Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 9
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 10 april 2016

Herrer

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats HaldinHalden SK1.14.05
2Hans Petter MathisenFredrikstad SK1.14.09+0.04
3Fredrik EliassonHalden SK1.14.13+0.08
4Karl FremstadHalden SK1.14.34+0.29
5Erik AxelssonHalden SK1.14.44+0.39
6Emil WingstedtHalden SK1.15.38+1.33
7Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.15.48+1.43
8Anders Felde OlaussenHalden SK1.23.44+9.39
9Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.33.44+19.39
Espen FiskumHalden SKbrutt
Trygve Kristoffer LøvliHalden SKbrutt
Vegard Jarvis WestergårdHalden SKbrutt
Håkon Østraat SævareidHalden SKbrutt
Peter NordbrødenHalden SKbrutt
Øyvind StoksethHalden SKbrutt
Kristian VadHalden SKbrutt
Håkon Raadal BjørloHalden SKikke startet
Alex CarcasHalden SKikke startet
Markus HolterHalden SKikke startet
Jarkko HuovilaHalden SKikke startet
Claus NorstedHalden SKikke startet

Damer

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hollie OrrHalden SK1.00.10
2Jo ShepherdHalden SK1.04.54+4.44
3Eva JurenikovaHalden SK1.05.48+5.38
4Anni-Maija FinckeHalden SK1.08.59+8.49
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.16.52+16.42
6Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.20.19+20.09
Hedda Raadal BjørloHalden SKbrutt
Vendula HaldinHalden SKbrutt
Lizzie InghamHalden SKbrutt
Hanna Haugen NordbrødenHalden SKbrutt
Gina GranstedtHalden SKikke startet

Gutter

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Asheim BirkelandHalden SK58.45
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK59.13+0.28
3Erlend BrendstuenHalden SK1.05.30+6.45
4Niels Christian HellerudHalden SK1.12.16+13.31
Jonatan AuneHalden SKikke startet
Ole Øivind NorstedHalden SKikke startet
Jørgen VisterHalden SKikke startet

Åpen mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL1.02.58
2Bjørn BrækkeHalden SK1.05.50+2.52
Henning MartinsenFredrikstad SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor