Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp sprint
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 22 april 2016

H19-E

4 020 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eskil KinnebergIFK Göteborg13.48
2Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg13.59+0.11
3Thomas Natvig ÅrstadHalden SK14.10+0.22
4Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering14.15+0.27
5Jon Aukrust OsmoenNTNUI14.17+0.29
6Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK14.19+0.31
7Tim RobertsonFossum IF14.27+0.39
7Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL14.27+0.39
9Andreas HøyeFredrikstad SK14.39+0.51
10Bjørn EkebergIL Tyrving14.40+0.52
11Emil AhlbäckFossum IF14.41+0.53
12Mattias KarlssonFredrikstad SK14.43+0.55
13Paul SirumFrol IL14.52+1.04
14Olai Stensland LillevoldFossum IF14.53+1.05
15Riccardo ScaletLillomarka OL14.54+1.06
16Hans Petter MathisenFredrikstad SK14.55+1.07
17Martin VisterFrol IL14.59+1.11
18Bjørn LundanesNTNUI15.00+1.12
18Carl Petter LyngenFrol IL15.00+1.12
20Audun HeimdalKonnerud IL15.02+1.14
21Johan Asphjell BjørnaasFrol IL15.04+1.16
22Sindre Østgulen DeiszNTNUI15.05+1.17
23Håkon Raadal BjørloHalden SK15.08+1.20
23Karl FremstadHalden SK15.08+1.20
25Dag BlandkjennKristiansand OK15.09+1.21
25Borger MelsomFossum IF15.09+1.21
27Vegard Jarvis WestergårdHalden SK15.15+1.27
28Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI15.17+1.29
29Sindre JohannessenFreidig15.18+1.30
30Bojan BlumensteinNydalens SK15.22+1.34
30Nicholas OskarssonLillomarka OL15.22+1.34
32Mikkel SørensenNTNUI15.27+1.39
33Håvard HagaNydalens SK15.29+1.41
34Øyvind WiggenByåsen IL15.32+1.44
35Vegard RuttenborgNTNUI15.33+1.45
36Sindre SandvenFossum IF15.36+1.48
37Elias T. MølnvikFossum IF15.44+1.56
37Jonas Klausen EspedalNTNUI15.44+1.56
39Stian SundsvikFrol IL15.45+1.57
40Terje MaroniByåsen IL15.46+1.58
41Christian BøenKristiansand OK15.48+2.00
42Oskar StørmerFossum IF15.49+2.01
42Rasmus Rørholt TheisenNTNUI15.49+2.01
44Eirik Kamstrup HovindHalden SK15.51+2.03
45Eivind HøydalNTNUI15.54+2.06
46Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett15.56+2.08
47Sverre Turter SandvoldNTNUI15.57+2.09
47Sverre Waaler KaasNydalens SK15.57+2.09
49Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg16.06+2.18
50Thomas NipenNydalens SK16.22+2.34
51Mathias NipenIL Tyrving16.25+2.37
52Andreas SølbergOL Trollelg16.27+2.39
53Steinar KollerudLillomarka OL16.31+2.43
54Oskar RøenVaregg Fleridrett16.34+2.46
55Espen FiskumHalden SK16.36+2.48
56Dag LofthusNTNUI16.37+2.49
57Øyvind WatterdalHadeland OL16.55+3.07
58Halvor Eid NielsenÄrla IF16.58+3.10
59Erik GustafssonNTNUI17.08+3.20
60Olav Andreas RemmenOL Trollelg17.37+3.49
61Kyongsa RiNydalens SK18.18+4.30
62Henning SpjelkavikIL Tyrving19.12+5.24
63Jiri MartanSlavia Liberec19.52+6.04
64Andreas AlvemNTNUI20.14+6.26
65Ola SingsdalNTNUI20.56+7.08
0Lok Hin MaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
0Ulf Forseth IndgaardFrol ILdiskvalifisert
0Isak BergsetNTNUIdiskvalifisert
0Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor