Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 10
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 20 mars 2016

Herrer

9 200 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne DæhliHalden SK1.04.156.59
2Marcus MillegårdSävedalens AIK1.04.23+0.086.59
3Olav LundanesHalden SK1.06.25+2.107.13
4Markus HolterHalden SK1.08.43+4.287.28
5Fredrik EliassonHalden SK1.08.59+4.447.29
6Andreas RüedlingerHalden SK1.11.45+7.307.47
7Sergej FedatsenkaSävedalens AIK1.14.56+10.418.08
8Anders Felde OlaussenHalden SK1.16.05+11.508.16
9Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.16.19+12.048.17
10Karl FremstadHalden SK1.16.28+12.138.18
11Mats NordbrødenHalden SK1.16.50+12.358.21
12Espen FiskumHalden SK1.17.56+13.418.28
13Håkon Raadal BjørloHalden SK1.17.59+13.448.28
14Ilya BeliankaSävedalens AIK1.18.19+14.048.30
15Øyvind HelgerudHalden SK1.21.12+16.578.49
16Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.22.57+18.429.00
17Magnus CarlstedtSävedalens AIK1.23.34+19.199.05
18Peter NordbrødenHalden SK1.24.23+20.089.10
19Simon LarssonSävedalens AIK1.28.14+23.599.35
Daniel BogrenIF Hagenikke godkjent
Matthieu PuechIFK Göteborgikke godkjent
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKikke startet
Jonas PalmSävedalens AIKikke startet

Damer

6 200 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
6Sabine HauswirthHalden SK54.20+8.558.45
7Hollie OrrHalden SK54.44+9.198.49
9Amilia BjörklundSävedalens AIK56.41+11.169.08
10Andrine BenjaminsenLillomarka OL56.44+11.199.09
11Anastasia DenisovaSävedalens AIK58.03+12.389.21
12Kine Hallan SteiwerHalden SK58.14+12.499.23
13Eva JurenikovaHalden SK59.46+14.219.38
14Gina GranstedtHalden SK1.01.17+15.529.53
15Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.01.21+15.569.53
16Jennie AnderssonGöteborg-Majorna OK1.01.23+15.589.54
17Nina Asheim BirkelandHalden SK1.01.25+16.009.54
18Pernilla NilssonSävedalens AIK1.03.39+18.1410.15
19Lovisa NilssonSävedalens AIK1.06.38+21.1310.44
20Siri KollerudLillomarka OL1.08.36+23.1111.03
21Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.09.37+24.1211.13
22Maria KlamfeltSävedalens AIK1.11.23+25.5811.30
23Emma AnderssonSävedalens AIK1.16.40+31.1512.21
24Mats LindqvistSävedalens AIK1.17.16+31.5112.27
26Jo ShepherdHalden SK1.31.13+45.4814.42
Karoline AuneHalden SKikke godkjent
Marianne DæhliHalden SKikke godkjent
Emma Eithun PaulsenLillomarka OLikke godkjent
Maria GustafssonSävedalens AIKikke godkjent
Erika LindqvistSävedalens AIKikke godkjent
Ida-Maria SvenssonSävedalens AIKikke godkjent
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke godkjent
Mark UbbinkSävedalens AIKikke godkjent
Charlotte WikströmSävedalens AIKikke godkjent
Stina BergSävedalens AIKikke startet
Amanda ClaessonSävedalens AIKikke startet
Anni-Maija FinckeHalden SKikke startet
Ingvild FleisjeLillomarka OLikke startet
Bodil HelgerudHalden SKikke startet
Lizzie InghamHalden SKikke startet
Ingjerd MyhreJärla Orienteringikke startet
Lisa PalmSävedalens AIKikke startet
Helen PalmerHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor