Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 9
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 1 september 2016

Nybegynnere

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kari KollstrømRingerike OL20.0014.17
0Karen LangumRingerike OL20.0014.17
0Rikard StrandRingerike OL20.0014.17

H-12

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL24.2212.11
2Reidar KollstrømRingerike OL28.34+4.1214.17
3Jo Randar HolmøyHadeland OL31.13+6.5115.36

C Mellom

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Daniel RoumRingerike OL43.1813.31
2Reidar Kvamme UrnesFossekallen IL59.04+15.4618.27
3Tommy BjerkeFossekallen IL1.02.50+19.3219.38
4Maria BjerkeFossekallen IL1.03.26+20.0819.49

D Kort

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna SwärdHadeland OL32.2416.12
2Siril ReksnesHadeland OL33.21+0.5716.40
3Linn  TobiassenRingerike OL47.10+14.4623.35

H Kort

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders RoumRingerike OL25.4712.53
2Even Amundsen BjørkliRingerike OL27.15+1.2813.37
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL27.25+1.3813.42
4Toralf OpperudRingerike OL28.43+2.5614.21
5Knut Ivar KollstrømRingerike OL30.03+4.1615.01
6Ole Einar DalenRingerike OL39.54+14.0719.57
7Oskar FossaasRingerike OL48.03+22.1624.01

D Mellom

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK39.1410.36
2Eirin MathiesenRingerike OL43.08+3.5411.39
3Marion AmundsenRingerike OL1.00.55+21.4116.27
Line ArnevikRingerike OLutenfor konkurranse
Sissel SkovlyRingerike OLutenfor konkurranse

H Mellom

3 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL29.438.01
2Helge RevhaugRingerike OL33.45+4.029.07
3Hroar SannaRingerike OL37.06+7.2310.01
4Per Anund LoeFossekallen IL37.50+8.0710.13
5Johan SwärdHadeland OL37.59+8.1610.15
6Ivar LindsethRingerike OL44.56+15.1312.08
7Inge SkavhaugRingkollen SK45.23+15.4012.15
8Sverre GrafferRingerike OL46.15+16.3212.30
9Magnar FrengstadRingerike OL47.54+18.1112.56
Jon Erland FossaasRingerike OLbrutt

D Lang

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Guro NøklebyRingerike OL44.198.21
2Monica BerglundRingerike OL44.26+0.078.23
3Ida HopeOslostudentenes IK47.03+2.448.52

H Lang

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav HøgsetFossekallen IL36.106.49
2Lars BerglundRingerike OL37.05+0.556.59
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb37.22+1.127.03
4Sander ArnevikRingerike OL38.08+1.587.11
5Stig MellingRingerike OL38.19+2.097.13
6Anders Beyer BrattliRingerike OL39.38+3.287.28
7Juha VienaRingerike OL43.13+7.038.09
8Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK44.15+8.058.20
9Lars D. FjeldstadRingerike OL44.28+8.188.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor