Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr. 7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr. 7
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: torsdag 18 august 2016

Nybegynnere

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linnea B NyhagenFossekallen ILfullført
Andrea UrnesFossekallen ILfullført
Kari KollstrømRingerike OLfullført

H-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL20.18
2Alexander B. NyhagenFossekallen IL24.03+3.45
3Reidar KollstrømRingerike OL30.07+9.49
4Oskar E. FossaasRingerike OL46.07+25.49

C Mellom

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar UrnesFossekallen IL42.36
2Karianne KvammeFossekallen IL42.52+0.16
3Marius BjørkliRingerike OL1.05.02+22.26
4Tommy BjerkeFossekallen IL1.12.39+30.03
Sigurd A. BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

D Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karen LangumRingerike OL31.14
2Danielle NolensHamok47.34+16.20
3Torill LundSkaukameratene OL1.00.47+29.33

H Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toralf OpperudRingerike OL20.43
2Anders RoumRingerike OL21.13+0.30
3Even A. BjørkliRingerike OL21.15+0.32
4Ole Einar DalenRingerike OL31.29+10.46
Kristen LundSkaukameratene OLdiskvalifisert

D Mellom

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sidsel SkovliRingerike OL50.01
2Tuva Aas StræteRingerike OL51.11+1.10
3Kari StrandeRingerike OL51.20+1.19
4Grete S B HoviSkien OK51.48+1.47
5Kjersti StræteRingerike OL59.56+9.55
6Camilla KjemperudFossekallen IL1.05.02+15.01
7Ingrid LøsetÅS NMBU1.08.33+18.32
8Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.09.39+19.38
9Marion AmundsenRingerike OL1.11.00+20.59

H Mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav HøgsetFossekallen IL32.57
2Helge RevhaugRingerike OL43.51+10.54
3Helge GrafferRingerike OL47.01+14.04
4Sverre GrafferRingerike OL47.46+14.49
5Johan SwärdHadeland OL48.44+15.47
6Jørgen N. MellingRingerike OL49.49+16.52
7Stein Aas StræteRingerike OL57.01+24.04
8Per Anund LoeFossekallen IL59.32+26.35
9Mikkel BerglundRingerike OL1.01.53+28.56
10Ivar LindsethRingerike OL1.12.34+39.37
11Hroar SannaRingerike OL1.13.24+40.27
12Brede Høibak GundersenRingerike OL1.30.47+57.50
13Dominique SchutjesHamok2.17.16+1.44.19
Magne KvammeRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica BerglundRingerike OL1.14.08

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL49.12
2Knut AasRingerike OL59.42+10.30
3Lars BerglundRingerike OL1.01.10+11.58
4Lars EnerhaugenModum OL1.06.22+17.10
5Morten DåsnesRingerike OL1.06.33+17.21
6Juha VienaRingerike OL1.07.22+18.10
7Frode LøsetRingerike OL1.10.46+21.34
8Stig MellingRingerike OL1.10.52+21.40
9Lars FjeldstadRingerike OL1.12.34+23.22
10Stefan SchutjesHamok1.46.33+57.21
Sander ArnevikRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor