Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 4
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: onsdag 11 mai 2016

Fossekallen IL

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Ingeborg BorgeNybegynnere (18)50.42+29.49
0Marit Helene KjemperudNybegynnere (18)50.45+29.52
0Sofie KjemperudNybegynnere (18)50.40+29.47
0Veronica KjemperudNybegynnere (18)50.38+29.45
0Eline LoeNybegynnere (18)51.22+30.29
0Linnea B NyhagenNybegynnere (18)20.01
0Andrea PaulsenNybegynnere (18)16.51
1Alexander B. NyhagenH-12 (4)18.12
1Liv Anett BolgeD Kort (6)18.44
3Magnus PaulsenH Kort (9)22.34+11.34
3Jan Rune PaulsenH Mellom (21)30.52+4.58
4Tom BondehagenH Kort (9)22.57+11.57
4Ole NyhagenH Mellom (21)34.53+8.59
9Åsmund SætherH Mellom (21)39.35+13.41
11Andrea Kvamme UrnesD Mellom (15)1.02.53+31.37
12Karianne KvammeD Mellom (15)1.02.55+31.39
13Nina BirkelandD Mellom (15)1.33.10+1.01.54
13Per Anund LoeH Lang (15)50.18+20.58
14Maria BjerkeD Mellom (15)1.33.14+1.01.58
15Tommy BjerkeH Lang (15)1.35.01+1.05.41
16Dagfinn SætherH Mellom (21)53.38+27.44
18Eskild SætherH Mellom (21)54.25+28.31
19Reidar Kvamme UrnesH Mellom (21)1.02.56+37.02

Hadeland OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Jo Randar HolmøyH-12 (4)31.39+13.27
6Bjørn BergeH Lang (15)41.37+12.17
9Hege HeibergD Mellom (15)54.56+23.40
11Johan SwärdH Mellom (21)39.55+14.01
17John HofossH Mellom (21)53.50+27.56
0Øyvind SørlieH Mellom (21)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Einar JensenH Mellom (21)29.53+3.59

Privat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
5Even Amundsen BjørkliH Kort (9)25.23+14.23

Ringerike OL

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
0Rand Al YossefNybegynnere (18)20.53
0Karsten FossåsNybegynnere (18)19.59
0Sara FossåsNybegynnere (18)19.19
0Eskil HansenNybegynnere (18)30.21+9.28
0Marthe HansenNybegynnere (18)30.21+9.28
0Kari KollstrømNybegynnere (18)28.15+7.22
0Knut Ivar KolstrømNybegynnere (18)28.23+7.30
0Nora OpdalNybegynnere (18)12.22
0Oda OpsethNybegynnere (18)21.06+0.13
0Maresa StrandNybegynnere (18)22.37+1.44
0Richard StrandNybegynnere (18)12.15
1Linn G. TobiasenC Mellom (1)49.37
1Stein Stræte AasH Kort (9)11.00
1Kjersti StræteD Mellom (15)31.16
1Oskar ArnevikH Mellom (21)25.54
1Kirsti KringhaugD Lang (2)47.56
1Lars-Inge ArnevikH Lang (15)29.20
2Martin Nøkleby MellingH-12 (4)19.11+0.59
2Eirin MathiesenD Kort (6)21.47+3.03
2Toralf OpperudH Kort (9)16.39+5.39
2Ida RongvedD Mellom (15)31.30+0.14
2Monica BerglundD Lang (2)53.40+5.44
2Anders Beyer BrattliH Lang (15)37.27+8.07
3Reidar KollstrømH-12 (4)24.44+6.32
3Karen Backe LangumD Kort (6)24.56+6.12
3Line Skjevik ArnevikD Mellom (15)34.25+3.09
3Lars BerglundH Lang (15)38.27+9.07
4Sigrid GrindbergD Kort (6)25.52+7.08
4Trine OpsethD Mellom (15)35.08+3.52
4Sander ArnevikH Lang (15)39.09+9.49
5Ingvild Skovly FjeldstadD Kort (6)29.07+10.23
5Mette Eline HeimstadD Mellom (15)35.28+4.12
5Sverre GrafferH Mellom (21)35.13+9.19
5Stig MellingH Lang (15)40.27+11.07
6Sigurd Amundsen BjørkliH Kort (9)25.56+14.56
6Ragnhild Elsrud HultgreenD Mellom (15)40.20+9.04
6Helge RevhaugH Mellom (21)36.19+10.25
7Ole Einar DalenH Kort (9)26.18+15.18
7Live YtrehusD Mellom (15)47.42+16.26
7Jon Erland FossaasH Mellom (21)36.29+10.35
7Juha VienaH Lang (15)42.30+13.10
8Oskar FossåsH Kort (9)33.42+22.42
8Ida Bolette EnerhaugenD Mellom (15)50.44+19.28
8Mikkel BerglundH Mellom (21)37.51+11.57
8Frode LøsetH Lang (15)43.44+14.24
9Sverre ThuneH Kort (9)43.25+32.25
10Marion AmundsenD Mellom (15)1.01.36+30.20
10Geir DahlH Mellom (21)39.39+13.45
10Hroar SannaH Lang (15)45.00+15.40
11Lars D. FjeldstadH Lang (15)45.17+15.57
12Brede Høibak GundersenH Mellom (21)41.42+15.48
12Per Erik OpsethH Lang (15)47.58+18.38
13Helge GrafferH Mellom (21)42.38+16.44
14Jørgen Nøkleby MellingH Mellom (21)48.00+22.06
14Torbjørn NørbechH Lang (15)1.04.51+35.31
15Ivar LindsethH Mellom (21)48.55+23.01
0Sissel SkovlyD Mellom (15)diskvalifisert

Skaukameratene OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
6Torill LundD Kort (6)49.16+30.32
0Kristen LundH Mellom (21)diskvalifisert

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
9Geir NilsenH Lang (15)44.44+15.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor