Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 10
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 8 september 2016

Klasser: Visa alla | N1 | D12 | H12 | C4 | D2 | H2 | D4 | H4 | D6 | H6

Nybegynnere

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne BacheRingerike OL23.4413.57
2Kari KollstrømRingerike OL23.48+0.0414.00

H-12

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jo Randar HolmøyHadeland OL36.3418.17
0Reidar KollstrømRingerike OLdiskvalifisert

C Mellom

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Linn TobiassenRingerike OLdiskvalifisert

D Kort

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril ReksnesHadeland OL30.5915.29
2Hege HeibergHadeland OL47.53+16.5423.56
3Anne KvammenRingerike OL51.37+20.3825.48
4Heidi NyqvistRingerike OL51.40+20.4125.50

H Kort

2 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toralf OpperudRingerike OL28.0714.03
2Dagfinn SætherFossekallen IL55.39+27.3227.49
3Oskar FossaasRingerike OL1.04.14+36.0732.07
4Rory HitchenHadeland OL1.10.47+42.4035.23
5Sverre ThuneRingerike OL1.12.47+44.4036.23
0Ole Einar DalenRingerike OLdiskvalifisert

D Mellom

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line Skjevik ArnevikRingerike OL52.1913.24
2Sissel SkovlyRingerike OL57.18+4.5914.41
3Kari StrandeRingerike OL1.03.09+10.5016.11
4Karen LangumRingerike OL1.34.57+42.3824.20
0Karianne KvammeFossekallen ILdiskvalifisert

H Mellom

3 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sverre GrafferRingerike OL41.4110.41
2Helge GrafferRingerike OL48.03+6.2212.19
3Brede Høibak GundersenRingerike OL1.15.07+33.2619.15
4Åsmund SætherFossekallen IL1.24.50+43.0921.45
5Jon Erland FossaasRingerike OL1.29.49+48.0823.01
6Ivar LindsethRingerike OL1.29.56+48.1523.03
7Knut Ivar KollstrømRingerike OL1.34.27+52.4624.13

H Lang

5 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL46.397.54
2Lars EnerhaugenModum OL52.48+6.098.56
3Sander ArnevikRingerike OL54.22+7.439.12
4Juha VienaRingerike OL54.30+7.519.14
5Geir NilsenViul Orienteringsklubb56.52+10.139.38
6Morten DåsnesRingerike OL57.44+11.059.47
7Lars BerglundRingerike OL1.04.15+17.3610.53
8Anders Beyer BrattliRingerike OL1.06.27+19.4811.15
9Stig MellingRingerike OL1.08.00+21.2111.31
10Lars D. FjeldstadRingerike OL1.09.21+22.4211.45
0Frode LøsetRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor