Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 2
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 14 april 2016

Nybegynnere

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Rand Al YossefRingerike OL16.51
0Ida Amundsen BjørkliRingerike OL24.33+7.42
0Kari KollstrømRingerike OL17.33+0.42
0Karen LangumRingerike OL17.38+0.47
0Anna Birgitte MelbyeRingerike OL24.27+7.36
0Oda OpsethRingerike OL17.28+0.37
0Tobias Økern StavedalBærums Skiklub39.14+22.23

H-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL16.54
2Jo Randar HolmøyHadeland OL24.32+7.38
3Reidar KollstrømRingerike OL46.44+29.50

D Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL19.57
2Marit Økern JensenBærums Skiklub29.07+9.10
3Sigrid GrindbergRingerike OL35.18+15.21
4Elisa-Mackenzie DahlenHadeland OL35.32+15.35
5Gunhild Støa OlsenRingerike OL39.57+20.00
Unn Disch  KihleRingerike OLutenfor konkurranse

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander NyhagenFossekallen IL17.55
2Toralf OpperudRingerike OL28.59+11.04
3Even Amundsen BjørkliRingerike OL29.56+12.01
4Ole Einar DalenRingerike OL30.35+12.40
5Rikard StrandeRingerike OL36.39+18.44
6Oskar E. FossaasRingerike OL36.41+18.46
7Sverre ThuneRingerike OL36.50+18.55
8Oddvar OlsenRingerike OL39.43+21.48
9Knut Ivar KollstrømRingerike OL46.47+28.52

D Mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torunn Økern JensenRingerike OL23.49
2Anne Guro NøklebyRingerike OL27.34+3.45
3Ida RognvedRingerike OL27.52+4.03
4Sissel SkovlyRingerike OL28.04+4.15
5Tuva Aas StræteRingerike OL29.15+5.26
6Mette Eline HeimstadRingerike OL29.41+5.52
7Eirin Disch MathiesenRingerike OL35.11+11.22
8Camilla KjemperudFossekallen IL36.02+12.13
9Marion AmundsenRingerike OL39.05+15.16
10Live Joronn YtrehusRingerike OL39.24+15.35
11Hege HeibergHadeland OL41.31+17.42
12Maria BjerkeFossekallen IL1.04.40+40.51
13Nina BirkelandFossekallen IL1.04.54+41.05
0Line ArnevikRingerike OLdiskvalifisert

H Mellom

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SørlieHadeland OL23.55
2Hroar SannaRingerike OL24.49+0.54
3Per Erik OpsethRingerike OL25.03+1.08
4Sverre GrafferRingerike OL25.17+1.22
5Ole NyhagenFossekallen IL25.29+1.34
6Mikkel BerglundRingerike OL25.33+1.38
7Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL25.36+1.41
8Jon Erland FossaasRingerike OL26.21+2.26
9Gunnar HopeModum O-lag27.09+3.14
10Helge RevhaugRingerike OL28.20+4.25
11Åsmund SætherFossekallen IL28.55+5.00
12Stein Aas StræteRingerike OL30.19+6.24
13Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering32.51+8.56
14Geir DahlenRingerike OL32.55+9.00
15Inge SkavhaugRingerike OL32.58+9.03
16Geir Sverre SvingheimHadeland OL33.12+9.17
17Ivar LindsethRingerike OL33.29+9.34
18Dagfinn SætherFossekallen IL34.00+10.05
19Helge GrafferRingerike OL37.34+13.39
20Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL46.41+22.46
21Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL55.42+31.47

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Monica BerglundRingerike OL40.28
2Kirsti KringhaugRingerike OL41.09+0.41
3Anne-Kristin KvammeRingerike OL43.15+2.47

H Lang

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL26.01
2Olav HøgsetFossekallen IL29.33+3.32
3Lars BerglundRingerike OL29.48+3.47
4Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL29.53+3.52
5Kristian KihleRingerike OL30.22+4.21
6Stig MellingRingerike OL32.36+6.35
7Knut AasRingerike OL33.06+7.05
8Geir NilsenViul Orienteringsklubb33.48+7.47
9Morten DåsnesRingerike OL34.11+8.10
10Juha VienaRingerike OL34.35+8.34
11Sander ArnevikRingerike OL36.48+10.47
12Frode LøsetRingerike OL38.45+12.44
0Svein S JacobsenIL Tyrvingdiskvalifisert
0Anders TiltnesIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor