Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM test mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM test mellom
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: fredag 15 juli 2016

D 19

4 530 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK35.567.55
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK36.47+0.518.07
3Anne M Hausken NordbergNydalens SK38.48+2.528.33
4Marianne AndersenKristiansand OK39.32+3.368.43
5Mari FastingHalden SK39.45+3.498.46
6Emma JohanssonFredrikstad SK40.03+4.078.50
7Andrine BenjaminsenLillomarka OL41.47+5.519.13
8Ingjerd MyhreJärla Orientering41.49+5.539.13
9Kine Hallan SteiwerHalden SK42.16+6.209.19
10Marie OlaussenFredrikstad SK43.21+7.259.34
11Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering43.45+7.499.39
12Kine GulliksenBækkelagets SK43.47+7.519.39
13Synnøve BråtenVegårshei IL43.55+7.599.41
14Kristine BergliaEiker OL44.16+8.209.46
15Evely KaasikuOK JOKA44.23+8.279.47
16Lone BrochmannBækkelagets SK44.31+8.359.49
16Maren Jansson HaverstadNTNUI44.31+8.359.49
18Iliana IlievaHalden SK44.36+8.409.50
19Susen LöschÄrla IF45.00+9.049.56
19Hanna Haugen NordbrødenHalden SK45.00+9.049.56
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag45.18+9.2210.00
22Lizzie InghamHalden SK46.25+10.2910.14
23Sigrid AlexandersenFossum IF47.51+11.5510.33
24Helen PalmerHalden SK48.03+12.0710.36
25Sabine RothaugHalden SK48.22+12.2610.40
26Khrystsina YakubkinaLillomarka OL49.35+13.3910.56
27Arntraut GötschIL BUL-Tromsø50.06+14.1011.03
28Gøril Rønning SundFrol IL50.21+14.2511.06
29Jolanta KolosinskaOK Skogsfalken51.24+15.2811.20
30Hanna WisniewskaOK Orion52.01+16.0511.28
31Frida SætherFreidig52.03+16.0711.29
32Eirin Svanøe-HafstadFrol IL52.42+16.4611.38
33Ingunn Egeberg VáriNTNUI52.47+16.5111.39
34Nina Asheim BirkelandHalden SK53.35+17.3911.49
35Marthe GløersenBækkelagets SK54.28+18.3212.01
36Gry GranstedtNTNUI58.13+22.1712.51
37Kerstin UiboupinOK Võru1.00.29+24.3313.21
38Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.06.49+30.5314.44
0Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert

D 19 gjest

4 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helena JanssonOK Ravinen38.548.35
2Emma JohanssonDomnarvets GoIF39.20+0.268.40
3Tove AlexanderssonStora Tuna OK41.36+2.429.10
4Karolin OhlssonJärla Orientering42.11+3.179.18
5Maria MagnussonSävedalens AIK43.12+4.189.32
6Louise OramBækkelagets SK48.09+9.1510.37
7Anja ArbterØsterrike48.20+9.2610.40
8Ursula KadanØsterrike51.29+12.3511.21
9Ona Rafols PerramonSpanish Team57.07+18.1312.36
10Anna Nilsson SimkovicsØsterrike57.10+18.1612.37
11Violeta Feliciano SanjuanSpanish Team1.09.47+30.5315.24

H 19

5 800 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK37.276.27
2Anders NordbergNydalens SK37.50+0.236.31
3Eskil KinnebergIFK Göteborg37.57+0.306.32
4Bjørn EkebergIL Tyrving38.22+0.556.36
5Ulf Forseth IndgaardFrol IL38.34+1.076.38
6Magne DæhliHalden SK39.13+1.466.45
7Hans Gunnar OmdalKristiansand OK39.30+2.036.48
8Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39.34+2.076.49
9Yngve SkogstadFrol IL39.37+2.106.49
10Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering39.41+2.146.50
11Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering41.00+3.337.04
12Jo Forseth IndgaardFrol IL41.02+3.357.04
13Torgeir NørbechIL Tyrving41.03+3.367.04
14Nicholas OskarssonLillomarka OL41.04+3.377.04
15Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK41.20+3.537.07
16Hans Petter MathisenFredrikstad SK41.27+4.007.08
17Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering41.39+4.127.10
18Matthew SpeakeLillomarka OL41.54+4.277.13
19Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL42.18+4.517.17
20Håvard HagaNydalens SK42.22+4.557.18
21Espen JakobsenIL Tyrving42.55+5.287.23
22Emil AhlbäckFossum IF43.07+5.407.26
23Eirik Kamstrup HovindHalden SK43.26+5.597.29
24Andreas SølbergOL Trollelg44.16+6.497.37
25Jon Aukrust OsmoenNTNUI44.22+6.557.38
26Fredrik EliassonHalden SK44.34+7.077.41
27Mats NordbrødenHalden SK44.48+7.217.43
28Markus HolterHalden SK44.50+7.237.43
29Martin VisterFrol IL44.56+7.297.44
30Borger MelsomFossum IF45.08+7.417.46
31Gaute FriestadKristiansand OK45.27+8.007.50
32Ståle GjelstenKristiansand OK45.48+8.217.53
33Vegard DanielsenKristiansand OK45.50+8.237.54
34Vegard RuttenborgNTNUI46.18+8.517.58
35Bjørn LundanesNTNUI46.46+9.198.03
36Dzianis MonichOK Rodhen47.38+10.118.12
37Bjarne FriedrichsTeam Germany47.41+10.148.13
38Magnus SvingheimRaumar Orientering48.28+11.018.21
39Espen FiskumHalden SK48.35+11.088.22
40Miko¿aj DutkowskiUKS ARKADY Raszków49.27+12.008.31
41Anders Felde OlaussenHalden SK50.11+12.448.39
42Anders VisterNydalens SK50.32+13.058.42
43Marius ØieLøten o-lag50.38+13.118.43
44Sindre SandvenFossum IF51.23+13.568.51
44Espen Hultgreen WeltzienJärla Orientering51.23+13.568.51
46Christian F SchiveHalden SK51.31+14.048.52
47Anders BjergaardNTNUI53.06+15.399.09
48Tim RobertsonFossum IF55.09+17.429.30
49Simen AamodtNTNUI55.26+17.599.33
50Max RöhnertTeam Germany1.01.56+24.2910.40
51Immanuel BergerGundelfinger TS1.02.31+25.0410.46
52Andreas LückmannTeam Germany1.03.48+26.2111.00
53Simen SmestadBækkelagets SK1.03.56+26.2911.01
54Felix SpäthTeam Germany1.12.13+34.4612.27
0Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
0Hirokazu Osakitortoisediskvalifisert

H 19 gjest

5 800 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1William LindMalungs OK39.326.48
2Albin RidefeltOK Linné39.45+0.136.51
3Gustav BergmanOK Ravinen40.26+0.546.58
4Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK42.20+2.487.17
5Robert MerlØsterrike42.25+2.537.18
6Peter ÖbergOK Hällen43.33+4.017.30
7Andreu Blanes ReigSpanish Team44.55+5.237.44
8Luis Nogueira de la MuelaSpanish Team45.38+6.067.52
9Antonio Martínez PérezSpanish Team47.14+7.428.08
10Gernot KerschbaumerØsterrike47.16+7.448.08
11Matthias GröllØsterrike49.37+10.058.33
12Martin RegbornHagaby GoIF52.25+12.539.02
13Matthias ReinerØsterrike54.10+14.389.20
14Helmut GremmelØsterrike56.07+16.359.40
15Raúl FerraSpanish Team58.12+18.4010.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
0Oskar SjöbergOK Linnédiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor