Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM testløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM testløp lang
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: søndag 17 juli 2016

D 21

10 280 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK1.15.567.23
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.16.11+0.157.24
3Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1.21.19+5.237.54
4Mari FastingHalden SK1.22.15+6.198.00
5Emma JohanssonFredrikstad SK1.22.37+6.418.02
6Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.22.53+6.578.03
7Marianne AndersenKristiansand OK1.23.26+7.308.06
8Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.23.39+7.438.08
9Ingjerd MyhreJärla Orientering1.28.30+12.348.36
10Susen LöschÄrla IF1.29.37+13.418.43
11Lizzie InghamHalden SK1.31.00+15.048.51
12Kine GulliksenBækkelagets SK1.31.38+15.428.54
13Sigrid AlexandersenFossum IF1.31.50+15.548.55
14Lone BrochmannBækkelagets SK1.32.42+16.469.01
15Kristine BergliaEiker OL1.32.46+16.509.01
16Hanna WisniewskaOK Orion1.32.53+16.579.02
17Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.34.55+18.599.13
18Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.35.50+19.549.19
19Kine Hallan SteiwerHalden SK1.38.14+22.189.33
20Sabine RothaugHalden SK1.39.03+23.079.38
21Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.40.06+24.109.44
22Kerstin UiboupinOK Võru1.42.09+26.139.56
23Gøril Rønning SundFrol IL1.42.48+26.5210.00
24Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken1.44.58+29.0210.12
25Evely KaasikuOK JOKA1.46.02+30.0610.18
26Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.47.53+31.5710.29
27Synnøve BråtenVegårshei IL1.48.31+32.3510.33

D 21 gjest

10 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helena JanssonOK Ravinen1.20.207.48
2Tove AlexanderssonStora Tuna OK1.23.57+3.378.09
3Lina StrandGöteborg Majorna OK1.24.58+4.388.15
4Laura RamsteinØsterrike1.36.40+16.209.24
5Louise OramBækkelagets SK1.38.44+18.249.36
6Anna Nilsson SimkovicsØsterrike1.42.42+22.229.59
0Anja ArbterØsterrikediskvalifisert
0Ursula KadanØsterrikediskvalifisert

H 21

15 780 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK1.36.396.07
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1.39.02+2.236.16
3Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering1.39.35+2.566.18
4Magne DæhliHalden SK1.40.38+3.596.22
5Hans Gunnar OmdalKristiansand OK1.41.18+4.396.25
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1.42.42+6.036.30
7Yngve SkogstadFrol IL1.43.58+7.196.35
8Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.44.05+7.266.35
9Anders NordbergNydalens SK1.45.00+8.216.39
10Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.45.12+8.336.40
11Bjørn EkebergIL Tyrving1.45.51+9.126.42
12Håvard HagaNydalens SK1.49.57+13.186.58
13Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.50.00+13.216.58
14Nicholas OskarssonLillomarka OL1.50.35+13.567.00
15Torgeir NørbechIL Tyrving1.50.54+14.157.01
16Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.51.25+14.467.03
17Borger MelsomFossum IF1.51.38+14.597.04
18Markus HolterHalden SK1.52.27+15.487.07
19Vegard DanielsenKristiansand OK1.52.32+15.537.07
20Emil AhlbäckFossum IF1.52.55+16.167.09
21Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.53.13+16.347.10
22Fredrik EliassonHalden SK1.56.29+19.507.22
23Espen FiskumHalden SK1.56.57+20.187.24
24Andreas SølbergOL Trollelg1.57.47+21.087.27
25Martin VisterFrol IL1.58.13+21.347.29
25Bjørn LundanesNTNUI1.58.13+21.347.29
27Espen JakobsenIL Tyrving1.58.41+22.027.31
28Vegard RuttenborgNTNUI1.58.49+22.107.31
29Magnus SvingheimRaumar Orientering2.00.00+23.217.36
30Felix SpäthTeam Germany2.01.01+24.227.40
31Bjarne FriedrichsTeam Germany2.02.46+26.077.46
32Sindre SandvenFossum IF2.02.51+26.127.47
33Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering2.05.24+28.457.56
34Simen AamodtNTNUI2.10.13+33.348.15
35Tim RobertsonFossum IF2.10.41+34.028.16
36Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków2.12.45+36.068.24
37Immanuel BergerGundelfinger TS2.27.40+51.019.21
38Andreas LückmannTeam Germany2.38.50+1.02.1110.03
39Max RöhnertTeam Germany2.42.09+1.05.3010.16
0Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
0Ståle GjelstenKristiansand OKdiskvalifisert

H 21 gjest

15 780 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1William LindMalungs OK1.38.386.15
2Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK1.43.28+4.506.33
3Gernot KerschbaumerØsterrike1.52.23+13.457.07
4Robert MerlØsterrike1.54.10+15.327.14
5Helmut GremmelØsterrike2.08.51+30.138.09
0Albin RidefeltOK Linnédiskvalifisert
0Gustav BergmanOK Ravinendiskvalifisert
0Antonio Martínez PérezSpanish Teamdiskvalifisert
0Matthias ReinerØsterrikediskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor