+1.213.46
28Tonje VassendD19-E (51)15.38+2.154.33
36Ragnhild HjermstadD19-E (51)16.10+2.474.42
36Sindre SandvenH19-E (69)15.36+1.483.52
37Elias T. MølnvikH19-E (69)15.44+1.563.54
42Oskar StørmerH19-E (69)15.49+2.013.56

Fredrikstad SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Heidi Østlid BagstevoldD19-E (51)14.07+0.444.06
9Andreas HøyeH19-E (69)14.39+0.513.38
12Mattias KarlssonH19-E (69)14.43+0.553.39
12Emma JohanssonD19-E (51)14.49+1.264.19
16Hans Petter MathisenH19-E (69)14.55+1.073.42

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Frida SætherD19-E (51)15.34+2.114.32
29Karen Oline KolstadD19-E (51)15.40+2.174.34
29Sindre JohannessenH19-E (69)15.18+1.303.48
41Åshild KolstadD19-E (51)16.44+3.214.52

Frol IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Paul SirumH19-E (69)14.52+1.043.41
17Martin VisterH19-E (69)14.59+1.113.43
18Carl Petter LyngenH19-E (69)15.00+1.123.43
21Johan Asphjell BjørnaasH19-E (69)15.04+1.163.44
37Eirin Svanøe-HafstadD19-E (51)16.15+2.524.44
39Stian SundsvikH19-E (69)15.45+1.573.55
47Maren GrandeD19-E (51)17.37+4.145.08
0Ulf Forseth IndgaardH19-E (69)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Lone MalmgrenD19-E (51)15.35+2.124.32

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Øyvind WatterdalH19-E (69)16.55+3.074.12

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ida Marie Næss BjørgulD19-E (51)13.58+0.354.04
3Thomas Natvig ÅrstadH19-E (69)14.10+0.223.31
8Kine Hallan SteiwerD19-E (51)14.38+1.154.15
10Hollie OrrD19-E (51)14.46+1.234.18
23Håkon Raadal BjørloH19-E (69)15.08+1.203.45
23Karl FremstadH19-E (69)15.08+1.203.45
27Vegard Jarvis WestergårdH19-E (69)15.15+1.273.47
30Jo ShepherdD19-E (51)15.44+2.214.35
31Hanna Haugen NordbrødenD19-E (51)15.50+2.274.36
44Sabine RothaugD19-E (51)17.21+3.585.03
44Eirik Kamstrup HovindH19-E (69)15.51+2.033.56
55Espen FiskumH19-E (69)16.36+2.484.07
0Lizzie InghamD19-E (51)diskvalifisert

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Eskil KinnebergH19-E (69)13.483.25

IFK Lidingö SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Øystein Kvaal ØsterbøH19-E (69)14.19+0.313.33

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Arntraut GötschD19-E (51)16.30+3.074.48

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Bjørn EkebergH19-E (69)14.40+0.523.38
51Mathias NipenH19-E (69)16.25+2.374.05
62Henning SpjelkavikH19-E (69)19.12+5.244.46

Järla Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Håkon Jarvis WestergårdH19-E (69)14.15+0.273.32
5Ingjerd MyhreD19-E (51)14.19+0.564.10

Kongsberg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Eline DrageD19-E (51)17.29+4.065.05

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Audun HeimdalH19-E (69)15.02+1.143.44

Kristiansand OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Marianne AndersenD19-E (51)14.27+1.044.12
25Dag BlandkjennH19-E (69)15.09+1.213.46
41Christian BøenH19-E (69)15.48+2.003.55

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Runa FremstadD19-E (51)15.30+2.074.31

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Gaute Hallan SteiwerH19-E (69)14.27+0.393.35
15Riccardo ScaletH19-E (69)14.54+1.063.42
20Andrine BenjaminsenD19-E (51)15.14+1.514.26
30Nicholas OskarssonH19-E (69)15.22+1.343.49
31Siri KollerudD19-E (51)15.50+2.274.36
33Khrystsina YakubkinaD19-E (51)15.51+2.284.37
53Steinar KollerudH19-E (69)16.31+2.434.06

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Emilie Westli AndersenD19-E (51)14.50+1.274.19

NTNUI

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jon Aukrust OsmoenH19-E (69)14.17+0.293.33
17Kristine FjellangerD19-E (51)14.58+1.354.21
18Bjørn LundanesH19-E (69)15.00+1.123.43
19Linn HokholtD19-E (51)15.05+1.424.23
22Anna UlvensøenD19-E (51)15.25+2.024.29
22Sindre Østgulen DeiszH19-E (69)15.05+1.173.45
24Audhild Bakken RognstadD19-E (51)15.31+2.084.31
28Håkon Fruseth ChristiansenH19-E (69)15.17+1.293.48
32Mikkel SørensenH19-E (69)15.27+1.393.50
34Kristine FjeldboD19-E (51)15.59+2.364.39
34Julie StørmerD19-E (51)15.59+2.364.39
35Vegard RuttenborgH19-E (69)15.33+1.453.52
37Jonas Klausen EspedalH19-E (69)15.44+1.563.54
39Marta UlvensøenD19-E (51)16.40+3.174.51
40Kristin AntonsenD19-E (51)16.43+3.204.52
42Rasmus Rørholt TheisenH19-E (69)15.49+2.013.56
43Gry GranstedtD19-E (51)17.05+3.424.58
45Camilla ÖhmanD19-E (51)17.22+3.595.03
45Eivind HøydalH19-E (69)15.54+2.063.57
47Sverre Turter SandvoldH19-E (69)15.57+2.093.58
48Karoline Dahl FosbyD19-E (51)19.05+5.425.33
49Maria Dahl FosbyD19-E (51)24.05+10.427.01
56Dag LofthusH19-E (69)16.37+2.494.08
59Erik GustafssonH19-E (69)17.08+3.204.15
64Andreas AlvemH19-E (69)20.14+6.265.01
65Ola SingsdalH19-E (69)20.56+7.085.12
0Isak BergsetH19-E (69)diskvalifisert

Nydalens SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergD19-E (51)13.233.54
11Ina WesterlundD19-E (51)14.48+1.254.18
20Marion HuberD19-E (51)15.14+1.514.26
25Siri UlvestadD19-E (51)15.32+2.094.31
30Bojan BlumensteinH19-E (69)15.22+1.343.49
33Håvard HagaH19-E (69)15.29+1.413.51
42Cristina LuisD19-E (51)16.48+3.254.53
47Sverre Waaler KaasH19-E (69)15.57+2.093.58
50Thomas NipenH19-E (69)16.22+2.344.04
61Kyongsa RiH19-E (69)18.18+4.304.33
0Anders VisterH19-E (69)diskvalifisert

OL Trollelg

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Trond Einar Moen PedersliH19-E (69)13.59+0.113.28
49Hallvard Seim GrøvlenH19-E (69)16.06+2.184.00
52Andreas SølbergH19-E (69)16.27+2.394.05
60Olav Andreas RemmenH19-E (69)17.37+3.494.22

Slavia Liberec

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
63Jiri MartanH19-E (69)19.52+6.044.56

Varegg Fleridrett

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Per Harald Havnen JohansenH19-E (69)15.56+2.083.57
54Oskar RøenH19-E (69)16.34+2.464.07
0Lok Hin MaH19-E (69)diskvalifisert

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
58Halvor Eid NielsenH19-E (69)16.58+3.104.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor