Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

1 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Arne Gunnar BarfloLøten o-lag40.3427.24
Ida Marianne BergersenEidskog OL30.1420.25
Karsten EllevoldOdal OL - Orientering16.3511.12
Ole Jacob EllevoldOdal OL - Orientering13.449.16
 Vilje Linnea FalchEidskog OL21.0414.14
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL31.1221.04
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL21.3714.36
Alette SnapaGrue IL18.4412.39
Kasper SnapaGrue IL18.0412.12
Synne SørliEidskog OL32.0421.40
Astrid VaneboGrue IL18.4212.38

D -10

1 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Oda Marissa BergersenEidskog OL30.1620.27

D 11-12N

1 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth Malin DalGrue IL17.4111.56

D 17-A kort

4 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisbeth GråvVang OL51.3711.40
2Linda EngenRaumar Orientering1.00.03+8.2613.35
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.00.03+8.2613.35

D 17-B

3 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona HaugerBrandval/Kongsvinger OK46.0812.51
2Mette SolbergseterAustmarka IL56.20+10.1215.41
3Anne-Grete AustadRaumar Orientering57.19+11.1115.57

D 17-C

3 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari GottebergHamar OK36.3011.48
2Maja Seigerud HaugenLunderseter IL1.11.59+35.2923.17
3Berit DalheimLunderseter IL1.44.54+1.08.2433.56

D 17-N

2 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marissa Penelope BergersenEidskog OL31.5213.47
2Liv SimonsenOK Øst32.53+1.0114.14
0Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-20

6 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Therese WiestVang OL58.469.45

D 40-

6 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngvild MalmoVang OL1.10.2311.41
2Grethe BergersenEidskog OL1.19.00+8.3713.07

D 50-

5 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida EngenRaumar Orientering1.05.0012.24
2Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.09.41+4.4113.17
3Guri Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.17.31+12.3114.47
4Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.26.32+21.3216.30
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.47.40+42.4020.32

D 60-

4 420 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK1.04.2714.34
2Solveig BillingsøEidskog OL1.17.46+13.1917.35
3Helle JørstadHamar OK1.19.07+14.4017.53

D 70-

3 370 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åse Karin ThorsbergBrandval/Kongsvinger OK1.00.5818.05

H -10

1 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Asbjørn LandeEidskog OL16.0710.53
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL40.4327.30

H 11-12

2 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL32.3614.53

H 11-12N

1 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering17.1211.37

H 13-16N

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering35.4815.29

H 15-16

6 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1.05.3310.53
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1.06.27+0.5411.02

H 17-A kort

5 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henning JordheimVang OL59.4611.24
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.09.08+9.2213.11
0Stig WiestVang OLbrutt

H 17-B

3 590 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering38.5710.50 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Svein HaugomBrandval/Kongsvinger OK39.15+0.1810.55
3Erik HaugenRingsaker OK39.59+1.0211.08
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL40.11+1.1411.11
5Arne SørliEidskog OL40.26+1.2911.15 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Jens-Henrik SimonsenOK Øst47.56+8.5913.21
7Håkon HalvorsenElverum OK50.17+11.2014.00
8Odd HaugerBrandval/Kongsvinger OK53.04+14.0714.46
9Kai Jostein BergersenEidskog OL53.18+14.2114.50
10Knut FjæstadHamar OK54.31+15.3415.11
11Odd RiseRingsaker OK55.23+16.2615.25
12Erlend Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK59.17+20.2016.30

H 17-C

3 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John TangenHamar OK28.299.13
2Tor SætabergetLunderseter IL39.32+11.0312.47
3Kåre Martin EllevoldOdal OL - Orientering40.01+11.3212.57
4Egil SolbergseterAustmarka IL44.50+16.2114.30
5Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK1.08.23+39.5422.07
6Niklas StolpeEidskog OL1.15.05+46.3624.17

H 17-N

2 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor SimonsenOK Øst46.2920.07

H 21-

8 780 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are WigaardOppsal Orientering1.00.206.52
2Kenneth BilstadVang OL1.00.37+0.176.54
3Yngve VoldenLøten o-lag1.02.32+2.127.07
4Peder Gjølstad RøhnebækÅs-NMBU Orientering1.07.32+7.127.41
5Eivind LandeEidskog OL1.07.43+7.237.42
6Geir Myhr ØienRingsaker OK1.11.53+11.338.11
7Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK1.13.11+12.518.20
8Ludvig RødnesOppsal Orientering1.18.55+18.358.59
9Kyrre GranFet OL1.27.46+27.269.59
10Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.36.32+36.1210.59

H 40-

6 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Karelius NoerBrandval/Kongsvinger OK53.538.20
2Stian MyrvangLunderseter IL55.06+1.138.31
3Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.04.07+10.149.55

H 50-

6 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond OlsenLøten o-lag48.548.07
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL49.31+0.378.13
3Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK49.52+0.588.17
4Stein Arne NegårdVang OL58.35+9.419.43
5Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK59.33+10.399.53
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.00.30+11.3610.02
7Jon Ivar BergersenEidskog OL1.10.54+22.0011.46
8Harald BergeLøten o-lag1.11.40+22.4611.54
9Tor StrandRaumar Orientering1.20.02+31.0813.17

H 60-

5 240 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK44.238.28
2Terje WikstrømRingsaker OK46.41+2.188.54
3Leif BillingsøEidskog OL50.37+6.149.39
4Jarle BusterudElverum OK50.44+6.219.40
5Knut SkjesetVang OL51.44+7.219.52
6Tor SolbergseterAustmarka IL54.29+10.0610.23
7Børre BørresenBrandval/Kongsvinger OK55.58+11.3510.40
8Per OsenVestre Akers SK56.09+11.4610.42
9Ole LienLøten o-lag58.07+13.4411.05
10Arve SmestadLøten o-lag58.47+14.2411.13
11Terje MalmHamar OK59.27+15.0411.20
12Knut MalmoRingsaker OK1.00.58+16.3511.38
13Lars OlssonVästvärmlands OK1.04.01+19.3812.13
14Knut WikstrømRingsaker OK1.08.20+23.5713.02
15Jan SveenRaumar Orientering1.15.42+31.1914.26
0Karl Petter OpsahlLøten o-lagbrutt
0Roar SætabergetLunderseter ILbrutt
0Bengt SvedjebySkattkärrs SOKbrutt

H 70-

3 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond FeiringHamar OK39.3710.19
2Hasse BergstrømIL Tyrving40.56+1.1910.39
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering41.26+1.4910.47
4Olav HøiåsVang OL41.46+2.0910.52
5Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering48.10+8.3312.32
6Magne SmelandVang OL50.05+10.2813.02
7Per VoldVang OL51.40+12.0313.27
8Stein Erik EdvardsenElverum OK51.41+12.0413.27
9Harald HaugenRingsaker OK53.16+13.3913.52
10Ludvig Bjerke-NarudHamar OK1.02.24+22.4716.15
11Lennart KarlssonTrollhättens OK1.05.11+25.3416.58
12Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.08.40+29.0317.52
13Oddvar DalbyVang OL1.28.56+49.1923.09
0Ottar EvensenElverum OKbrutt
0Klaus EngenEidskog OLbrutt

H 80-

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans RuudHamar OK51.0815.10
2Nils JanssonSkattkärrs SOK57.34+6.2617.04
3John FallbakkenOL Vallset/Stange1.16.07+24.5922.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor