Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

D19-E

3 430 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK13.23
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.58+0.35
3Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK14.07+0.44
4Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK14.11+0.48
5Lone BrochmannBækkelagets SK14.19+0.56
5Ingjerd MyhreJärla Orientering14.19+0.56
7Marianne AndersenKristiansand OK14.27+1.04
8Kine Hallan SteiwerHalden SK14.38+1.15
9Sigrid AlexandersenFossum IF14.42+1.19
10Hollie OrrHalden SK14.46+1.23
11Ina WesterlundNydalens SK14.48+1.25
12Marthe GløersenBækkelagets SK14.49+1.26
12Emma JohanssonFredrikstad SK14.49+1.26
14Emilie Westli AndersenLøten o-lag14.50+1.27
15Ingeborg EideByåsen IL14.52+1.29
16Kine GulliksenBækkelagets SK14.56+1.33
17Kristine FjellangerNTNUI14.58+1.35
18Ingrid LundanesEmblem IL15.01+1.38
19Linn HokholtNTNUI15.05+1.42
20Marion HuberNydalens SK15.14+1.51
20Andrine BenjaminsenLillomarka OL15.14+1.51
22Anna UlvensøenNTNUI15.25+2.02
23Runa FremstadLarvik OK15.30+2.07
24Audhild Bakken RognstadNTNUI15.31+2.08
25Siri UlvestadNydalens SK15.32+2.09
26Frida SætherFreidig15.34+2.11
27Lone MalmgrenGjø-Vard OL15.35+2.12
28Tonje VassendFossum IF15.38+2.15
29Karen Oline KolstadFreidig15.40+2.17
30Jo ShepherdHalden SK15.44+2.21
31Siri KollerudLillomarka OL15.50+2.27
31Hanna Haugen NordbrødenHalden SK15.50+2.27
33Khrystsina YakubkinaLillomarka OL15.51+2.28
34Kristine FjeldboNTNUI15.59+2.36
34Julie StørmerNTNUI15.59+2.36
36Ragnhild HjermstadFossum IF16.10+2.47
37Eirin Svanøe-HafstadFrol IL16.15+2.52
38Arntraut GötschIL BUL-Tromsø16.30+3.07
39Marta UlvensøenNTNUI16.40+3.17
40Kristin AntonsenNTNUI16.43+3.20
41Åshild KolstadFreidig16.44+3.21
42Cristina LuisNydalens SK16.48+3.25
43Gry GranstedtNTNUI17.05+3.42
44Sabine RothaugHalden SK17.21+3.58
45Camilla ÖhmanNTNUI17.22+3.59
46Eline DrageKongsberg OL17.29+4.06
47Maren GrandeFrol IL17.37+4.14
48Karoline Dahl FosbyNTNUI19.05+5.42
49Maria Dahl FosbyNTNUI24.05+10.42
0Lizzie InghamHalden SKdiskvalifisert
0Mariann UlvestadBækkelagets SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor