Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 14 august 2016

Byåsen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Knut HagenH 50-1.13.10+5.29
3Nina-Beate LiabakkD 50-1.42.16+16.53
3Øystein WiggenH 50-1.13.59+6.18
3Arne SæterhaugH 70-1.09.15+19.39
4Emilie Liabakk EriksenD 17-1.25.20+10.36
5Haakon ArnesenH 50-1.14.56+7.15
6Helge EriksenH 50-1.14.58+7.17
9Geir Arne LodgaardH 50-1.28.37+20.56
Petter Liabakk EriksenH 15-16ikke startet
Are LodgaardH 15-16ikke startet

Freidig

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Malin SandstadD 17-1.14.44
1Mona MølnvikD 50-1.25.23
1Vemund MølnvikH 13-1452.56
2Lars SandstadH 15-161.13.04+5.49
2Johan IvarssonH 17-1.35.53+0.31
3Håkon HolstadH 15-161.28.09+20.54
4Geir ArnesenH 50-1.14.52+7.11
6Grete Berge OwrenTrim kort55.27+12.31
9Jon HolstadH 17-2.09.22+34.00
Dina ReitanD 15-16ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Thomas Bedin H 17-1.45.14+9.52

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Mai Iren AlmåsD 17-2.00.42+45.58

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anne Kari StubsjøenD 50-1.26.45+1.22

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Even UnsgårdH 15-161.07.15

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jonas UnsgårdH 17-1.35.22

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Runar KrognesH 17-1.45.24+10.02

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Torleif SyrstadH 17-2.13.52+38.30

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Oddbjørn SyrstadH 50-1.58.17+50.36

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Kjell SølbergH 70-49.36

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Erik FossTrim kort42.56

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Jorid SunnsetTrim kort52.53+9.57

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Ole Blækkan Trim kort54.31+11.35

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Sigmund FredriksenTrim kort54.35+11.39

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Asbjørn BjerkenåsTrim kort1.03.12+20.16

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
8Ole Gunnar SølbergTrim kort1.06.25+23.29

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Cecilie ÅmotTrim kort1.49.44+1.06.48

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Jan HageTrim lang1.19.40

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Geir Inge KeiseråsTrim lang1.23.31+3.51

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Tone AlmåsTrim lang1.26.47+7.07

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Kai Ove BjerkenåsTrim lang1.31.26+11.46

Malvik IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Hilde ForbordTrim kortikke startet

Melhus IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Stein Ivar FossH 17-1.59.06+23.44
8Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 17-2.07.24+32.02
8John LerliH 50-1.25.17+17.36
Mirjam HalvorsrudD 17-ikke startet

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Marte Hoff HagenD 17-1.23.29+8.45

Orkanger IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
7Rolf WærnesH 50-1.19.36+11.55

Sandnes IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Vilde MalmeiD 17-ikke startet

Sandnes IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Marit HaavardsholmD 50-ikke startet

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Line SølbergD 17-1.14.45+0.01

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Roar SkulbørstadH 17-1.36.49+1.27

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Anders HaugskottH 17-1.53.05+17.43

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
Andreas SølbergH 17-diskvalifisert

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Dag Ove TinmannsvikH 50-1.07.41

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Anders LaugloH 70-50.50+1.14

Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Geir PaulsenTrim kort43.38+0.42

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Robert StrømH 70-1.24.23+34.47
Joakim Blix PrestmoH 17-diskvalifisert
Per Didrik NonstadH 17-ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor