Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell nr 4
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: onsdag 11 mai 2016

Nybegynnere

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Rand Al YossefRingerike OL20.53
0Ingeborg BorgeFossekallen IL50.42+29.49
0Karsten FossåsRingerike OL19.59
0Sara FossåsRingerike OL19.19
0Eskil HansenRingerike OL30.21+9.28
0Marthe HansenRingerike OL30.21+9.28
0Marit Helene KjemperudFossekallen IL50.45+29.52
0Sofie KjemperudFossekallen IL50.40+29.47
0Veronica KjemperudFossekallen IL50.38+29.45
0Kari KollstrømRingerike OL28.15+7.22
0Knut Ivar KolstrømRingerike OL28.23+7.30
0Eline LoeFossekallen IL51.22+30.29
0Linnea B NyhagenFossekallen IL20.01
0Nora OpdalRingerike OL12.22
0Oda OpsethRingerike OL21.06+0.13
0Andrea PaulsenFossekallen IL16.51
0Maresa StrandRingerike OL22.37+1.44
0Richard StrandRingerike OL12.15

H-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexander B. NyhagenFossekallen IL18.12
2Martin Nøkleby MellingRingerike OL19.11+0.59
3Reidar KollstrømRingerike OL24.44+6.32
4Jo Randar HolmøyHadeland OL31.39+13.27

C Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linn G. TobiasenRingerike OL49.37

D Kort

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Anett BolgeFossekallen IL18.44
2Eirin MathiesenRingerike OL21.47+3.03
3Karen Backe LangumRingerike OL24.56+6.12
4Sigrid GrindbergRingerike OL25.52+7.08
5Ingvild Skovly FjeldstadRingerike OL29.07+10.23
6Torill LundSkaukameratene OL49.16+30.32

H Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Stræte AasRingerike OL11.00
2Toralf OpperudRingerike OL16.39+5.39
3Magnus PaulsenFossekallen IL22.34+11.34
4Tom BondehagenFossekallen IL22.57+11.57
5Even Amundsen BjørkliPrivat25.23+14.23
6Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL25.56+14.56
7Ole Einar DalenRingerike OL26.18+15.18
8Oskar FossåsRingerike OL33.42+22.42
9Sverre ThuneRingerike OL43.25+32.25

D Mellom

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL31.16
2Ida RongvedRingerike OL31.30+0.14
3Line Skjevik ArnevikRingerike OL34.25+3.09
4Trine OpsethRingerike OL35.08+3.52
5Mette Eline HeimstadRingerike OL35.28+4.12
6Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL40.20+9.04
7Live YtrehusRingerike OL47.42+16.26
8Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL50.44+19.28
9Hege HeibergHadeland OL54.56+23.40
10Marion AmundsenRingerike OL1.01.36+30.20
11Andrea Kvamme UrnesFossekallen IL1.02.53+31.37
12Karianne KvammeFossekallen IL1.02.55+31.39
13Nina BirkelandFossekallen IL1.33.10+1.01.54
14Maria BjerkeFossekallen IL1.33.14+1.01.58
0Sissel SkovlyRingerike OLdiskvalifisert

H Mellom

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oskar ArnevikRingerike OL25.54
2Einar JensenNydalens SK29.53+3.59
3Jan Rune PaulsenFossekallen IL30.52+4.58
4Ole NyhagenFossekallen IL34.53+8.59
5Sverre GrafferRingerike OL35.13+9.19
6Helge RevhaugRingerike OL36.19+10.25
7Jon Erland FossaasRingerike OL36.29+10.35
8Mikkel BerglundRingerike OL37.51+11.57
9Åsmund SætherFossekallen IL39.35+13.41
10Geir DahlRingerike OL39.39+13.45
11Johan SwärdHadeland OL39.55+14.01
12Brede Høibak GundersenRingerike OL41.42+15.48
13Helge GrafferRingerike OL42.38+16.44
14Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL48.00+22.06
15Ivar LindsethRingerike OL48.55+23.01
16Dagfinn SætherFossekallen IL53.38+27.44
17John HofossHadeland OL53.50+27.56
18Eskild SætherFossekallen IL54.25+28.31
19Reidar Kvamme UrnesFossekallen IL1.02.56+37.02
0Kristen LundSkaukameratene OLdiskvalifisert
0Øyvind SørlieHadeland OLdiskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti KringhaugRingerike OL47.56
2Monica BerglundRingerike OL53.40+5.44

H Lang

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL29.20
2Anders Beyer BrattliRingerike OL37.27+8.07
3Lars BerglundRingerike OL38.27+9.07
4Sander ArnevikRingerike OL39.09+9.49
5Stig MellingRingerike OL40.27+11.07
6Bjørn BergeHadeland OL41.37+12.17
7Juha VienaRingerike OL42.30+13.10
8Frode LøsetRingerike OL43.44+14.24
9Geir NilsenViul Orienteringsklubb44.44+15.24
10Hroar SannaRingerike OL45.00+15.40
11Lars D. FjeldstadRingerike OL45.17+15.57
12Per Erik OpsethRingerike OL47.58+18.38
13Per Anund LoeFossekallen IL50.18+20.58
14Torbjørn NørbechRingerike OL1.04.51+35.31
15Tommy BjerkeFossekallen IL1.35.01+1.05.41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor