Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 4
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 12 desember 2015

Herrer

43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thierry GueorgiouKalevan rasti36.20
2Eskil KinnebergIFK Göteborg39.39+3.19
3Carl Godager KaasBækkelagets SK39.58+3.38
4Magne DæhliHalden SK41.43+5.23
5Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL41.49+5.29
6Nicholas OskarssonLillomarka OL42.57+6.37
7Erik AxelssonHalden SK43.45+7.25
8Fredrik EliassonHalden SK43.55+7.35
9Torgeir NørbechIL Tyrving43.58+7.38
10Eirik Kamstrup HovindHalden SK44.32+8.12
11Elias T. MølnvikFossum IF44.33+8.13
12Matthew SpeakeLillomarka OL45.12+8.52
13Håkon Raadal BjørloHalden SK45.19+8.59
14Bjørn EkebergIL Tyrving47.49+11.29
15Karl FremstadHalden SK48.38+12.18
16Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL48.52+12.32
17Matthieu PuechIFK Göteborg49.39+13.19
18Tore SandvikHalden SK50.16+13.56
19Riccardo ScaletLillomarka OL50.34+14.14
20Anders Felde OlaussenHalden SK51.44+15.24
21Markus HolterHalden SK52.05+15.45
22Håkon Østraat SævareidHalden SK52.33+16.13
23Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK53.40+17.20
24Marius BjuganHalden SK53.46+17.26
25Øyvind HelgerudHalden SK53.47+17.27
26Per OlaussenFredrikstad SK54.17+17.57
26Espen FiskumHalden SK54.17+17.57
28Lacho IlievHalden SK55.24+19.04
29Thomas Natvig ÅrstadHalden SK55.39+19.19
30Andreas SølbergOL Trollelg56.13+19.53
31Peter NordbrødenHalden SK56.43+20.23
32Trygve Kristoffer LøvliHalden SK58.22+22.02
33Mathias BenjaminsenLillomarka OL59.06+22.46
34Sigmund VisterIndre Østfold OK1.04.31+28.11
35Felix BreitschädelBækkelagets SK1.10.25+34.05
36Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.15.06+38.46
37Alex CarcasHalden SK1.27.10+50.50
Øyvind StoksethHalden SKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jonas NordströmHalden SKdiskvalifisert
Jussi AumoOK Trianbrutt
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborgbrutt
Kristian VadHalden SKikke startet

Damer

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie OlaussenFredrikstad SK39.06
2Gina GranstedtHalden SK42.16+3.10
3Kine Hallan SteiwerHalden SK42.30+3.24
4Louise OramNydalens SK43.17+4.11
5Hanna Haugen NordbrødenHalden SK43.52+4.46
6Hollie OrrHalden SK44.55+5.49
7Nina Asheim BirkelandHalden SK45.07+6.01
8Gøril Rønning SundFrol IL45.12+6.06
9Bodil HelgerudHalden SK45.54+6.48
10Gøril FristadHalden SK46.13+7.07
11Lene Godager KaasBækkelagets SK48.30+9.24
12Jo ShepherdHalden SK49.12+10.06
13Lizzie InghamHalden SK49.19+10.13
14Lone BrochmannBækkelagets SK50.14+11.08
15Emma JohanssonFredrikstad SK50.33+11.27
16Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL51.32+12.26
17Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK51.52+12.46
18Jeannette AumoOK Trian55.02+15.56
19Lisa RisbyOk Kåre55.14+16.08
20Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK57.56+18.50
21Heidi StoksethHalden SK1.10.41+31.35
Kine GulliksenBækkelagets SKdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Margrete KrageSarpsborg OLdiskvalifisert
Marianne DæhliHalden SKdiskvalifisert
Eva JurenikovaHalden SKikke startet

Gutter

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1August Asheim BirkelandHalden SK45.03
2Bendik EliassenFredrikstad SK54.04+9.01

Jenter

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karoline AuneHalden SK39.38
Kristin BrekkeLillomarka OLikke startet

Åpen mellom

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans Petter MathisenFredrikstad SK44.12
2Kenneth BuchNydalens SK44.14+0.02
3Vidar BenjaminsenLillomarka OL45.21+1.09
4Jon MusgraveMAROC48.28+4.16
5Magnus NordbrødenHalden SK49.08+4.56
6Svend Arne YtterbølHalden SK53.04+8.52
7Jan GranstedtHalden SK54.08+9.56
8Sture OttesenIndre Østfold OK54.18+10.06
9Thomas LieFredrikstad SK55.48+11.36
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert

Åpen kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sarah DunnHalden SK38.50
2Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL40.49+1.59
3Vendula HaldinHalden SK43.44+4.54
4Ole IngesenSarpsborg OL45.08+6.18
5Alexander Skaug YtterbølHalden SK48.45+9.55
6Isabella AumoOK Trian1.05.56+27.06
7Sabina AumoOK Trian1.06.00+27.10
8Anne SørumRingsaker OK1.22.49+43.59
Bente LineIndre Østfold OKdiskvalifisert
Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Liv Inger PrangerødTistedalen FLdiskvalifisert
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor