Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2016 Løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 21 november 2015

Herrer

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK1.25.54
2Eskil KinnebergIFK Göteborg1.31.39+5.45
3Carl Godager KaasBækkelagets SK1.33.32+7.38
4Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.33.49+7.55
5Magne DæhliHalden SK1.36.04+10.10
6Raffael HuberGöteborg Majorna OK1.37.11+11.17
7Håkon Raadal BjørloHalden SK1.37.56+12.02
8Andreas RüedlingerHalden SK1.39.10+13.16
9Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1.40.32+14.38
10Jonas NordströmHalden SK1.41.22+15.28
11Øyvind HelgerudHalden SK1.42.39+16.45
12Fredrik EliassonHalden SK1.49.43+23.49
13Espen FiskumHalden SK2.02.52+36.58
14Trygve Kristoffer LøvliHalden SK2.10.31+44.37
Kristian VadHalden SKdiskvalifisert

Damer

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hollie OrrHalden SK1.16.13
2Eva JurenikovaHalden SK1.19.49+3.36
3Lizzie InghamHalden SK1.25.16+9.03
4Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.28.38+12.25
5Bodil HelgerudHalden SK1.30.02+13.49
6Fredrikke Nohr MothNTNUI1.31.57+15.44
7Hanna Haugen NordbrødenHalden SK1.33.39+17.26
8Jo ShepherdHalden SK1.36.36+20.23

Gutter

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon Østraat SævareidHalden SK1.10.37
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.16.37+6.00
3Erlend BrendstuenHalden SK1.20.57+10.20
4Niels Christian HellerudHalden SK1.24.45+14.08
5Bendik EliassenFredrikstad SK1.40.41+30.04
6Daniel Bentien SchmidtOK Pan Århus1.41.40+31.03
7Jørgen VisterIndre Østfold OK1.45.18+34.41
Andreas Bagger HagnerSilkeborg OKdiskvalifisert

Jenter

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Raadal BjørloHalden SK56.24
2Karoline AuneHalden SK1.03.34+7.10
3Lisa JenssenHalden SK1.23.20+26.56

Åpen mellom

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jarkko HuovilaHalden SK1.03.11
2Kjetil BjørloHalden SK1.12.27+9.16
3Peter NordbrødenHalden SK1.16.36+13.25
4Thomas LieFredrikstad SK1.20.41+17.30
5Jon MusgraveMAROC1.25.40+22.29
6Øyvind StoksethHalden SK1.31.07+27.56
7Håvard BergetFredrikstad SK1.31.45+28.34
8Kjetil KarlsenOK Moss1.34.19+31.08
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK1.37.59+34.48
10Sture OttesenIndre Østfold OK1.39.13+36.02
11Dag BrenåsVarteig OL1.51.02+47.51
12Henning Bratland CarlsenOK Moss1.55.57+52.46
Øyvind ThømtIndre Østfold OKdiskvalifisert

Åpen kort

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anni-Maija FinckeHalden SK43.39
2Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK48.46+5.07
3Helen PalmerHalden SK49.19+5.40
4Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL52.28+8.49
5Sarah DunnMAROC53.38+9.59
6Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL53.50+10.11
7Heidi StoksethHalden SK56.46+13.07
8Pål AngvollFredrikstad SK1.03.39+20.00
9Lis DæhliLøten o-lag1.10.29+26.50
Anne SørumRingsaker OKdiskvalifisert
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Margrete KrageSarpsborg OLdiskvalifisert
Marianne DæhliHalden SKbrutt
Morten HelminsenFredrikstad SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor