Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 50-års jubileumsløp dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 50-års jubileumsløp dag 2
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ingvild RingheimLarvik OK20.24+0.43
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering25.39+5.58
0Ludvig SkramdalHedrum OL15.59
0Annika van RaaijHedrum OL18.57
0Victoria StørenBø OL21.30+1.49
0Gaute NysæterSkien OK12.19
0Mechel Cadungog allocatedLarvik OK19.41

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iril RingheimLarvik OK17.59

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL14.18
2Karoline FjæreHedrum OL21.28+7.10

D 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mina SchjervenLardal OL16.48
2Malene NysæterSkien OK16.59+0.11
3Kristin Melby JacobsenLardal OL17.07+0.19
4Emma EngehultNotodden OL17.40+0.52
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK18.09+1.21
6Eline SchjervenLardal OL18.38+1.50
7Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL19.42+2.54
8Ingvild JohnsenHedrum OL24.46+7.58
9Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn25.21+8.33
10Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27.31+10.43

D 13-16C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin NordgårdNotodden OL14.16
2Åsta Firing SimonsenAndebu IL19.31+5.15
3Sigrid SteinmoenNotodden OL20.13+5.57
4Louise Bentsen MalmquistHedrum OL21.38+7.22
5Emilie StørenBø OL21.59+7.43
6Mina Borgejordet SimonesNotodden OL33.13+18.57

D 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL16.13
2Hanna JohanssonHedrum OL20.11+3.58
3Elise StørenBø OL23.38+7.25
4Ada WulfsbergNydalens SK24.26+8.13

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn22.02

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti GullordGjø-Vard OL17.10
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten20.18+3.08
3Hilde Gunn HellenesOK Skeidi22.46+5.36
4Else StordalOL Tønsberg og omegn31.09+13.59

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-Britt SkramdalHedrum OL20.13

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marit Melby JacobsenLardal OL20.54
2Linn Hege RosoLardal OL24.07+3.13
3Katrine GjestrumHedrum OL26.28+5.34
4Mathea Strøm GrønnHedrum OL28.39+7.45

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guro VassendFossum IF20.29
2Ingrid UndstadLarvik OK21.19+0.50
3Elin BjervaLarvik OK21.20+0.51

D 40-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK19.48
2Hilde VassendPorsgrunn OL20.25+0.37
3Sara MathisenPorsgrunn OL22.10+2.22
4Mona HoltePorsgrunn OL22.30+2.42
5Ingvild EckdahlOK Horten24.18+4.30
6Ida Vår DirdalLarvik OK24.42+4.54
7Trude NysæterSkien OK25.41+5.53
8Janne LarsenPorsgrunn OL30.10+10.22
9Anette FiringAndebu IL34.06+14.18

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tone StoklandSandefjord OK16.27
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL16.45+0.18
3Grete S B HoviSkien OK16.52+0.25
4Rita RaastadSkien OK20.55+4.28
5Lise HørtvedtKongsberg OL32.53+16.26
0Tiri RebårdSandefjord OKdiskvalifisert

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth RødAndebu IL24.51
2Margareta BrynhildsenStokke IL25.26+0.35
3Karin KittilsenStokke IL29.19+4.28
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL34.49+9.58

D 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Jorid KlovningPorsgrunn OL23.28
2Thorunn Aamodt OvesenLardal OL24.45+1.17
3May Helene HansenSandefjord OK25.21+1.53
4Tirill Liby SeipOK Skeidi31.31+8.03
0Hjørdis ØvreåsBotne SKdiskvalifisert
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLbrutt

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK14.19
2Hallvard TjentlandLardal OL18.56+4.37

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Adrian HagenPorsgrunn OL20.51

H 13-14

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iver RingheimLarvik OK15.26
2Viljan van RaaijHedrum OL15.32+0.06
3Tobias MathisenPorsgrunn OL16.25+0.59
4Kristoffer FjæreHedrum OL17.08+1.42
5Halvard KornmoPorsgrunn OL17.22+1.56
6Jonas EikåsSandefjord OK17.35+2.09
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn18.02+2.36
8Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20.40+5.14
9Peder Torhaug-MollerudLarvik OK20.47+5.21
10Martin AusenPorsgrunn OL21.39+6.13

H 15-16

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Skjalg NysæterSkien OK14.23
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn14.29+0.06
3Alexander Repstad StoremyrIL Hauken15.59+1.36
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn16.31+2.08
5Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn16.37+2.14
6Rasmus MathisenPorsgrunn OL17.47+3.24
7Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn18.10+3.47
8Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL19.28+5.05
9Per Anders EckdahlOK Horten20.36+6.13
10Kristian Juel JohannessenHedrum OL23.26+9.03
0Even GravningenStokke ILdiskvalifisert

H 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1David SolliSkien OK16.51
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn24.40+7.49

H 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarle LysnesHedrum OL23.47

H 21-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias KristensenLarvik OK19.59
2Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn20.11+0.12
3Jørgen FrøydLarvik OK23.07+3.08
4Robert FredriksenNotodden OL25.07+5.08
0Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
0Jens Didrik BergLarvik OKdiskvalifisert
0Jørgen WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK18.29
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18.53+0.24
3Trond GjelstadSandefjord OK19.50+1.21
4Dag AusenPorsgrunn OL20.47+2.18
5Tom KristensenLarvik OK21.00+2.31
6Vidar GjelstadOppsal Orientering22.09+3.40
7Jo Børre EikåsSandefjord OK22.47+4.18
8Øyvind StørenBø OL23.14+4.45
9Trond EvensenOL Tønsberg og omegn23.19+4.50
10Jostein MehammerPorsgrunn OL23.25+4.56
11Rune EngehultNotodden OL23.37+5.08
12Jørn LangerudPorsgrunn OL27.49+9.20
0Bjørn PollandOK Skeididiskvalifisert
Truls FjeldstadPorsgrunn OLbrutt

H 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn18.34
2Espen RaastadSkien OK20.20+1.46
3Rune RøedStokke IL27.12+8.38
4Morten AndresenOK Skeidi27.21+8.47
5Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27.55+9.21
6Oskar KaaløySandefjord OK29.10+10.36

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dagfinn TorpePorsgrunn OL21.32
2Paul SkjakerHadeland OL24.05+2.33
3Elling AakreAndebu IL24.25+2.53
4Øivind FadumSande Sportsklubb24.32+3.00
5Runar KittilsenStokke IL25.08+3.36
6Kay JørgensenPorsgrunn OL26.12+4.40
6Ragnar Niemi BergStokke IL26.12+4.40
8Atle RemmePorsgrunn OL27.38+6.06
9Ole JohanssonPorsgrunn OL29.07+7.35
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL34.23+12.51
0Per Chr. HagenBø OLdiskvalifisert
0Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert

H 70-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnar HillestadLardal OL20.25
2Per Øystein AndersenLarvik OK21.21+0.56
3Thorolf TrolsrudBotne SK21.56+1.31
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn22.53+2.28
5Lars Magne KlovningPorsgrunn OL22.55+2.30
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK23.04+2.39
7Magnar ØvreåsBotne SK23.43+3.18
8Steinar RuudKonnerud IL27.14+6.49
9Jørgen KvilhaugBotne SK29.02+8.37
10Egil RonæssPorsgrunn OL38.34+18.09
0Frank EliassenSandefjord OKdiskvalifisert

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge TvedtenLarvik OK29.40

Direkte B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ana Maria WilhelmsenLarvik OK24.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor