Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM testløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM testløp lang
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: søndag 17 juli 2016

Bækkelagets SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Louise OramD 21 gjest (8)1.38.44+18.249.36
12Kine GulliksenD 21 (27)1.31.38+15.428.54
14Lone BrochmannD 21 (27)1.32.42+16.469.01

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Kristine BergliaD 21 (27)1.32.46+16.509.01

Fossum IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Sigrid AlexandersenD 21 (27)1.31.50+15.548.55
17Borger MelsomH 21 (41)1.51.38+14.597.04
20Emil AhlbäckH 21 (41)1.52.55+16.167.09
32Sindre SandvenH 21 (41)2.02.51+26.127.47
35Tim RobertsonH 21 (41)2.10.41+34.028.16

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldD 21 (27)1.15.567.23
5Emma JohanssonD 21 (27)1.22.37+6.418.02
21Hans Petter MathisenH 21 (41)1.53.13+16.347.10

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jo Forseth IndgaardH 21 (41)1.42.42+6.036.30
7Yngve SkogstadH 21 (41)1.43.58+7.196.35
10Ulf Forseth IndgaardH 21 (41)1.45.12+8.336.40
17Eirin Svanøe-HafstadD 21 (27)1.34.55+18.599.13
23Gøril Rønning SundD 21 (27)1.42.48+26.5210.00
25Martin VisterH 21 (41)1.58.13+21.347.29

Gundelfinger TS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Immanuel BergerH 21 (41)2.27.40+51.019.21

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lina StrandD 21 gjest (8)1.24.58+4.388.15

Halden SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Olav LundanesH 21 (41)1.36.396.07
4Mari FastingD 21 (27)1.22.15+6.198.00
4Magne DæhliH 21 (41)1.40.38+3.596.22
6Ida Marie Næss BjørgulD 21 (27)1.22.53+6.578.03
11Lizzie InghamD 21 (27)1.31.00+15.048.51
13Eirik Kamstrup HovindH 21 (41)1.50.00+13.216.58
16Thomas Natvig ÅrstadH 21 (41)1.51.25+14.467.03
18Markus HolterH 21 (41)1.52.27+15.487.07
18Hanna Haugen NordbrødenD 21 (27)1.35.50+19.549.19
19Kine Hallan SteiwerD 21 (27)1.38.14+22.189.33
20Sabine RothaugD 21 (27)1.39.03+23.079.38
22Fredrik EliassonH 21 (41)1.56.29+19.507.22
23Espen FiskumH 21 (41)1.56.57+20.187.24

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Eskil KinnebergH 21 (41)1.39.02+2.236.16

IFK Lidingö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Fredrik BakkmanH 21 gjest (9)1.43.28+4.506.33
0Rasmus Palmqvist AslaksenH 21 (41)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Arntraut GötschD 21 (27)1.40.06+24.109.44

IL Tyrving

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Bjørn EkebergH 21 (41)1.45.51+9.126.42
15Torgeir NørbechH 21 (41)1.50.54+14.157.01
27Espen JakobsenH 21 (41)1.58.41+22.027.31

Järla Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ingjerd MyhreD 21 (27)1.28.30+12.348.36

Kristiansand OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hans Gunnar OmdalH 21 (41)1.41.18+4.396.25
7Marianne AndersenD 21 (27)1.23.26+7.308.06
19Vegard DanielsenH 21 (41)1.52.32+15.537.07
0Ståle GjelstenH 21 (41)diskvalifisert

Lillomarka OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Andrine BenjaminsenD 21 (27)1.23.39+7.438.08
14Nicholas OskarssonH 21 (41)1.50.35+13.567.00

Malungs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1William LindH 21 gjest (9)1.38.386.15

NTNUI

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Jon Aukrust OsmoenH 21 (41)1.44.05+7.266.35
25Bjørn LundanesH 21 (41)1.58.13+21.347.29
28Vegard RuttenborgH 21 (41)1.58.49+22.107.31
34Simen AamodtH 21 (41)2.10.13+33.348.15

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anne M Hausken NordbergD 21 (27)1.16.11+0.157.24
9Anders NordbergH 21 (41)1.45.00+8.216.39
12Håvard HagaH 21 (41)1.49.57+13.186.58

OK JOKA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Evely KaasikuD 21 (27)1.46.02+30.0610.18

OK Linné

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Albin RidefeltH 21 gjest (9)diskvalifisert

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Hanna WisniewskaD 21 (27)1.32.53+16.579.02

OK Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helena JanssonD 21 gjest (8)1.20.207.48
0Gustav BergmanH 21 gjest (9)diskvalifisert

OK Skogsfalken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Jolanta KolosinskaD 21 (27)1.44.58+29.0210.12

OK Võru

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Kerstin UiboupinD 21 (27)1.42.09+26.139.56

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Andreas SølbergH 21 (41)1.57.47+21.087.27

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Silje Ekroll JahrenD 21 (27)1.21.19+5.237.54
29Magnus SvingheimH 21 (41)2.00.00+23.217.36

Spanish Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Antonio Martínez PérezH 21 gjest (9)diskvalifisert

Stora Tuna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tove AlexanderssonD 21 gjest (8)1.23.57+3.378.09

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Ivar LundanesH 21 (41)1.39.35+2.566.18

Team Germany

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Felix SpäthH 21 (41)2.01.01+24.227.40
31Bjarne FriedrichsH 21 (41)2.02.46+26.077.46
38Andreas LückmannH 21 (41)2.38.50+1.02.1110.03
39Max RöhnertH 21 (41)2.42.09+1.05.3010.16

UKS ARKADY Raszków

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Miko¿aj DutkowskiH 21 (41)2.12.45+36.068.24

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Christiane TrösseD 21 (27)1.47.53+31.5710.29

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Synnøve BråtenD 21 (27)1.48.31+32.3510.33

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Susen LöschD 21 (27)1.29.37+13.418.43

Østerrike

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Gernot KerschbaumerH 21 gjest (9)1.52.23+13.457.07
4Robert MerlH 21 gjest (9)1.54.10+15.327.14
4Laura RamsteinD 21 gjest (8)1.36.40+16.209.24
5Helmut GremmelH 21 gjest (9)2.08.51+30.138.09
6Anna Nilsson SimkovicsD 21 gjest (8)1.42.42+22.229.59
0Anja ArbterD 21 gjest (8)diskvalifisert
0Ursula KadanD 21 gjest (8)diskvalifisert
0Matthias ReinerH 21 gjest (9)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Håvard TveiteH 21 (41)2.05.24+28.457.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor