Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Helladysten KM-LANG

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Helladysten KM-LANG
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 28 august 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17AK | D 17-C | D 17-18 | D 19-20 | D 21- | D 35- | D 45- | D 55- | D 65- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 15-16 | H 17AK | H 17-C | H 17-18 | H 19-20 | H 21- | H 35- | H 45- | H 55- | H 65- | H 75-

N-åpen

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Amalie Moan BrataasSørreisa OLfullført
Brage EngelsenIL i Bul-Tromsøfullført
Trym EngelsenIL i Bul-Tromsøfullført
Ronja Götsch IversenIL i Bul-Tromsøfullført
Ulrik SparboeIL i Bul-Tromsøfullført
Henning StrandIL i Bul-Tromsøfullført
Hans UrsetIL i Bul-Tromsøfullført

D -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Idunn StrandIL i Bul-Tromsøfullført

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tora IndregardIL i Bul-Tromsø27.14
2Ida UrsetIL i Bul-Tromsø29.21+2.07
3Maja IndregardIL i Bul-Tromsø47.04+19.50

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellinor Agersborg MoanSørreisa OL33.26
2Maja Moan BrataasSørreisa OL33.27+0.01
3Julie Andrea LockertsenSørreisa OL33.30+0.04

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren TheisenMellembygd OL30.07
2Ragnhild DyrstadNordreisa IL34.05+3.58

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atalie PedersenBjerkvik IF1.10.10

D 17AK

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Margrethe Gunnberg JohansenSørreisa OL45.10

D 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny Bagge JohanssonNordreisa IL1.23.58
2Arntraut GötschIL i Bul-Tromsø1.27.09+3.11
3Ingvild Blomseth HelgesenSørreisa OL1.36.58+13.00
4Liv-Iris SørgårdØverbygd IL2.19.51+55.53

D 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lill-Grete BieSørreisa OL1.38.42
Toril FagerheimIL i Bul-Tromsøikke startet

D 45-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL48.10
2Heidi GunnbergSørreisa OL1.03.17+15.07

D 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åse FlydalIL i Bul-Tromsø33.17
2Guri LøkseSørreisa OL33.34+0.17
3Halldis ValestrandIL i Bul-Tromsø33.50+0.33
4Lisbeth JohannessenIL i Bul-Tromsø34.56+1.39

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Marie PedersenBjerkvik IF39.35
Inger EriksenSørreisa OLikke startet

D 75-

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ellinor NordmoMellembygd OLikke startet

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Edvard UtengOK Silsandfullført
Oskar UtengOK Silsandfullført

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon DyrstadNordreisa IL29.35

H 11-12N

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Hans Erik SandelinRotsundelv ILikke startet

H 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Jørgen Nordmo IngdalMellembygd OL28.37
2Simen Solli LindIL i Bul-Tromsø33.59+5.22
3Sivert MoenØverbygd IL38.05+9.28
Sondre LorentsenOK Silsandikke startet

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Vaeng BernhardsenIL i Bul-Tromsø37.24

H 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yngve B. HelgesenSørreisa OL40.54
2Nils Martin SandelinRotsundelv IL44.12+3.18
3Maximilian BieSørreisa OL53.25+12.31

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Inge EriksenSørreisa OL30.26
2Ted BernhardsenIL i Bul-Tromsø33.13+2.47
3Ronny MoanSørreisa OL36.30+6.04
Roger PedersenBjerkvik IFikke startet

H 19-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas Gunnberg JohansenSørreisa OL1.39.40

H 21-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa IL1.17.07
2Vidar WenselSørreisa OL1.21.14+4.07
3Gøran AnlindNordreisa IL1.23.36+6.29
4Pål JakobsenIL i Bul-Tromsø1.25.35+8.28
5Thomas JohnsenBjerkvik IF1.27.51+10.44
6Håvard Krey HansenOK Silsand1.30.31+13.24
7Øyvind Blomseth HelgesenSørreisa OL1.31.23+14.16
8Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL1.33.12+16.05
9Håkon BrynjulfsenOK Silsand1.36.46+19.39
10Mads Holsbø EriksenNordreisa IL1.40.17+23.10
Trond Henry SkjønsfjellNordreisa ILdiskvalifisert
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandikke startet

H 35-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne EngstadIL i Bul-Tromsø1.23.06

H 45-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Axel Juell TheisenMellembygd OL47.04
2Svein Harald HansenOK Silsand50.37+3.33
3Arild IngdalMellembygd OL52.35+5.31
4Geir-Hugo NilssenIL i Bul-Tromsø56.39+9.35
5Roger FagerheimIL i Bul-Tromsø57.45+10.41
6Bengt HaugenIL i Bul-Tromsø58.10+11.06
7Atle IversenIL i Bul-Tromsø1.00.26+13.22
8Gudmund MellandIL i Bul-Tromsø1.05.14+18.10
9Ola EngelsenIL i Bul-Tromsø1.27.13+40.09

H 55-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arvid JohansenSørreisa OL49.14
2Trond SandelinRotsundelv IL50.00+0.46
3Gunnar KvaalStorsteinnes IL57.36+8.22
4Roar FlydalIL i Bul-Tromsø1.00.03+10.49
5Bård JørgensenIL i Bul-Tromsø1.09.49+20.35

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan A EriksenSørreisa OL28.43
2Jan LøvlundNordreisa IL30.48+2.05
3Knut EngstadIL i Bul-Tromsø31.27+2.44
4Bjørnar RostadØverbygd IL36.05+7.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor